شرکت های ساختمانی

بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران 【سال ۱۴۰۳】👷+ لیست ۱۰ تایی

آشنایی با بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران

همانطور که می دانید شرکت های ساختمانی زیادی در سطح کشور وجود دارد. برخی از این شرکت ها جزو پیمانکاران پروژه های بزرگ عمرانی ایران هستند. ما در این محتوا قصد داریم ۱۰ تا از بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران را به شما عزیزان معرفی نماییم.

اما پیش از معرفی شرکت های بزرگ ساختمانی، جالب است بدانید بسیاری از این شرکت های عمرانی و پیمانکاری، به علت تحریم هایی که برای ایران گذاشته شده، مجبور شده اند فعالیت های خود را محدود به پروژه های داخلی کشور کنند. در واقع آن ها برای فعالیت در عرصه بین المللی با محدودیت هایی زیادی روبه رو هستند.

از این رو موانع زیادی هستند که سبب جلوگیری رقابت این شرکت ها با غول های پیمانکاری و هلدینگ های ساختمانی جهانی می شود. لازم به ذکر است که این در حالی است که از لحاظ فنی و دانش در حد و اندازه همین غول ها هستند.

منظور از شرکت های عمرانی چیست؟

به طور کلی منظور از شرکت های عمرانی ساختمان، اشخاص حقوقی هستند که در بخش خصوصی فعالیت های ساختمانی و یا تاسیساتی انجام می دهند. این فعالیت ها شامل انجام پروژه های عمرانی از قبیل راه سازی، اسکله سازی، ساخت کلیه ابنیه مسکونی، اداری، تجاری و صنعتی می باشد. لازم به ذکر است که هر یک از این دسته ها نیز خود دارای شاخه های گوناگونی از جمله اسکلت سازی، مقاوم سازی، حفاری و … هستند.

ویژگی های بهترین شرکت عمرانی ساختمان

 1. داشتن خلاقیت و نوآوری
 2. استقبال از ایده های جدید و نو
 3. ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود
 4. سرمایه گذاری به جهت گسترش تجارت
 5. داشتن برنامه ریزی در معاملات و پروژه های خود

برای آشنایی بیشتر با  ۱۰ تا از بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران با ما همراه باشید.


بهترین 10تایی ها - شماره 1 | ساختمونی نیوز

عمران مارون

بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران - ساختمونی نیوز
شرکت عمران مارون بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران ، با بیش از ۲۵ سال سابقه موفق و درخشان تحت شماره ۱۶۲۵۲۵ به صورت سهامی خاص در تهران تاسیس و ثبت شده است.

این شرکت بین المللی با در اختیار داشتن مدیران با تجربه و متخصص و همچنین کارشناسان و مهندسان کارآزموده، در راه پیشرفت و آبادانی کشور گام های موثر و سازنده ای برداشته و در این راه ثابت قدم و استوار حرکت می نماید.

این شرکت با داشتن سال ها تجربه در اجرای پروژه های عظیم عمرانی و همچنین مجموعه ای از انواع ماشین آلات و تجهیزات، پرسنل متخصص، مجرب و متعهد به یکی از شرکت های معتبر در حوزه ساخت و ساز تبدیل شده است.

خدمات:

 • انجام پروژه های آبی | پروژه های صنعتی | پروژه های ساختمانی | پروژه های راه و راه‌آهن

آدرس: تهران – سعادت آباد – خیابان ۲۹ – پلاک ۲۳

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۶۸۶۸۸۰


بهترین 10تایی ها - شماره 2 | ساختمونی نیوز

سپنتا

بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران - ساختمونی نیوز

 

شرکت سپنتا یکی از بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران است. این شرکت با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان و موفق، در زمینه طراحی نظارت ارشد، مجری ذیصلاح ساختمانی پایه ۱، شرکت ژئوتکنیک، جوش و بتن فعالیت می کند.
شرکت سپنتا متشکل از مهندسان خبره و دارای تحصیلات مرتبط با پروانه صلاحیت نظام مهندسی تهران هستند. لازم به ذکر است که بیشتر فعالیت های این شرکت زیر نظر نظام مهندسی تهران انجام می شود.

خدمات:

 1. مدیریت پیمان
 2. مشارکت در ساخت
 3. اخذ جواز ساخت
 4. نقشه برداری ساختمان
 5. بازسازی ساختمان
 6. اجرای سازه نگهبان
 7. سرپرست کارگاه ساختمانی
 8. جوش فورجینگ
 9. خدمات کوپلینگ
 10. خدمات شاتکریت و مش

آدرس: خیابان آزادی – روبروی مترو معین – پلاک ۵۲۶ – واحد ۲

شماره تماس: ۰۲۱۶۶۰۰۳۱۵۸


بهترین 10تایی ها - شماره 3 | ساختمونی نیوز

تهران عمران

بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران - ساختمونی نیوز

یکی دیگر از بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران ، عمران تهران است. شرکت عمران تهران فعالیت خود را با هدف مشاورکت در پروژه های عمرانی آغاز نمود. سپس با بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب، ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و همچنین توان قابل توجه مالی در اجرای پروژه های عمرانی موفق به اجرای چندین پروژه عمرانی موفق در زمینه ساختمان سازی، آپارتمان سازی، بازسازی خانه های قدیمی و … گردیده است.

خدمات:

 1. خدمات عمرانی: نقشه کشی ساختمان | خاک برداری و گود برداری | اجرای فونداسیون و اسکلت بندی | سفت | کاری ساختمان | نازک کاری ساختمان | معماری داخلی خانه تهران | طراحی نمای ساختمان | بازسازی ساختمان | شرکت مقاوم سازی ساختمان | پیمان کاری ساختمان | طراحی سازه سبک در تهران | محوطه سازی باغ و ویلا
 2. خدمات نقشه برداری: نقشه برداری هوایی | نقشه برداری زمینی

آدرس: تهران


بهترین 10تایی ها - شماره 4 | ساختمونی نیوز

شرکت عمران و مسکن سازان ایران

بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران - ساختمونی نیوز

شرکت عمران و مسکن سازان ایران در آغاز کار خود به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و تحت شماره ۱۳۹۶۲۶ در سال ۷۷ ثبت شده است. این شرکت متشکل از مدیران با تجربه و متخصص و همچنین کارشناسان و مهندسان کار آزموده می باشد. از این رو تمامی پروژه های خود را به بهترین شکل ممکن به پایان می رساند.

آدرس: تهران – میدان ونک – خیابان ملاصدرا – خیابان شیراز جنوبی – خیابان گرمسار غربی – پلاک ۵۱ – طبقه همکف – واحد ۱

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۲۱۳۴۳۶


بهترین 10تایی ها - شماره 5 | ساختمونی نیوز

شرکت عمران تکلار

بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران - ساختمونی نیوز

شرکت عمران تکلار یکی از بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران می باشد. این شرکت با بیش از ۴۰ سال تجربه موفق و درخشان در زمینه ساخت و ساز توانسته است بیش از ۱۳۹۰ واحد آپارتمان و ۲۰ برج مسکونی را با رضایت کامل مخاطبین خود تامین کند.
همچنین شرکت عمران تکلار توانسته با رعایت کیفیت قابل قبول در اجرای ساختمان ها و پیش بینی فضاهای سبز و عمومی مطلوب، محیطی دل انگیز را فراهم کرده و خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت مهندسی عمران در کشور مطرح نماید.

خدمات:

 1. ساخت بناهای مقاوم، پایدار، سازگار با نیازهای شهری و سلائق شهروندی
 2. ساخت بناهایی منطبق با هویت ایرانی
 3. تخصیص فضای سبز فراتر از استاندارهای کشور

آدرس: تهران – شهرک غرب – خیابان هرمزان – روبروی کوچه یازدهم – پلاک ۴۱

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۰۹۸۳۶۹


بهترین 10تایی ها - شماره 6 | ساختمونی نیوز

شرکت توسعه عمران ساختمان امداد

بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران - ساختمونی نیوز

شرکت توسعه عمران ساختمان امداد یکی دیگر از بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران است که در سال ۹۴ با شماره ۴۷۷۸۷۹ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. این شرکت از زمان شروع به کار خود تا به امروز به عنوان واحد تجاری فرعی مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) می باشد.

خدمات:

 1. طراحی، مشاوره و نظارت
 2. ساخت و اجرا ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری
 3. فروش مناقصه و مزایده

آدرس: تهران – بلوار نلسون ماندلا (جردن) – روبروی پارک صبا – نبش خیابان یزدان پناه – پلاک ۱ – طبقه ۴

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۷۸۹۹۱۷


بهترین 10تایی ها - شماره 7 | ساختمونی نیوز

شرکت عمران سریر

بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران - ساختمونی نیوز

شرکت عمران سریر با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان یکی دیگر از بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران است. این شرکت همواره در تلاش است تا به صورت پویا و نظام مند، در توسعه و تعالی زیر ساخت های کشور ایفای نقش نماید.
لازم به ذکر است که شرکت عمران سریر همواره در تلاش است تا با استفاده از تکنولوژی های مدرن ساخت و بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته گام های مهمی را در آبادانی کشور بردارد.

خدمات:

 1. طراحی، تامین تجهیزات و اجرای عملیات ساختمانی و تاسیساتی سازه های خاص زیرزمینی و ایستگاه های مترو | مجموعه های آموزشی، اداری – تجاری و فرهنگی – ورزشی
 2. طراحی، تامین تجهیزات، ساخت و نصب سازه های فلزی (جوشی – پیچ و مهره ای) صنعتی و غیر صنعتی
 3. طراحی، تامین تجهیزات و ساخت تصفیه خانه های آب و فاضلاب صنعتی و بهداشتی، زهکشی و احداث تونل های انتقال آب
 4. طراحی، تامین تجهیزات و ساخت راه ها و تونل های شهری و برون شهری | مجتمع های پالایشگاهی و پتروشیمی، خطوط لوله، نفت و گاز، AG و UG پایپینگ، انواع مخازن ذخیره تحت فشار و تاسیسات جانبی

آدرس: تهران – بلوار میرداماد – خیابان دکتر مصدق – انتهای خیابان دهم – کوچه سینا – پلاک ۹

شماره تماس: ۰۲۱۷۴۴۹۱


بهترین 10تایی ها - شماره 8 | ساختمونی نیوز

شرکت عمران حصار

بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران - ساختمونی نیوز

شرکت عمران حصار در سال ۱۳۷۵ در تهران به شماره ثبت ۱۲۲۲۹۶ تاسیس گردید. این شرکت به عنوان بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران در طی سالیان متمادی همواره با رعایت تمامی اصول فنی و کیفی، ساخت پروژه های خود را در سراسر کشور با موفقیت کامل به اتمام رسانده است. لازم به ذکر است که شرکت عمران حصار با در اختیار داشتن نیروی انسانی مجرب، متخصص و متعهد در طول سالیان همواره در تلاش است تا با بالاترین کیفیت خدمات را به هموطنان عزیز ارائه دهد.

خدمات:

 1. اجرای پروژه های عمرانی در کوتاه ترین زمان ممکن
 2. مشارکت در سازندگی و توسعه اقتصادی

آدرس: تهران – میدان ونک – خیابان گاندی جنوبی – کوچه ۲۵ – پلاک ۱۲ – واحد ۱۰

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۲۰۳۴۶۲


بهترین 10تایی ها - شماره 9 | ساختمونی نیوز

شرکت صبا عمران

بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران - ساختمونی نیوز

شرکت صبا عمران بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران است که در سال ۱۳۷۵ تاسیس شده است. این هلدینگ متعلق به سازمان بازنشستگی کشوری است. لازم به ذکر است که ۱۰۰ درصد سهام این هلدینگ متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری می باشد.
هلدینگ صبا عمران پیرو اصلاح ساختار کلان اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری از اجتماع شرکت های عمرانی تابعه صندوق شکل گرفته و با هدف مدیریت سرمایه گذاری در پروژه های عمرانی و ساختمانی در قالب طرح و ساخت (EPCF)، خدمات ساخت و پیمان مدیریت، با بهره گیری از خدمات شرکت های مجرب داخلی و خارجی تاسیس و مشغول به فعالیت شده است.

خدمات:

 1. طراحی، اجرا و نظارت بر طرح ها و پروژه های عمرانی اعم از حوزه های ساختمانی و راه سازی، ریلی، اسکله سازی و … به صورت مستقیم و غیر مستقیم
 2. مدیریت، مشارکت و سرمایه گذاری در طرح ها و پروژه های عمرانی و ساختمانی

آدرس: تهران – ونک – خیابان ملاصدرا – خیابان شیرازی شمالی – خیابان زاینده رود غربی – پلاک ۱۰

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۲۱۷۳۰۰


بهترین 10تایی ها - شماره 10 | ساختمونی نیوز

شرکت توسعه و عمران امید

بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران - ساختمونی نیوز

شرکت توسعه و عمران امید، بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران به عنوان یک مجموعه اقتصادی سود آور در سال ۱۳۷۷ تحت شماره ۱۴۸۳۶۰ به ثبت رسیده است. این شرکت در سال ۱۳۸۹ موفق به اخذ گواهینامه ایزو ۲۰۰۸-۹۰۰۱ از شرکت TUV آلمان گردید.
شرکت توسعه و عمران امید در فعالیت های اقتصادی که در حال حاضر شرکت منحصراً به ساخت و ساز واحدهای مسکونی، اداری، تجاری، اقامتی، گردشگری و در هشت استان کشور فعالیت دارد.

آدرس: تهران – میدان آرژانتین – خیابان شهید احمد قصیر – بخارست هشتم – پلاک ۲۰

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۷۳۹۴۸۳


مسئولیت های مهندس عمران

به بیان ساده، مهندسان عمران هستند که می سازند. مهندس معمار طرح ها و نقشه را ارائه می کند، اما این یک مهندس عمران است که امکان‌ اجرایی بودن یک طرح را بررسی می کند، بهبود می دهد و در نهایت سازه را طراحی کرده و می سازد.
مهندس عمران می تواند در بخش های متفاوتی فعالیت نماید. این بخش ها عبارتند از:

 1. طراحی و مشاوره: به طور کلی مهندسانی که تجربه کافی در زمینه پروژه های عمرانی دارند، می توانند در بخش طراحی پروژه های ساخت و ساز و مشاوره جهت رشد و پیشرفت پروژه فعالیت کنند.
 2. پیمانکار پروژه: رایج ترین بخشی که مهندسان عمرانی در آن فعالیت دارند، پیمانکار پروژه ها است. لازم به ذکر است که هر مهندسی با هر میزان سابقه ای که داشته باشد می تواند به عنوان پیمانکار پروژه فعالیت کرده و کسب درآمد نماید.
 3. مهندس ناظر: یکی دیگر از بخش های رشته عمران، مهندس ناظر می باشد. در واقع می توان گفت که این بخش یکی از پرکاربردترین قسمت های کاری مهندسی عمران است. مهندس ناظر وظیفه های زیاد و گسترده ای دارد. اما به طور کلی باید هماهنگی های لازم و کنترل کار را به عهده داشته باشد.

نقش و وظیفه مهندسان عمران

مهندسان عمران با گرایش های کاری مختلف که پیش تر به آن ها اشاره کردیم در کنار یکدیگر و با کمک هم به پیشبرد جنبه های مختلف یک پروژه می پردازند. این پروژه ها ممکن است خصوصی و یا دولتی باشد.
به عبارت دیگر وظیفه مهندسان عمران طراحی، مدیریت، برنامه ریزی و اجرای پروژه های مختلف عمرانی به بهترین شکل ممکن در انطباق با آیین نامه ها و قوانین در موعد مقرر و با میزان بودجه مشخص شده است.
اما به طور کلی می توان وظایف یک مهندس عمران در پروژه را در بخش های زیر دسته بندی کرد:

 1. انجام مطالعات فنی و امکان سنجی پروژه
 2. تهیه نقشه، تحلیل و ارائه طرح های مورد نیاز برای اجرای پروژه
 3. ارزیابی ارزش و ریسک های احتمالی پروژه ها
 4. ارتباط با معماران، پیمانکاران، سایر مهندسان و عوامل پروژه
 5. حصول اطمینان از مطابقت پروژه ها با الزامات قانونی و استاندارد های فنی و ایمنی
 6. مدیریت بودجه و منابع پروژه
 7. تهیه مناقصه و گزارش پروژه
 8. ارزیابی اثرات زیست محیطی

پیشنهاد ما به شما

ما در این محتوا ما به معرفی ۱۰ تا از بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران پرداختیم.
امروزه با توجه به اهمیت بالای استحکام برج ها و ساختمان های اداری، مسکونی و … انتخاب شرکت مهدسی عمران و همچنین میزان تجربه مهندس عمران بسیار مهم است.
از این رو شما سروران گرامی می توانید از اطلاعات موجود در این محتوا استفاده کرده و بهترین شرکت مهندسی عمران در تهران را انتخاب نمایید.

همچنین در محتوای بهترین شرکت پیمانکاری میتوانید با ۱۰ تا از برترین شرکتهای پیمانکاری نیز آشنا شوید.

با تشکر از همراهی شما سروران گرامی
تحریریه ساختمونی نیوز

۴.۷/۵ - (۱۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + شانزده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا