خدمات ساختمانی

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران 💕💎 + (آدرس🗺️ / تلفن تماس☎️)

آشنایی با بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران | در سایت ساختمونی نیوز

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران آشنا سازیم. سال هاست که برای لوله بازکنی تهران از روش های متفاوتی برای رفع گرفتگی به کار گرفته می شود.

دستگاه فنر لوله بازکنی بهترین و مطمئن ترین روش برای رفع گرفتگی لوله است. دستگاه لوله بازکنی با فنر دستگاهی شامل یک فنر منعطف و بلند است به یک سر آن سر فنر و متعلقات متصل می شود و از سوی دیگر نیروی محرکه ای فنر را می چرخاند و درون لوله حرکت می دهد.

فنر از جنس فولاد است و با انعطاف پذیری داخل پیچ و خم لوله به راحتی می چرخد و با قلابی که در سر دارد اقدام به بر طرف کردن گرفتگی می کند.

برای آشنایی بیشتر با ۱۰ تا از بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران با ما همراه باشید

بهترین 10تایی ها - شماره 1 | ساختمونی نیوز

تهران سرویس کار

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران - ساختمونی نیوز

شرکت تهران سرویس کار سال ها تجربه در زمینه امور تاسیساتی دارد و با توجه به تجربه در زمینه امور تاسیساتی ساختمان، این شرکت آمادگی دارد تا در هر ساعت از شبانه روز، کارشناسان مجرب خود را برای رفع مشکلات تاسیساتی و فنی اماکن مختلف در سراسر تهران بزرگ و حومه ارسال نماید. این شرکت آماده خدمت رسانی شبانه روزی به شهروندان عزیز در تمام مناطق تهران و حومه می باشد.

شماره تماس: ۰۹۱۹۰۷۰۸۰۸۹


بهترین 10تایی ها - شماره 2 | ساختمونی نیوز

مستر لوله بازکن

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران - ساختمونی نیوز

شرکت مستر لوله بازکن، بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران ، با سابقه ترین شرکت خدماتی در تهران است. بیش از ۳۵ سال است که در تمامی نقاط تهران دارای شعبه های فعال و شبانه روزی می باشد.

شما از هر نقطه تهران برای انجام خدماتی مانند تخلیه چاه، لوله بازکنی در تهران ، لایروبی، رفع رطوبت و بوی نامطبوع حمام و آشپزخانه، تشخیص ترکیدگی لوله و… با مستر لوله بازکن تماس بگیرید.

در کمتر از ۱۰ دقیقه نیرو های خدماتی این شرکت در محل شما حاضر خواهند بود.

این شرکت از ابتدای تاسیس تاکنون موفق شده بیش از ۶۰۰۰ پروژه خدماتی را با موفقیت انجام دهد و رضایت ۹۸ درصد مشتریان خود را بدست آورد که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۳۶۶۰۸۰


بهترین 10تایی ها - شماره 3 | ساختمونی نیوز

مستر لوله

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران - ساختمونی نیوز

خدمات فنی مستر لوله با سال ها تجربه در امور خدمات چاه و فاضلاب از جمله خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به صورت شبانه روزی مفتخر است که تجربیات و تخصص خود را در زمینه های مرتبط در اختیار شهروندان گرامی در سراسر نقاط تهران و حومه حتی برخی شهرستان ها قرار دهد.

خدمات فنی مستر لوله با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و متخصص در زمینه لوله بازکنی و استفاده از تجهیزات پیشرفته قادر است در زمانی کوتاه با کم ترین خسارت محل گرفتگی لوله فاضلاب را تشخیص دهد و سپس اقدام به رفع آن نماید.

حتی با استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک و فنرهای فولادی سر مته دار و پمپ تراکم هوا می تواند لوله های از جنس سیمان به طول ۵ تا ۱۰۰ متر را باز کند.

در زمینه تخلیه چاه آب و فاضلاب هم خدمات فنی مستر لوله با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و پمپ های فشار قوی با دور متغیر و شلنگ های مخصوص متراژ بالا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در کلیه نقاط تهران و حومه می باشد.

پس از تخلیه چاه فاضلاب در صورت نیاز به لایروبی، کول گذاری و حتی بنایی و … را برای شما با نازل ترین قیمت و به صورت کامل انجام خواهند داد.

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۱۸۹۶۲۲


بهترین 10تایی ها - شماره 4 | ساختمونی نیوز

خدمات فنی شهر

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران - ساختمونی نیوز

خدمات فنی شهر، یکی از قدیمی‌ ترین و با سابقه‌ ترین شرکت‌ های لوله بازکنی و تخلیه چاه در سراسر تهران بزرگ است. این شرکت با پرسنل حرفه‌ ای و آموزش دیده ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و حفر چاه در سریع‌ ترین زمان ممکن است.

استفاده از به‌ روز ترین دستگاه‌ های دنیا، پرسنل حرفه‌ ای، تضمین کار و تسریع در زمان انجام کار از ویژگی‌ های خدمات فنی شهر است.

شماره تماس: ۰۹۹۲۳۴۷۹۴۷۷


بهترین 10تایی ها - شماره 5 | ساختمونی نیوز

استاد لوله بازکن

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران - ساختمونی نیوز

استاد لوله بازکن بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران با عقبه ای از تجربه در حوزه ی خدمات مربوط به تاسیسات، تعمیر و نگهداری تجهیزات تاسیساتی ساختمان ها و مجتمع های مسکونی، با بروز کردن تجهیزات خود و آخرین تکنولوژی های روز دنیا، طیف گسترده ای به دایره ی خدمات قابل ارائه خود اضافه کرده است.

این شرکت در تمام مناطق استان تهران و همچنین استان البرز ارائه ی خدمت خود را گسترش داده است.

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۹۸۱۰۶۰


بهترین 10تایی ها - شماره 6 | ساختمونی نیوز

آقای لوله بازکن

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران - ساختمونی نیوز

شرکت آقای لوله باز کن با پرسنلی قدرتمند پا به عرصه خدمات لوله بازکنی  و تخلیه چاه استان تهران نهاده است و با ارائه رضایت مندی، مشتریان زیادی را به همراه داشته است.

این شرکت با استخدام محموعه ای بی نظیر از سرویس کاران با تجربه و با اخلاق که همگی کاملاً قابل اعتماد و اطمینان هستند و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه نیز دارند.

شماره تماس: ۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵


بهترین 10تایی ها - شماره 7 | ساختمونی نیوز

تهران تخلیه

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران - ساختمونی نیوز

خدمات فنی تهران تخلیه با سال ها تجربه در امور خدمات چاه و فاضلاب از جمله خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به صورت شبانه روزی مفتخر است که تجربیات و تخصص خود را در زمینه های مرتبط در اختیار شهروندان گرامی در سراسر نقاط تهران و حومه حتی برخی شهرستان ها قرار دهد.

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۴۴۵۸۵۱


بهترین 10تایی ها - شماره 8 | ساختمونی نیوز

خدماتینو

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران - ساختمونی نیوز

کلیه سرویس کاران مجموعه خدماتینو از بین بهترین فنی کاران تهران انتخاب می شوند تا خدماتی لایق شما عزیزان ارائه دهند. این سرویس کاران تمامی مراحل باز کردن لوله فاضلاب و … را بدون کثیف کاری و طبق قوانین لوله بازکنی انجام میدهند.

شماره تماس: ۰۹۱۹۲۶۰۴۳۱۳


بهترین 10تایی ها - شماره 9 | ساختمونی نیوز

سرویس لوله

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران - ساختمونی نیوز

سرویس لوله با هدف رضایت مندی مشتری پا به عرصه خدمات نوین تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران نهاده است و در تلاش است تا هر روز خدمات بهتری را نسبت به همکاران خود ارائه دهد.

این شرکت با استفاده از دستگاه های پیشرفته انواع خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه و … را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

شماره تماس: ۰۹۱۹۴۳۵۳۲۳۰


بهترین 10تایی ها - شماره 10 | ساختمونی نیوز

پارس کمک

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران - ساختمونی نیوز

شرکت پارس کمک با داشتن ۱۵ سال تجربه در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه در تمام مناطق تهران به شما سرویس مناسب ارائه می دهد.

شما میتوانید برای بهرمند شدن از خدمات بهترین لوله بازکن در تهران با این شرکت تماس حاصل بفرمایید و از هزینه و قیمت و زمان انجام کار مطلع شوید.

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۸۰۶۲۱۲


چرا باید از فنر لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله استفاده کنیم؟

همچنین از محلول لوله بازکن خانگی اقدام به رفع گرفتگی لوله می کنند، لازم به ذکر است که این موارد برای گرفتگی های جزئی کاربرد دارد.
استفاده افراطی و نادرست از این وسایل می تواند هم به لوله آسیب وارد کند و هم به افرادی که از این روش ها استفاده می کنند.
اما در میان این روش ها بهترین و تضمینی ترین روش استفاده از فنر لوله بازکنی است.
در قسمت نوک فنر قلابی از جنس فولاد مقاوم وجود دارد. با چرخش فنر در لوله اقدام به از بین بردن مانع در لوله می کند.
علاوه بر آن می تواند لایه روبی در لوله که معمولاً بر اثر وجود روغن ها در لوله به وجود می آید نیز انجام دهد.
برای بازکردن لوله توالت های ایرانی و فرنگی نیز از فنر لوله استفاده می کنند.
کارشناسان مجرب اغلب توصیه می کنند که برای رفع گرفتگی توالت فرنگی از دستگاه تراکم هوا استفاده شود.
به این دلیل که نوک فنر بسیار تیز است و امکان آسیب زدن به جداره توالت فرنگی وجود دارد.
انتهای فنر نیز بایستی به یک دستگاه محرکه متصل باشد تا با نیروی کافی اقدام به حرکت و چرخش فنر درون لوله کند.
در فنر لوله دستی حرکت فنر توسط دست انجام می شود که معمولا برای گرفتگی های جزیی به کار برده می شود.
فنر مورد استفاده در دستگاه معمولا بایستی از جنس فولاد باشد تا تحمل ارتعاش و چرخش توسط محرک را داشته باشد.

جمع بندی

هدف از نگارش این مطلب، آشنایی با خدمات ساختمانی و بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران است.

چنانچه یکی از این شرکت ها را برای انواع خدمات مانند لوله بازکنی و … انتخاب کردید، در رابطه با آن تحقیقات جامعی به عمل آورید. در این مطلب، صرفاً بر اساس سابقه کار این شرکت ها به معرفی آنها پرداختیم. شما می توانید با تحقیقات جامع، انتخابی ایده آل داشته باشید.

با تشکر از همراهی شما عزیزان
تحریریه ساختمونی نیوز

۵/۵ - (۲۳ امتیاز)

‫۸ نظرها

  1. با تشکر از حُسن توجه شما ، تمامی شرکت های اشاره شده هر کدام به نوبه خود جزو بهترین شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه می باشند که با توجه به محدودیت مقاله به تعدادی از آنها توانستیم اشاره کنیم .
   برای تمامی سروران گرامی در این حوزه کاری آرزوی کامیابی و موفقیت روز افزون داریم.

  1. سلام ، ممنون از نظر خوبتون، عملکرد هر کدام از این شرکت ها و بهترین بودنشون برمیگرده به بازخورد کاری اونها با مشتریان ، و هر رضایتی از دیدگاه مخاطبین میتونه شرکت مجری رو به عنوان بهترین در ذهنیت مخاطب قرار بده | لینک سایتها به زودی گذاشته میشه | با تشکر از شما

 1. سلام
  ممنون از معرفی شرکتهایی که شناخت دارید ازشون
  تو همه اینا اسم شرکت لوله بازکنی آقای لوله بازکن از همشون باحال تر بود به نظرم. تو کشورمون ادمایی که اسم های خوب انتخاب میکنن برای برندشون خیلی کم هستن به نظرم با این که کلمه آقای کلیشه ای هست ولی هنوز هم جالبه و به بعضی از برندها میاد مثل همین. مثلا ما لوله کش ها رو شاید اقای لوله کش صدا کنیم یا خیلی از استادکارها رو اولش اقای بزاریم.
  به هر حال جالب بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا