جهت اطلاع

جهت اطلاع مخاطبین وبسایت تخصصی ساختمونی نیوز

مقالات مربوط به بخش های خدمات ساختمانی ، شرکت های ساختمانی ، محصولات ساختمانی ، معماری و دکوراسیون ، دانستنی های ساختمانی و ابزار ، تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارند.

اطلاعات ارائه‌شده در مطالب وب‌سایت بنابر نیاز و جست‌وجوی کاربران وب فارسی گردآوری شده است. هدف از تولید و گردآوری این مطالب صرفاً جهت افزایش آگاهی به عموم مردم می‌باشد.

تحریریه ساختمونی نیوز به علت حساسیت این گروه از مطالب، همواره در تلاش بوده است که محتوایی دقیق و صحیح منتشر کند؛ با این حال هیچ‌گاه توصیه‌ نمی‌کند که در موارد حساس از اطلاعات موجود در مقالات استفاده شود و در تمامی موارد،‌ در درجه اول کاربران را به مشورت با مهندسین ، معماران و متخصصان و پرس و جو از منابع مختلف دعوت می‌کند.

توصیه ساختمونی نیوز این است که کاربران جهت مشاوره ، خرید و یا تهیه محصولات و خدمات در صنعت ساختمان ابتدا با مجریان این حوزه مشورت نمایند و در صورت تایید کارشناسان ساختمانی هر بخش ، از موارد ذکر شده در مقالات استفاده کنند.

لینک های وبسایت‌های معرفی شده صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارند.

وب‌سایت ساختمونی نیوز در نگارش مقالات خود به وب‌سایت‌های مختلفی لینک داده است که صرفاً لینک‌ برای ارجاع دادن به صفحه‌ای دیگر (برای اطلاعات بیشتر و …) هستند. این به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب‌سایت‌ها توسط ساختمونی نیوز نیست و <<< مسئولیت استفاده از محصولات و خدمات شرکتها و سایتها بر عهده کاربر و سایت ارائه‌دهنده محصولات و خدمات >>> می‌باشد.

با تشکر از حُسن توجه شما

دکمه بازگشت به بالا