شرکت های ساختمانی

بهترین شرکت حمل بار در تهران【سال ۱۴۰۳】🚛+ لیست ۱۰ تایی

آشنایی با بهترین شرکت حمل بار در تهران در وب سایت ساختمونی نیوز

مطالعه کنندگان عزیز در این مقاله سعی بر آن شده است در ابتدا حمل بار (حمل و نقل) مختصر توضیح داده و سپس به معرفی بهترین شرکت حمل بار در تهران پرداخت.

شرکت‌های باربری برای حمل، ارسال و جابه جایی هر نوع کالایی به سراسر کشور به اصطلاح به وجود آمده‌اند. در زمان‌های گذشته معمولاً هنگامی که افراد قصد حمل اسباب و بار خود را داشتند، به دنبال افرادی از دوستان و آشنایان خود بودند که دارای کامیون یا انواع وانت باشند تا کار جا به جایی بار را انجام برایشان انجام دهند. اصولاً حمل بار به شکل کاملاً غیراصولی انجام میگرفت و معمولاً آسیب‌هایی نیز به بار (وسایل) وارد می‌گشت.

امروزه حمل وسایل و هر گونه باری با رعایت اصول ایمنی توسط شرکت حمل بار انجام میگیرد.

حمل بار چیست؟

نوعی حمل و نقل است که برای جابه جایی کالا از یک مکان به مکان دیگر طراحی شده است. حمل و نقل بار به عنوان حمل و نقل کالا نیز میباشد و به طور معمول برای جا به جایی محصولاتی که برای فروش تجاری در نظر گرفته می شود استفاده میگردد. انواع مختلفی از حمل و نقل کالا برای افراد و شرکت ها وجود دارد.

نوع حمل و نقل بر اساس ارزش کالا، فوریت بودن وضعیت، حجم و وزن کالا، محدودیت بودجه و داشتن ریسک و امنیت برای هر کالا با توجه به مبدا و مقصد مورد نظر متفاوت می‌باشد.

انواع حمل و نقل: شامل دریایی، جاده ای، ریلی، هوایی و مرکب می‌باشد. در ضمن حمل و نقل مرکب ترکیبی از انواع روش های حمل و نقل می‌باشد.

حمل بار (حمل و نقل) دریایی

یکی از پر استفاده ترین روش های حمل و نقل اجناس و کالا ها حمل دریایی است که توسط قایق، کشتی و سایر شناور های دریایی برای حمل کالا استفاده میگردد. همچنین ۹۰ درصد از تجارت بین المللی هر کشور در جابجایی کالاها، به حمل و نقل دریایی اختصاص پیدا می‌کند.

ترابری دریایی برای کالاهایی با حجم زیاد مورد استفاده قرار گرفته می‌شود. در این روش زمان ارسال کالا معمولا زیاد می‌باشد. از این رو کالاها باید به گونه ای باشند که این زمان بر روی کیفیت آنها تاثیری نداشته باشد.

در حمل دریایی، با توجه به عواملی مانند نوع کالا، طول مسیر و… از وسایل دریایی گوناگونی مانند لنج، نفتکش و… برای ارسال بار استفاده میگردد.

انواع کشتی‌های مورد استفاده در حمل و نقل دریایی از نظر مسیر کشتی های لاینر یا خطوط منظم که با برنامه ریزی دقیق و طبق خطوط دریایی مشخص شده فعالیت می کنند.

کشتی‌های با خطوط نامنظم که محموله ها را به هر نقطه ای که صاحبان شرکت درخواست کنند حمل کرده و خطوط دریایی خاصی برای آنها تعریف نشده است.

 ارسال کالا در حمل و نقل دریایی

ترانشیپ

اگر گاهی امکان ترخیص برخی کالاها در یک گمرگ وجود نداشته باشد. بهترین روش برای انتقال بار از گمرک فعلی به یک گمرک دیگر است که امکان ترخیص کالاها در آن مجاز میباشد و مشکلی به وجود نمی آید.

در روش ترانشیپ کالاها از یک وسیله‌ی حمل و نقل ورودی به یک وسیله‌ حمل و نقل خروجی تحت نظارت گمرک منتقل میگردند.

چارترینگ

در این روش برای کالاهایی که حجیم و یا بدون بسته بندی هستند کشتی هایی به‌ صورت دربست اجاره و یا رزرو می‌شوند. به علاوه انتقال بار تحت قرارداد چارتر صورت می گیرد که این قرارداد در اعتبار سندی مورد قبول بانکها نمی باشد.

کراس استافینگ

این روش نیز مانند حمل و نقل به روش ترانشیپ عمل میکند. در روش کراس استافینگ کانتینر حاوی بار از یک کشتی به کشتی دیگر منتقل میگردد.

مزایا حمل و نقل دریایی

ارزان بودن ترابری دریایی نسبت به سایر روشها به ویژه در انتقال بارهای حجیم، از مزایای این نوع حمل و نقل محسوب می شود. به همین علت بسیاری از صاحبان شرکت‌های تجاری حمل کالاهای خود را به وسیله‌ آب های آزاد ترجیح می دهند. همچنین در حمل دریایی ثابت بودن نرخ کرایه میباشد. این نرخ توسط شرکت‌های بزرگ حمل و نقل تعیین میگردد.

مزایا حمل و نقل جاده ای (زمینی)

در این روش در مقایسه با سایر روش‌ها مانند حمل و نقل ریلی و هوایی به سرمایه‌ گذاری کمتری نیاز میباشد. یکی از مهم‌ترین مزایا حمل و نقل زمینی (جاده‌ای) این است که می‌توان بار را از طریق آن درب به درب یا انبار به انبار ارائه داد و هزینه بارگیری، انبارداری و تخلیه را به میزان قابل توجهی پایین آورد. امکان انتقال بار به مناطق غیرقابل دسترس مناسب و میسر میباشد. یکی دیگر از مزایای آن میتوان مسیر و زمانبندی حرکت کامیونها و غیره را میتوان بسته به درخواست مشتری تغییر داد. ریسک کمتری دارد و برای مسیرهای کوتاه مناسب است. هزینه کمتر بسته بندی و سرعت انتقال را نیز میتوان قید نمود.

حمل و نقل ریلی

حمل و نقل از طریق راه‌آهن تحت شرایط خاصی انجام می‌شود. برای جابجایی کالاها از واگن‌های باری مخصوصی استفاده میگردد که هر کدام وظیفه خاصی دارند. واگن‌های باری از نظر شکل ظاهری دارای انواع مختلفی می‌باشند. که در ادامه به چند نمونه از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • واگن‌های مسطح

از این واگن‌ها برای حمل ماشین‌آلات و کالاهای سنگین که دارای طول زیادی هستند، استفاده میگردد. کالاهایی نظیر میلگرد، قطعات آهنی و تیرآهن که با واگن‌های مسطح دو محوره، چهار محوره و یا شش محوره حمل می‌شوند.

 • واگن‌های مسقف

این واگن‌ها طوری طراحی شده‌اند که پس از قرارگیری کالاها، درب آن بسته و پلمپ میگردد. اینکار باعث می‌شود تا کالاها هیچ گونه آسیبی نبینند. مانند کالاهایی که در برابر نور خورشید، اکسیژن و رطوبت مقاوم نمی‌باشند از طریق این واگن‌ها جابجا میگردند. معمولا، این واگن‌ها به دو صورت دو محوره و چهار محوره ساخته می‌شوند.

 • واگن‌های لبه‌کوتاه و لبه‌بلند

از این واگن‌ها در انواع حمل و نقل ریلی استفاده میگردد. از واگن‌های لبه‌ کوتاه در حمل آهن‌آلات و مصالح ساختمانی و از واگن‌های لبه‌ بلند در حمل مواد معدنی و کالاهای صنعتی استفاده می‌شود. این واگن‌ها توانایی حمل بارهای سنگین را داشته و در بسیاری از موارد چندین تن بار را با خود حمل کرده است.

 • واگن‌های مخزن

این واگن‌ها نیز مانند سایر واگن‌های دیگر در دو نوع دو محوره و چهار محوره ساخته شده است. از این واگن‌ها در حمل سوخت و انواع مایعات استفاده میگردد.

 • واگن‌های یخچالی

این واگن ها برای حمل انواع مواد فاسدشدنی نظیر لبنیات، گوشت، سبزیجات و غیره استفاده میشوند. این واگن‌ها دارای سیستم خنک‌کننده حرفه‌ای بوده و در طول سفر درجه حرارت یخچال به طور اتوماتیک تنظیم می‌گردد.

مزایای استفاده از حمل و نقل ریلی

عوارض کمتر زیست‌محیطی: یکی از مهمترین مزایای حمل و نقل ریلی امکان استفاده از سوخت‌های غیر فسیلی میباشد. که باعث صرفه‌جویی در مصرف سوخت می‌شود؛ به گونه‌ای که مصرف انرژی در قطارها حدود یک ششم کمتر از کامیون‌های باربری میباشد.

آلودگی کمتر: تمام خودروهای باربری با ایجاد آلودگی‌های صوتی زیاد باعث تخریب محیط ‌زیست میشوند. حمل و نقل ریلی به دلیل اینکه در حومه شهر و یا در خارج از شهر انجام می‌شود، هیچگونه آلودگی صوتی به همراه ندارد.

کاهش زمان توقف: یکی از مهمترین مزایای انواع حمل و نقل ریلی کاهش زمان توقف است. قطارها توانایی این را دارند تا مسیرها را به طور یکسره و بدون توقف طی کنند. این امر باعث میگردد تا کالاها در سریع‌ترین زمان به مقصد رسیده شود.

حمل و نقل هوایی

در بین روش‌های حمل و نقل بین المللی، این روش هوایی میباشد که توسط هواپیمای باربری انجام میگیرد.

در واقع نوع ترانزیت هوایی بر اساس سه عامل مهم حجم کالا، زمان تحویل و قیمت تعیین میگردد.

علاوه بر ویژگی‌های حمل و نقل باید هزینه‌ها، ارزش کالای حمل شده و همچنین سایز و وزن آن‌ها را مورد ارزیابی قرار گیرد. به گونه‌ای که اگر کالای مورد نظر طلا یا اسکناس است، باید ایمن‌ترین روش حمل هوایی را برگزید.

حال شما عزیزان را با لیست شرکت های حمل و نقل داخلی تهران آشنا مینماییم. امیدواریم مفید واقع گردد.

برای آشنایی بیشتر با  ۱۰ تا از بهترین شرکت حمل بار در تهران با ما همراه باشید.

بهترین 10تایی ها - شماره 1 | ساختمونی نیوز

تهران سعادت

بهترین شرکت حمل بار در تهران | ساختمونی نیوز

شرکت تهران سعادت فعالیت خود در بخش داخلی از سال ۱۳۲۶ در خصوص حمل و نقل انواع کالاهای جاری، ترافیکی و ماشین آلات سنگین دولتی و غیر دولتی از مبدا تهران به سراسر شهرها و استانها، گمرکات و بنادر کشور آغاز کرد. شرکت حمل و نقل بین المللی سعادت سرعت یکی از زیر مجموعه های گروه سعادت میباشد که در سال ۱۳۷۴ در تهران شروع به فعالیت کرد و با بیش از ۲۷ سال تجربه در زمینه حمل بار و کالا، صادرات و واردات و ترانزیت کالا به صورت چند وجهی مشغول به فعالیت می‌باشد.  این گروه حمل و نقل سعادت با بیش از ۷۵ سال سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل داخلی و بین المللی حضوری چشم گیر در صنعت حمل و نقل و باربری کشور دارا میباشد.

این شرکت به طور عمده در زمینه حمل و نقل داخلی بار و کالا درحال فعالیت میباشد. خدمات این شرکت شامل باربری برون شهری، حمل باردربست، حمل خرده بار، انبارداری، بسته بندی و خدمات کارگری حمل بار میباشد.  این شرکت را میتوان یکی از بهترین شرکت حمل بار در تهران نامید.

آدرس: تهران، خیابان گاندی، کوچه برادران شریفی، پلاک ۵۷

تلفن: ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰


بهترین 10تایی ها - شماره 2 | ساختمونی نیوز

مصالح بار

بهترین شرکت حمل بار در تهران | ساختمونی نیوز

شرکت مصالح بار را میتوان به عنوان یکی از بهترین شرکت حمل بار در تهران نام برد. این شرکت برای اولین بار ارائه دهنده خدمات حمل نخاله، حمل مصالح و خرید ضایعات به صورت سیار در تمام ایران اقدام به ارائه خدمات مینماید.

آدرس:

تلفن: ۰۹۳۹۱۹۲۹۴۶۲


بهترین 10تایی ها - شماره 3 | ساختمونی نیوز

شرکت میثم لواسان

بهترین شرکت حمل بار در تهران | ساختمونی نیوز

شرکت میثم لواسان با بیش از نیم قرن درحوزه حمل و نقل داخلی فعالیت دارد. این شرکت کلیه خدمات باربری را از صفر تا صد را به بهترین نحو انجام میدهد. این شرکت را میتوان یکی از بهترین شرکت حمل بار درتهران عنوان کرد. خدمات این شرکت به شرح زیر میباشد:

خدمات   :

 1. ثبت سفارش آنلاین
 2. دارای مجهزترین خودروی باربری از نیسان تا تریلی
 3. صدور بیمه نامه کامل و معتبر قانون تجارت ایران
 4. ارائه بارنامه به صورت دولتی و اصلی بصورت الکترونیکی

آدرس: تهران ، بزرگراه امام رضا

تلفن: ۰۲۱۳۳۸۶۴۰۰۶


بهترین 10تایی ها - شماره 4 | ساختمونی نیوز

شرکت باراست

 

شرکت باراست | بهترین شرکت حمل بار

 

این شرکت در راستای حمل بار ، ضایعات و باربری ضایعات به شهرستان از خدمات باربری تریلی در تهران است. حمل بار شامل: ضایعات فلزی و غیرفلزی با تریلی کفی یا کامیون تک یا جفت از دیگر خدمات این شرکت میباشد  . از خدمات جالب این شرکت میتوان به فعالیت شبانه روزی آن را عنوان کرد. این شرکت در رابطه با حمل و نقل یکی از بهترین شرکت حمل بار در تهران می‌باشد.

خدمات :

 1. نیسان بار
 2. باربری تهران
 3. اسباب کشی
 4. حمل اثاثیه منزل
 5. باربری تهران به شهرستان
 6. بسته بندی وسایل منزل
 7. وانت بار
 8. خاور بار
 9. باربری مبلمان
 10. بیمه حمل و نقل
 11. باربری آنلاین

آدرس: تهران، آزادگان، پایانه باربری تهران (نسیم شهر)

تلفن: ۰۲۱۸۸۳۹۵۸۰۴


بهترین 10تایی ها - شماره 5 | ساختمونی نیوز

شرکت وزین فام ایرانیان

شرکت وزین فام ایرانیان | بهترین شرکت حمل بار

از جمله بهترین شرکت حمل بار در تهران را می‌توان شرکت خدماتی وزین فام ایرانیان را نام برد. این شرکت در سال ۱۳۹۳ به صورت مسئولیت محدود تاسیس گردیده است. که با بیش از ۸ سال فعالیت به عنوان یکی از بهترین شرکت حمل بار ساختمانی می‌باشد .توسط این شرکت انواع ضایعات آهن، پلاستیک ، کاغذ و … و بار با انواع وسایل نقلیه باربری متناسب با وزن و ابعاد و شرایط بار مشغول به فعالیت می‌باشد.

محصولات و خدمات:

 1. باربری ضایعات آهن
 2. ضایعات پلاستیک و لاستیک
 3. باربری ضایعات چوب
 4. ضایعات مصالح
 5. حمل ضایعات و مصالح ساختمانی از تهران به شهرستان
 6. حمل نخاله با کارگر
 7. تعیین محل تخلیه نخاله توسط نخاله بر ساختمانی
 8. جمع آوری نخاله های ساختمانی با کیسه گونی و ضایعات عمرانی با باکس نخاله ساختمانی
 9. حمل نخاله از طبقات با کارگر
 10. تخلیه نخاله ساختمانی در مکان های مجاز
 11. باربری نخاله ساختمانی در سراسر تهران
 12. تخریب ساختمان و حمل ضایعات ساختمانی

برخی دیگر از خدمات این شرکت:

 1. جوشکاری شامل: درب و پنجره و اصلاح جوش نرده های فلزی و…
 2. اجرای سرامیک، کاشی، تاسیسات برق
 3. نقاشی و بتونه کشی

آدرس: میدان خراسان، خیابان خاوران، خیابان شیرازی، کوچه شهیدقلی بیگیان، بن بست تیمور پلاک۲

تلفن: ۰۲۱۳۳۰۲۱۵۴۲


بهترین 10تایی ها - شماره 6 | ساختمونی نیوز

شرکت مهراد بار

بهترین شرکت حمل بار در تهران | ساختمونی نیوز

مهراد بار با بیش از ۲۰ سال تجربه در ارائه انواع خدمات باربری در شهر تهران از جمله :
حمل نخاله، اثاث کشی منازل، حمل مبلمان و دکوراسیون، جابجایی تجهیزات و وسایل ادارات و سازمانها و اعزام کارگران ماهر همواره آماده سرویس دهی به همشهریان محترم می باشد.

هنگام انجام کارهای ساختمانی و تعمیرات منزل مانند نخاله و ضایعات در بیرون خانه تلمبار میشود که باعث کثیفی و نارضایتی همسایه ها می شود و این نخاله دپو شده باید هرچه سریعتر به مکانی بیرون شهر انتقال پیدا کند.

این شرکت را می توان جزء یکی از بهترین شرکت حمل بار در تهران نام برد.

آدرس: تهران،تهرانپارس

تلفن۰۲۱۴۴۴۷۶۱۴۹


بهترین 10تایی ها - شماره 7 | ساختمونی نیوز

شرکت حمل و نقل بین المللی صبا

بهترین شرکت حمل بار در تهران | ساختمونی نیوز

شرکت خط صبا یکی از بهترین شرکت حمل بار در تهران می‌باشد. ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بین المللی به درخواست کنندگان می‌باشد. این سرویس دهنده ترابری لجستیک بین المللی در شهر تهران می‌باشد.

خدمات این شرکت شامل: اجاره نیم یدک، خدمات حمل و نقل بین المللی و داخلی، خدمات حوزه  کریر و فوروارد، خدمات گمرک، بسته بندی، بار چینی و انبارداری، حمل گروپاژ و پروژه ای، مشاوره رایگان و پیگیری بار می‌باشد.

امکانات موجود در شرکت حمل و نقل بین المللی خط صبا شامل: دستگاه کشنده از انواع بنز و اسکانیا ، انواع تریلر از جمله تریلر های تانکر، چادری، کمپرسی، لبه دار و تجهیزات ردیاب ماهواره ای (GPS) می‌باشد.
ناوگان ترابری کالاهای ترانزیتی در  این شرکت مجهز به سیستمهای ردیابی جهانی می‌باشد.
این شرکت با ارائه خدمات باربری و حمل و نقل کالا به تمام نقاط ایران و جهان، مشغول به فعالیت می‌باشد.

همچنین کالا دارای پایانه ای با وسعت ۱۴ هکتار در نزدیکی محور ترانزیتی آزاد راه کرج قزوین در حد فاصله بین کمالشهر کرج می‌باشد که مشغول به فعالیت می‌باشد.
این شرکت دارای شعب و نمایندگی های ویژه در شهرهای بندر عباس، بندر انزلی و مرز های بازرگان ، حاج عمران، بندر امام خمینی ، پایانه اکبر آباد در تهران، باشماق و پرویزخان، آمادگی ارائه خدمات به مشتریان محترم را دارا می‌باشد.

آدرس: تهران، پونک، بزرگراه آیت الله اشرفی اصفهانی، بن بست شهید طباطبایی، پلاک ۲۱، طبقه ۵، واحد۲۰

تلفن: ۰۲۱۴۶۱۰۴۳۶۲


بهترین 10تایی ها - شماره 8 | ساختمونی نیوز

شرکت کالا ناوگان شرق

شرکت کالا ناوگان شرق بهترین شرکت حمل بار در تهران | ساختمونی نیوز

شرکت حمل بار کالا ناوگان شرق در سال ۱۳۷۴ در تهران تاسیس و با بیش از ۲۷ سال تجربه موفق در صنعت حمل و نقل و لجستیک همواره به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو و جزء یکی از بهترین شرکت حمل بار در تهران میباشد.

این شرکت در تلاش است با تکیه بر دانش فنی به روز، پیروی از آخرین استانداردهای مدیریتی و ایمنی، خدماتی با بالاترین کیفیت و طبق درخواست مشتریان خود ارائه دهد.

این شرکت سالهاست با همکاری و تعامل با شرکت های بزرگ بین المللی با  فرهنگهای مختلف از سراسر جهان، این شرکت را در پیاده سازی استانداردهای روز دنیا و اخذ گواهی های مربوط به کیفیت مدیریت و خدمات یاری نموده است.

آدرس : تهران، بلوار نلسون ماندلا، خیابان عاطفی شرقی، خیابان ساسان، پلاک ۳۵/۱، ساختمان السا، واحد ۵

تلفن: ۰۲۱۲۲۰۱۲۲۰۱


بهترین 10تایی ها - شماره 9 | ساختمونی نیوز

شرکت ستاره آبی دریا

بهترین شرکت حمل بار در تهران | ساختمونی نیوز

شرکت ستاره آبی دریا با بیش از ۲ دهه فعالیت در زمینه بازرگانی، خدمات حمل بار  و تجارت بین الملل و متشکل از کادری خبره در امر لجستیک با ملیت های مختلف، آماده خدمت رسانی همه جانبه و حرفه ای در کلیه فرایند زنجیره تامین کالا به تمامی مشتریان گرامی می باشد. این شرکت یکی از بهترین شرکت حمل بار در تهران میباشد.

این شرکت در زمینه حمل و نقل دریایی، هوایی و ریلی مشغول به فعالیت می‌باشد.

آدرس: خیابان مطهری، بالاتر از مفتح – پلاک۱۶۱ – طبقه همکف

تلفن۰۲۱۵۷۸۰۶۰۰۰


بهترین 10تایی ها - شماره 10 | ساختمونی نیوز

شرکت حمل و نقل گلسپار

بهترین شرکت حمل بار در تهران | ساختمونی نیوز

شرکت حمل و نقل گلسپار نیز یکی از بهترین شرکت حمل بار در تهران میباشد. خدمات این شرکت انواع حمل بار شامل: آهن و تیرآهن، گچ و سیمان و مصالح ساختمانی، کود شیمیایی و محصولات کشاورزی، چوب و اثاثیه منزل میباشد.
این شرکت خدمات تفکیک و بسته بندی اثاثیه منزل را نیز انجام میدهد.

آدرس: استان تهران – شهرستان بهارستان – بخش بوستان – شهر نسیم شهر – خیابان امام خمینی – خیابان پایانه فاز۱

تلفن : ۰۹۱۲۲۷۲۵۳۲۵


انواع حمل و نقل هوایی

 • پرواز چارتر (هم مسافران هم کالا)

زمانی که تمام صندلی‌های یک هواپیما به طور یکجا در اختیار یک شرکت هواپیمایی قرار گیرد، به آن پرواز چارتر گفته می‌شود.

 • پرواز سیستمی (مخصوص مسافران)

تفاوت اصلی پرواز سیستمی با پرواز چارتر در برنامه زمانی، هزینه بلیت و شرایط سنی است.

 • پرواز بازرگانی

یکی دیگر از انواع حمل و نقل هوایی روش ترانزیت بازرگانی میباشد. در این روش تنها کالاها جابجا می‌شوند که حمل آن‌ها دارای قواعد و اصولی خاصی میباشد که توسط شرکت‌ هواپیمایی ایران و همچنین شرکت هواپیمایی بین المللی ایکائو تعیین می‌گردد.
حمل و نقل کالا به دو روش کارگو و فریت انجام میگیرد، که روش اول مقرون به صرفه‌تر میباشد. در روش کارگو که یک روش تجاری میباشد و حمل کالا به صورت دسته جمعی میباشد و اشخاص می‌توانند بارهای کم خود را به همراه سایر مرسولات به مقصد ارسال نمایند.
این روش توسط هواپیماهای مخصوص باربری انجام میشود و مطابق با استانداردهای ایمنی می‌باشد.

روش فریت نیز مربوط به حمل کالاهای مسافران است که قصد سفرهای طولانی مدت دارند و تجاری نبوده. به همین علت باید از هواپیماهایی استفاده کنند که امکان حمل بار آن‌ها را به این روش وجود داشته باشد. معمولاً اکثر هواپیماهای مسافربری قابلیت حمل کالا به صورت فریت را دارند.

مزایای روش هوایی

ترانزیت بار به تمامی نقاط کشور و جهان، همکاری با اکثر شرکت‌های حمل بار و خطوط هوایی، برخورداری از سرعت بالا در خدمات رسانی و حمل و نقل بین شهری، ارائه سرویس درب به درب، محاسبه هزینه بار بر اساس وزن و اندازه کالا، استعلام وضعیت بار از طریق پیامک و ایمیل

برای حمل و نقل بین المللی از چه طریق باید اقدام کرد؟

حمل و نقل به صورت بین المللی لازمه رعایت قوانین بین المللی است، بنابراین باید از شرکت های حمل و نقل بین المللی استفاده کرد. حمل نقل کریری ، فورواردی و تواماً از جمله وظایف شرکت میباشد.

 • فورواردری

یعنی حمل و نقل کالا به یکی از طرق زمینی، هوایی و دریایی و یا ترکیبی از آن ها که توسط شرکت حمل و نقل بین المللی انجام می شود.

 • فعالیت کریری

یعنی حمل کالا بدون واسطه به روش مشخص شده از کشور مبدا به کشور مقصد توسط شرکت حمل و نقل بین المللی میباشد.

پیشنهاد ما  به شما سروران گرامی

هدف از نگارش این محتوا، آشنایی شما عزیزان با بهترین شرکت حمل بار در تهران میباشد.
چنانچه یکی از این شرکت ها را برای حمل بار در تهران انتخاب نمودید، پیشنهاد میکنیم در مورد آن تحقیقات جامع و بررسی های مقایسه ای بیشتری را به عمل آورید تا انتخابی ایده آل و عالی داشته باشید.

امید آن داریم با بررسی اسامی شرکت های حمل و نقل تهران فوق بهترین انتخاب را  برای جابه جایی اسباب و اثاثیه خود داشته باشید.

با تشکر از توجه و همراهی شما
تحریریه ساختمونی نیوز

۵/۵ - (۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 8 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا