شرکت های ساختمانی

بهترین شرکت لوله کشی ساختمان 【سال ۱۴۰۳】👷+ لیست ۱۰ تایی ها

بهترین شرکت لوله کشی ساختمان | ساختمونی نیوز

در این مقاله قصد داریم شما را به معرفی بهترین شرکت لوله کشی ساختمان آشنا کنیم. لوله‌کشی به تمدن‌های باستانی چینی، هندی، یونانی، رومی و ایرانی باز می‌گردد. این فرهنگ‌ها روشی برای لوله‌کشی مدرن با استفاده از لوله‌های اولیه که آب آشامیدنی را به حمام‌های عمومی شهر انتقال می‌دادند، برقرار کردند. صدها سال پیش، آب به اندازه امروز ضروری بود. آب شیرین یک یک مایع حیاتی است که برای نوشیدن و بهداشت مورد نیاز است. بدون لوله‌کشی، سلامتی مردم نمی‌توانست حفظ شود.

لوله کشی ساختمان چیست؟

لوله‌کشی به نصب لوله‌ های فلزی، پلاستیکی، سیمانی و غیره به منظور انتقال مایعات، گازها، و یا جامدات کوچک گفته می ‌شود. لوله ها، اتصالات و شیر فلکه ها با هم سیستم لوله کشی را تشکیل می دهد.

نقش لوله کشی صحیح در ساخت سازه

جایگذاری نامناسب لوله عواقب زیادی در ساخت سازه (مسکونی، تجاری و صنعتی) دارد که پس از پایان ساختمان معلوم می شود که برای رفع این مشکل بسیار دیر خواهد بود و سپس باید دوباره هزینه کرد و چنین مواردی معمولاً نیاز به تخریب اساسی سازه دارد. از مشکلات به وجود آمده در اثر اجرای غیرتخصصی لوله کشی می‌توان به گرفتگی لوله ها، جایگذاری نامناسب، استفاده از لوله های نامناسب، خوب نصب نشدن لوله ها و غیره را بیان کرد.

بهتر است که لوله ای با بهترین کیفیت و با گرید مناسب را برای ساختمان خود انتخاب کنید.

انواع لوله کشی

لوله کشی ساختمان بسیار متنوع و متفاوت است که می توان به دسته های زیر تقسیم کرد:

تجاری

لوله  کشی ساختمان (Plumbing) بخشی از لوله کشی است که برای تامین گرما، سرما و همچنین آبرسانی و تخلیه فاضلاب ساختمان های مسکونی و عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

صنعتی

در این نوع لوله کشی، لوله کشی‌ها به یکدیگر وابسته و متصل هستند. اما نکته مهم در رابطه با لوله کشی های صنعتی این است که متخصصان از آن برای فناوری های ساخت واحدهای فرآیندی همانند پالایشگاه ها، کارخانه های پتروشیمی، نیروگاه ها و… استفاده می کنند.

در یک واحد فرایندی مثل پالایشگاه، اجزای گوناگونی وجود دارد، مانند تجهیزات ثابت مانند (مخازن، برج‌ها، مبدل‌های گرمایی)، تجهیزات دوار مانند (پمپ‌ها، کمپرسورها و دمنده‌ها)، و پیوند دهنده دو جزء گفته همان لوله‌های درون کارخانه ای هستند که وظیفه اتصال اجزا را به عهده دارند.

فاضلاب

لوله فاضلاب، به منظور تهیه و توزیع صحیح و پاکیزه آب تصفیه شده آشامیدنی با سایر مصارف استفاده می شود. نکات بسیار زیادی در این مورد باید بدانید از جمله اینکه در این سیستم اغلب از لوله هایی از جنس چدن، گالوانیزه( لوله آهنی)، پلی اتیلن، سفالی، آزبست سیمان، پلاستیکی، پلی پروپلین استفاده می شود.

پکیج

لوله کشی پکیج در انواع مختلفی موجود می باشد که همین مسئله باعث شده تا افراد متخصص احتیاط بیشتری در حین تعبیه آن عمل بکنند. بنابراین سیستم باز و بسته را می‌توان مهمترین سیستم نصب لوله های پکیج دانست.

UPVC

این نوع از لوله‌ها نوعی پلاستیک بوده که یکی از ارزشمندترین محصولات صنعت پتروشیمی می‌باشد. درحال حاضر این لوله ها به دلیل مزایایی همچون مقاومت شیمیایی بسیار بالا، استحکام کششی بلند مدت، مقاومت بالا در برابر سایش و خوردگی، استحکام به وزن بالا و وزن سبک، اتصالات آب بند و…. از جمله پرطرفدارترین انواع آن بشمار می آید.

انواع لوله ساختمانی

استفاده لوله مناسب در ساختمان یکی از اصول مهم لوله کشی است. اولین اصلی است که پیش از لوله کشی باید به آن توجه شود.
هر لوله کاربرد خاصی دارد که برای آن کار ساخته شده است. به طور مثال لوله گاز برای عبور گاز ساخته شده است و نمی توان از آن برای لوله کشی آب استفاده کرد.

همیشه سعی کنید در انتخاب لوله‌ها برای کاربردی که دارند، بهترین گرید لوله را انتخاب کنید و از محصولات شرکت های معتبر داخلی و خارجی استفاده کنید تا لوله طول عمر بالایی داشته باشد.

آب

معمولا در گذشته لوله کشی آب، به شکل روکار (انشعابی) و با بهره‌گیری از لوله‌های فلزی انجام می‌شد. اما به مرور زمان به دلیل فرسودگی و اکسیداسیون و یا زنگ زدگی فلز، لوله کشی آب به شکل توکار انجام شد. در روش لوله کشی توکار، دیگر از بروز مشکلاتی مانند نشت آب و نیاز به بازسازی و ترمیم مجدد وجود ندارد.

فاضلاب

فاضلاب به دو قسمت کلی فاضلاب سبک (خاکستری) و سنگین دسته بندی میگردد. نوع لوله استفاده شده برای انواع فاضلاب، متفاوت است. برای حمل فاضلاب‌ سنگین، از لوله‌هایی با شیب و قطر بیشتر استفاده میگردد. فاضلابی همچون فاضلاب کف سرویس بهداشتی منازل در دسته فاضلاب خاکستری قرار دارد.

گاز

لوله کشی گاز، یکی از لوله کشی‌ها‌یی است که باید در نهایت دقت و به بهترین روش انجام شود. لوله کشی گاز با دو روش توکار و روکار و به وسیله لوله کشی انجام می‌گیرد. یکی از مهمترین مزایای استفاده از این روش در دسترس بودن گاز طبیعی در ساختمان‌ها می‌باشد.

با توجه به آب و هوای منطقه می‌توان از انواع لوله‌های فولادی و یا حتی لوله‌های غیر فولادی برای لوله کشی گاز استفاده نمود. مرسوم ترین نوع لوله کشی گاز، استفاده از روش توکار و لوله های فولادی و یا فلزی است.

برق

لوله کشی برق به هدف عدم ارتباط سیم‌های برق با مصالح ساختمانی استفاده می‌شود و از پوسیدگی آن‌ها جلوگیری کرده و نقش محافظ را دارد.
در اصل، لوله کشی برق به منظور جلوگیری از خراشیده شدن سیم‌ها است و از جرقه زدن و آتش سوزی جلوگیری می‌نماید.

لوله‌های پلی اتیلن، لوله‌های خرطومی پلاستیکی و فلزی از جمله لوله‌هایی می‌باشند که برای لوله کشی برق استفاده می‌شوند.

آب باران

از این نوع لوله کشی برای جمع آوری و هدایت آب باران استفاده می‌شود.  لوله‌هایی که به طور ویژه برای آب باران تعبیه می‌گردد، نباید به درون شبکه فاضلاب خانگی تخلیه گردد، بلکه باید به درون چاه‌های جاذب هدایت گردد.

پکیج و شوفاژ

لوله کشی پکیج به سه دسته مختلط، با برگشت مستقیم و معکوس تقسیم بندی می‌گردد که هرکدام در ساختمان سازی کاربردهای مختلفی دارند. نکته مهم در لوله کشی پکیج و شوفاژ این است که باید مسیر حرکت لوله‌ها به درستی انتخاب گردد تا هم به بهبود گرمایش محیط کمک گردد و هم اینکه دسترسی به لوله‌ها به منظور انجام تعمیرات و هوا گیری با سهولت بیشتری انجام گردد.

به کار بردن مسیرهای کوتاه برای لوله‌کشی ساختمان

بهتر است که انشعابات مربوط به لوله‌کشی سرد و گرم داخل ساختمان تا حد امکان کوتاه نصب گردد. افراد متخصص نظر بر این دارند که در یک لوله‌کشی استاندارد و اصولی انشعابات نادرست و طولانی نباید باشد و به طور کامل در مسیر کوتاه و مختصر و مفید نصب گردد. زیرا لوله‌کشی‌های کوتاه و مستقیم در برابر فشار آب استقامت بیشتری نشان میدهد و تا زمانی که دچار مشکلاتی مثل نشتی یا شکستگی شدند، راحت‌تر و سریع‌تر بتوان آنها را تعمیرکرد.

طراحی لوله‌کشی ساختمان به صورت موازی

طراحی لوله‌ها به صورت موازی باید باشد. بهتر است که لوله‌های آب سرد و گرم را کاملا به صورت موازی کنارهم قرار داده شود. این کار باعث می‌شود تا روند بازرسی و عیب‌یابی در آنها سریع‌تر صورت گیرد. مهمترین نکته این است که فاصله‌ی لوله‌های موازی آب سرد و گرم باید استاندارد باشد به این صورت که برای منازل مسکونی و اداری، فاصله بین لوله آب سرد و گرم در یک خط لوله‌کشی حداقل ۵ سانتی‌متر و حداکثر ۱۰ سانتی‌متر میباشد.

مکان مناسب برای لوله‌ها در لوله‌کشی ساختمان

نباید لوله‌ها را در کف ساختمان نصب کرد. چون دیگر لوله‌ها در دسترس نیستند و تعمیر آن‌ها در صورت پوسیدگی و یا شگستگی و نشتی و… بسیار سخت و مشکل خواهد بود. نصب اصولی لوله‌ها در جای درست، در نزدیک دیوارها، تیغه‌های ساختمان و سقف یکی دیگر از اصول و نکات لوله کشی ساختمان می‌باشد.

فاصله مناسب میان لوله‌های فاضلاب و لوله‌کشی بهداشتی ساختمان

توجه به مسیر لوله فاضلاب یکی دیگر از نکات لوله کشی در ساختمان میباشد که باید به آن توجه داشته باشیم. طبق آخرین استاندارد‌های تعیین شده توسط سازمان آب و فاضلاب کشور، برای فاصله بین لوله‌کشی آب بهداشتی ساختمان و لوله فاضلاب لازم است فاصله‌ی حداقل نیم متر یا ۵۰ سانتی‌متر در نظر گرفت.

مسیر لوله‌کشی سرد و گرم ساختمان را از مسیر لوله فاضلاب دور در نظر بگیرید. گاهی لازم است تا نحوه چیدمان لوله را تغییر دهید.

مکان انشعابات لوله‌های ساختمان

طبق استاندارد‌های تعیین شده از سوی سازمان آب و فاضلاب کشور، لوله‌کشی ساختمان باید از محل‌هایی مانند (دودکش، کانال کولر، اتاق ترانسفورماتور، اتاق تابلوی برق و چاه آسانسور) دورتر نصب شده گردد. مطلب دیگر اینکه مسیر لوله آب بهداشتی ساختمان نباید از محل‌هایی مثل در‌ها و پنجره‌های ساختمان عبور کند گذر لوله‌های آب سرد و گرم از محل‌هایی که به آنها اشاره شد باعث می‌شود تا اختلال در باز و بسته شدن در‌ها و پنجره‌ها و… ایجاد گردد.

اندازه ارتفاع لوله ها از کف خانه در لوله‌کشی ساختمان

گاهی در لوله‌کشی سرد و گرم ساختمان لازم است تا ارتفاع لوله‌ها را از کف ساختمان افزایش داده و تا زیر سقف برده شود. بنابراین باید به نوع سقف و مصالحی که در ساخت به کار میرود دقت بیشتری کرد. چنانچه لازم است تا انشعابات لوله آب سرد و گرم ساختمان را از زیر سقف عبور ‌دهید، بهتر است حداکثر ارتفاع را در نظر گرفته شود. اینکار وقتی که سقف کاذب باشد، اهمیت زیادی دارد و لازم است تا فاصله لوله‌ها تا سقف کاذب حداقل ۷ سانتی‌متر در نطر گرفته شود.

حال پس از اطلاعاتی که در زمینه لوله کشی ساختمان خدمت شما بزرگواران ارائه گردید، قصد داریم اسامی شرکت های لوله کشی را معرفی نماییم. امید است مفید واقع گردد.

جهت آشنایی بیشتر با  ۱۰ تا از بهترین شرکت لوله کشی ساختمان با ما همراه باشید.

بهترین 10تایی ها - شماره 1 | ساختمونی نیوز

تاسیسات و لوله کشی پارسا

لوله کشی پارسا بهترین شرکت لوله کشی ساختمان | ساختمونی نیوز

لوله کشی پارسا با سالها تجربه در زمینه های لوله کشی سرد و گرم، تاسیسات ساختمانی، صفر تا صد بازسازی و … به عنوان یکی از بهترین شرکت های تاسیسات و لوله کشی ساختمان در غرب تهران مشغول به فعالیت می‌باشد. این شرکت تمامی خدمات را با استفاده از تجهیزات نوین و بهترین برندهای لوله از جمله بوشفیت، پلیکا سرد و گرم، آذین و نیو پایب، توسط تیم حرفه ای با بهترین کیفیت و سرعت بالا به مشتریان خود ارائه می دهد.

خدمات:

 1. لوله کشی سرد و گرم فاضلاب و نصبیات و شیرآلات
 2. لوله کشی جزئی و کلی از تک واحدی تا صد واحدی
 3. خرده کاری تخریب و لوله کشی
 4. بازسازی و تعمیرات لوله کشی

آدرس: محدوده غرب تهران

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۴۴۲۵۴۱

دانلود نمونه کار


بهترین 10تایی ها - شماره 2 | ساختمونی نیوز

شرکت تجهیزات و لوله کشی گرایی

شرکت تجهیزات و لوله کشی گرایی | بهترین شرکت لوله‌کشی ساختمانی در وبسایت ساختمونی نیوز

شرکت گرایی به عنوان یکی از بهترین شرکت لوله کشی ساختمان در کشور با بیش از بیست سال سابقه در عرصه اجرا و تعمیرات لوله کشی ساختمان طراحی، نصب و تعمیرات سیستم‌های حرارتی و برودتی می‌باشد.

خدمات:

 1. تکنسین لوله کشی خانگی و صنعتی
 2. خدمات انواع تاسیسات مکانیکی
 3. اجرا و نصب موتورخانه
 4. تعمیرات باسازی موتورخانه
 5. لوله کشی اب و فاضلاب خانگی و صنعتی
 6. سیستم گرمایش از کف
 7. اجرای سیستم شوفاژ و داکت اسپلیت
 8. نصب انواع شیرالات روکار و توکار
 9. اجرای سیستم والهنگ

آدرس: تهران – یافت آباد – میدان الغدیر – خیابان بختیاری – بن بست سجاد دوم – پلاک ۱۶ – واحد همکف

تلفن: ۴۴****۰۹۱۸


بهترین 10تایی ها - شماره 3 | ساختمونی نیوز

شرکت فیکس پایپ

شرکت فیکس پایپ بهترین شرکت لوله کشی ساختمانی | ساختمونی نیوز

در اینجا می‌خواهیم یکی دیگر از بهترین شرکت لوله کشی ساختمان کشور به شما عزیزان معرفی نماییم. شرکت فیکس پایپ با سابقه ۱۵ ساله جهت ارائه خدمات به مشتریان خود می‌باشد. این شرکت فیکس پایپ با علم به این موضوع با ایجاد گروهی متبحر از لوله کش‌ها و سرویسکاران در تهران خدماتی با کیفیت و مطلوب ارائه نمایند.

خدمات :

 1. اجرای لوله کشی آب و فاضلاب
 2. تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب
 3. تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه
 4. نصب و تعمیر شیر آلات
 5. نشت گیری، رفع نم و رطوبت
 6. تعمیر نشتی لوله فاضلاب
 7. بازسازی لوله به روش (روکار و توکار)
 8. تیدیل توالت ایرانی به فرنگی
 9. نصب کاسه فرنگی
 10. تعویض شیر فلکه آب

آدرس : تهران، یوسف آباد

تلفن : ۴۲*****۰۹۱۰


بهترین 10تایی ها - شماره 4 | ساختمونی نیوز

شرکت ایمن سازان تهران

شرکت ایمن سازان تهران بهترین شرکت لوله کشی ساختمانی | ساختمونی نیوز

این شرکت با بهره گیری از بهترین مهندسان و معماران، مصالح ساختمانی، تجهیزات، نیروی متبحر توانسته است درطول این دهه ایمن ترین، دقیقترین و با کیفیت ترین خدمات ساختمانی را به مشتریان خود ارائه دهد. لذا میتوان این شرکت را نیز جزء یکی ازبهترین شرکت لوله کشی ساختمان نام برد.

خدمات:

 1. تعمیرات و خرده کاری
 2. لوله کشی
 3. رفع نم
 4. تخریب و بازسازی
 5. خرده کاری

آدرس : تهران، پونک

تلفن  : ۸۷****۰۲۱۴۴


بهترین 10تایی ها - شماره 5 | ساختمونی نیوز

شرکت بدادم برس

شرکت بدادم برس بهترین شرکت لوله کشی ساختمانی | ساختمونی نیوز

شرکت تعاونی کارآفرینان هم داستان با نام تجاری بدادم برس، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ و با هدف ارائه خدمات تاًسیسات ساختمان در شهر تهران آغاز به کار کرد. این شرکت به عنوان یکی دیگر از بهترین شرکت لوله کشی ساختمان ارائه خدمات می‌نماید.

خدمات:

 1. تاسیسات گرمایشی
 2. سرمایشی
 3. مکانیکی
 4. الکتریکی

آدرس : تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد نبش کوچه بیگدلی

تلفن : ۴۹****۰۲۱۲۶


بهترین 10تایی ها - شماره 6 | ساختمونی نیوز

 الکترو تاسیسات جهان

بهترین شرکت لوله کشی ساختمانی | ساختمونی نیوز

حال یکی دیگر از بهترین شرکت لوله کشی ساختمان را قصد داریم به شما عزیزان معرفی نماییم. شرکت الکترو تاسیسات جهان در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در حوضه برق و تاسیسات، لوله کشی آب و گاز، برق صنعتی و ساختمان، نصب و راه اندازی و تعمیر سیستم های پکیج، آب گرمکن، آیفون تصویری، آنتن مرکزی و تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارت مرکزی مشغول به فعالیت می‌باشد.

آدرس : تهران، طرشت، میدان سما، بلوار اکبری، پلاک ۱۰

تلفن : ۰۸****۰۲۱۶۶


بهترین 10تایی ها - شماره 7 | ساختمونی نیوز

 شرکت خورشید

بهترین شرکت لوله کشی ساختمانی | ساختمونی نیوز

شرکت فنی و تاسیسات ساختمانی خورشید در سال ۱۳۸۰ توسط با هدف ارائه کلیه خدمات تاسیساتی ساختمانی راه اندازی گردید. در طی این سالهای گذشته با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و سیستم های تاسیساتی، به کارگیری با کیفیت ترین تجهیزات و محصولات در پروژه‌ها و استفاده از ابزار آلات به روز و متخصصان متبحر تا این شرکت با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید. از این شرکت به عنوان یکی از بهترین شرکت لوله کشی تهران نام برد.

آدرس : تهران، خیابان ثانی، خیابان گلدار، شماره ۱۱

تلفن : ۵۳****۰۲۱۷۷


بهترین 10تایی ها - شماره 8 | ساختمونی نیوز

شرکت آرون صنعت

بهترین شرکت لوله کشی ساختمان - ساختمونی نیوز

شرکت آرون صنعت در سال ۱۳۸۲ آغاز به فعالیت نمود. این شرکت درحال حاضر ارائه تخصصی خدمات پایپینگ صنعتی (لوله کشی) شامل انواع پایپینگ،upvc ، پایپینگ استیل، پلی اتیلن، چدن، گالوانیزه، صنعتی، تاسیسات صنایع، تاسیسات کارخانجات، استراکچر فلزی، لوله کشی صنایع، پایپینگ صنعتی، اجرای پایپینگ صنعتی، پایپینگ استنلس استیل، پایپینگ پلی اتیلن، پایپینگ گالوانیزه، پایپینگ کربن استیل، پایپینگ چدن و پایپینگ یو پی وی سی UPVC  را به مشتریان خود می‌نماید. این شرکت مانند دیگر شرکتهای معرفی شده جزء یکی از بهترین شرکت لوله کشی ساختمان می‌باشد.

خدمات :

اجرای انواع لوله کشی صنعتی و ساختمانی

آدرس : تهران، اتوبان تهران –ساوه، کیلومتر ۲۵، شهرک صنعتی پرند

تلفن : ۶۳*****۰۹۱۳


بهترین 10تایی ها - شماره 9 | ساختمونی نیوز

شرکت خدمات فنی پارسا

بهترین شرکت لوله کشی ساختمانی | ساختمونی نیوز

شرکت تاسیساتی ساختمان پارسا با سالها تجربه مفید و سرویس کاران مجرب آماده ارائه خدمات فنی ساختمان در تهران و کرج در زمینه های زیر می باشد. این شرکت نیز جزء  یکی از بهترین شرکت لوله کشی ساختمان می‌باشد.

خدمات:

 1. لوله کشی
 2. تعمیر و نگهداری تاسیسات موتورخانه
 3. تعمیر تاسیسات لوله کشی شوفاژ
 4. حفر چاه فاضلاب و تخلیه
 5. رفع گرفتگی چاه و لوله
 6. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه
 7. نصب و تعمیر تاسیسات پمپ آب
 8. لایروبی

آدرس : کرج، فردیس، اندیشه، شهرک صنعتی سیمین دشت

تلفن : ۴۹****۰۲۱۸۸


بهترین 10تایی ها - شماره 10 | ساختمونی نیوز

شرکت اعتماد سازان دلا

بهترین شرکت لوله کشی ساختمانی | ساختمونی نیوز

شرکت اعتماد سازان دلا یکی از بهترین شرکت لوله کشی در تهران می‌باشد. این شرکت در سال ۱۳۹۰ تاسیس و به عنوان یک پیمانکار فعالیت خود را آغاز کرده است. امروز شرکت اعتماد سازان دلا با بهره گیری از مدیران و پرسنل کار آمد و با تجربه در ساخت، اجرا و راه اندازی تعداد زیادی از پروژه های ملی نظیر نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه و مخزن های عظیم یکی از فعال ترین شرکت ها می‌باشد.

این شرکت با دانش و تجربه با بیش از ۳۰ مدرک معتبر از جمله شل انگلیس جز افتخارات این جانب می‌باشد.

خدمات:

 1. انواع خدمات لوله کشی ساختمان
 2. تاسیسات آتش نشانی
 3. موتورخانه
 4. سندبلاست
 5. خدمات لوله کشی

آدرس : تهران، تهرانسر،شهرک استقلال، بلوار عبیدی،کوچه شهید اصغر میرزایی، پلاک ۱۱

تلفن : ۶۶*****۰۹۱۲


مزایای استفاده از لوله کشی ساختمان

یکی از مهم ترین بخش های صنعتی هر ساختمان سیستم لوله کشی آن ساختمان است که باید بسیار دقیق انجام شود که می توان از بهترین شرکت لوله کشی ساختمان استفاده کرد. لوله کشی ساختمان به دو روش توکار و روکار تقسیم می شود. از مزایای لوله کشی روکار می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. تسریع در اجرای لوله کشی
 2.  هزینه کمتری نسبت به لوله کشی توکار دارد
 3.  عدم تخریب و کنده کاری کف و دیوار
 4.  کاهش آلودگی اجرای عملیات

مزایای لوله کشی توکار

 1. لوله کشی توکار بسیار دقیق تر و حرفه ای تر از روکار می باشد
 2. باعث زیبایی ظاهر ساختمان می شود
 3. دوام و عمر بیشتر لوله ها
 4. استفاده از انشعاب گیری و لوله کشی کلکتوری

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

ما در ساختمونی نیوز به معرفی ۱۰ تا از بهترین شرکت لوله کشی ساختمان خدمت شما بزرگواران پرداختیم.
چنانچه یکی از این شرکت ها را برای لوله کشی ساختمان خود انتخاب کرده اید، در مورد آن تحقیقات جامع و بررسی های مقایسه ای بیشتری را به عمل آورید تا انتخابی ایده آل و عالی داشته باشید.

از این رو شما سروران گرامی می توانید از اطلاعات موجود در این محتوا استفاده کرده و بهترین شرکت لوله کشی ساختمان را انتخاب نمایید.

با تشکر از همراهی شما سروران گرامی
تحریریه ساختمونی نیوز

۵/۵ - (۷ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − سیزده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا