شرکت های ساختمانی

بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی【سال ۱۴۰۳】🚛 + لیست ۱۰ تایی

آشنایی با بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی در وب سایت ساختمونی نیوز

رشد سریع جمعیت، شهرنشینی و اقتصاد مرتبط با آن توسعه، مستلزم افزایش تقاضا برای توسعه زیر ساخت ها و برآورده کردن مداوم خواسته های آینده به درک بهتری از فرایند مدیریت زباله و حمل نخاله ساختمانی کمک خواهد کرد. صنعت ساختمان از جمله حوزه هایی است که با حجم زیادی از مصالح و طبیعتاً حجم بالایی از ضایعات (نخاله) همراه می‌باشد. در ادامه شما را با بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی و انواع روش حمل نخاله آشنا خواهیم کرد.

نخاله ساختمانی چیست؟

نخاله های ساختمانی شامل تمامی مصالحی می‌باشد که به صورت ناخواسته در حین تخریب و ساخت و ساز تولید می شوند. مهم ترین این نخاله های ساختمانی شامل مواد و مصالحی چون عایق، میخ، سیم برق، میلگرد، سنگ ها، آجرها و … نام برد. حتی مواردی شامل زمان آماده سازی مقدماتی محل ساخت و ساز مانند کنده درختان، ضایعات حاصل از لایه روبی محل، قلوه سنگ ها و هر نوع نخاله ساختمانی نیز از نخاله های ساختمان به حساب می آید. شرایط حمل نخاله و روش های برای حمل نخاله را در ادامه با ما همراه باشید.

انواع نخاله های ساختمانی

نخاله ساختمانی را می توان در دو گروه فیزیکی و غیر فیزیکی نام برد. منظور از نخاله های فیزیکی، موادی شامل بتن، شن و ماسه، چوب، فلز، پلاستیک و حمل نخاله ساختمانی دیوار است که از ضایعات ساختمانی باقی مانده است. در حالی که نخاله های غیر فیزیکی از نوع زمان، هزینه و یا انرژی می‌باشند.

نخاله های فلزی

ضایعات و قراضه های فلزی بخش بزرگی از نخاله و زباله های شهری را تشکیل می دهد که فضای خیلی زیادی را اشغال می‌کند. این فلزات دارای ارزش اقتصادی می‌باشد و با صرف هزینه و انرژی تولید شده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نخاله های غیرفلزی

نخاله های غیرفلزی مانند پلاستیک، شیشه، کاغذ و کارتن، منسوجات و مواد شیمیایی هستند، به همراه نخاله های ساختمانی مانند آجر و سرامیک می‌باشند. در بین این نخاله‌ها می توان به انواع لوله های شکسته، چوب و تخته، چرم و حتی مواد غذایی دور ریختنی اشاره کرد.

نخاله های الکتریکی

این نوع نخاله شامل کامپیوتر، موبایل، تلویزیون، لامپ، سیم، کابل و باطری های قراضه ای هستند که دیگر این نخاله های الکتریکی قابل استفاده نمی‌باشند.

نخاله های مصالح بنایی

این نخاله ها در نتیجه تخریب ساختمان‌ها تولید می شوند. با خرد کردن ضایعات بنایی و به عنوان سنگ دانه می توان آن ها را بازیافت کرد. از سنگ دانه بازیافت شده به عنوان بتن عایق حرارتی و در آجرهای رسی سنتی میتوان استفاده کرد.

نخاله های سوفاله یا سوفاره آهن

به براده های تولید شده از تراشکاری قطعه های فولادی و آهنی نخاله‌های سوفاره یا سوفاله آهن گفته می‌شود که به دو دسته ناخنی و پوشالی تقسیم می‌شود.

نخاله های سوپر ویژه

این نوع از نخاله‌ها شامل آهن آلاتی مثل ورق روغنی زنگ خورده، خرده میلگرد، نبشی و ناودانی می‌باشد. و از دیگر محصولات ویژه فولادی مورد استفاده در ساختمان‌ها مانند تیرآهن، خرده های میلگرد با ابعاد بزرگ‌تر، قوطی و پروفیل می‌باشند. که در ساخت در و پنجره ، نبشی و ناودان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نخاله های آهن گالوانیزه

 به  آهنی که با روی پوشش داده شده است گالوانیزه می گویند، این پوشش در برابر خوردگی مقاوم است. این آهن به دو دلیل غیرقابل است. به مرور زمان ممکن است دچار شکستگی شود و یا تحت تنش های بالا دچار تغییر شکل شود. مانند خیلی از محصولات آهنی که در حین فرآیند تولید، به کیفیت مطلوب مورد نظر نرسند و تبدیل به ضایعات شوند.

 نخاله های حلب

نخاله های حلب شامل قوطی های نگهداری پنیر و قوطی های روغن جامد و به عبارت کلی تمامی قوطی‌هایی که برای نگهداری مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند، از نوع ضایعات حلب به شمار می آیند.

درجه بندی انواع نخاله های ساختمانی

نخاله های آهنی ساختمانی دارای درجه بندی های مختلفی می باشند که به شرح زیر است :

 1. درجه یک (سنگین بار )

این گروه ضایعات آهن سنگین می‌باشد که شامل: لوله سیاه صنعتی، قوطی و پروفیل بدون زنگ زدگی، انواع لوازم موتوری سبک و سنگین، شاسی اتومبیل سنگین، سروته آبگرم کن بدون سرب، انواع ورق های روغنی و سیاه رنگ دار، ریل قطار، آهن آلات شرکت برقی با مجوز سروته شوفاژ بدون سرب (با کسر)، انواع چرخ دنده، بدنه کشتی خردشده، سیم و مفتول های کلافی (معروف به کلافی)، کانال های کولر، لوله آب و … نیز از این دسته نخاله ها می باشد.

 1. درجه دو (سبک بار)

گالوانیزه، لوله بار سبک، انواع توری، سیم جوش (با سی درصد کسر)، تسمه های کلاف شده، میلگرد نخاله های آهن درب و پنجره، تنه دوچرخه و موتورسیکلت، آبگرم کن بدون رسوب برش خورده، لوله بار کلاف شده، ورق های گالوانیزه، اتصالات گالوانیزه، بسته بندی بدون زنگ زدگی و فنرهای بانداژ و غیره می باشد.

 1. درجه سه

در درجه بندی انواع نخاله های آهنی، نخاله های درجه سه شامل حلب نو و کهنه، ورق گالوانیزه مستعمل و رنگ خورده، منبع اگزوز و شلنگ های فشارقوی سوخته می باشد.

 1. درجه چهار

سفالِ آهن در این گروه از ضایعات قرار می گیرد. چرا که سفالِ در همه نخاله های فلزی وجود دارد که ناشی از ماشین کاری بعد از استفاده از دستگاه های ماشین ابزار مثل فرز، دستگاه تراش و … در سه نوع ریز بار، پوشالی و اتوماتیک می باشد.

با توضیحات بیان شده هدف ما آشنایی شما با بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی می‌باشد. حال شما را دعوت به مطالعه معرفی این شرکت‌ها مینماییم.

جهت آشنایی بیشتر با  ۱۰ تا از بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی با ما همراه باشید.

بهترین 10تایی ها - شماره 1 | ساختمونی نیوز

شرکت حمل نخاله آرتا

 

شرکت حمل نخاله آرتا با مدیریت آقای حمیدرضا سیاوشی متخصص در خدمات گودبرداری، خاکبرداری، حمل نخاله، تخریب ساختمان و تهیه مصالح ساختمانی آماده انجام پروژه های شما و عقد قرارداد می باشد با ما در اوج باشید. همان طور که میدانید دپوی نخاله ساختمانی در محل ساخت و ساز و سطح شهر علاوه بر ایجاد منظره ای نازیبا، سبب ایجاد مزاحمت برای سازنده و شهروندان می گردد. به همین علت پیمانکاری آرتا یکی از بهترین و با سابقه ترین شرکت های حمل نخاله در تهران می باشد.

خدمات:

 1. پخش انواع مصالح ساختمانی
 2. حمل‌نخاله‌ و‌ گود‌برداری

آدرس: تهران – میدان‌سبلان‌ – خیابان لشگر‌ – پلاک ۷۰

تلفن تماس: ۰۹۰۵۷۰۹۳۱۱۵۰۹۱۹۴۴۳۴۳۱۸


بهترین 10تایی ها - شماره 2 | ساختمونی نیوز

حمل نخاله ساختمانی ون بار

بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی | ساختمونی نیوز

از دیگر بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی ، شرکت اتو بار ون بار ایران میباشد. که در صنعت حمل و نقل، برای جابجایی های کم‌ مسافت و در زمینه های زیر فعالیت دارد :

 1. حضور به موقع خودرو باربری و پرسنل از هنگام بارچینی تا زمان تخلیه
 2. حمل نخاله و ضایعات ساختمانی داخل خودرو با استفاده از تجهیزات باربری
 3.  راننده و خودروی سلامت و نیروی کار مؤدب و متبحر.

تمام ویژگیهای ذکر شده  این شرکت در تمام سفارش های حمل نخاله و ضایعات ساختمانی قابل ارائه و اجرا می باشد.

دارای انواع تریلی های مختلفی می‌باشد که عموما برای حمل بار های سنگین و فوق سنگین در غرب و جنوب کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند. تریلی کفی، تریلی بغل دار، تریلی چادری و تریلی کمرشکن از مهمترین و کاربردی‌ ترین تریلی‌ها هستند. ناوگان سنگین ون بار ایران تمامی شهرستانها را پوشش می‌دهد. حمل بار از شهرک های صنعتی تهران، حمل بار از تهران به تمام کشور و بالعکس.

این شرکت در زمینه حمل و نقل کامیون و سبک بار، مشغول به فعالیت میباشد.

محصولات و خدمات:

 1. انواع حمل بار ترانزیت
 2. بسته بندی و اسباب کشی
 3. حمل نخاله و ضایعات ساختمانی

آدرس: جاده ورامین به سمت تهران – نرسیده به سه راه تقی آباد – بعداز کارخانه مارگارین

تلفن تماس: ۰۲۱۳۳۸۸۰۰۲۴


بهترین 10تایی ها - شماره 3 | ساختمونی نیوز

شرکت بارکوب

شرکت بارکوب بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی | ساختمونی نیوز

باربری بارکوب یکی از قدیمی ترین شرکت های حمل و نقل و اسباب کشی است که بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت دارد. این شرکت ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین خدمات حمل در سراسر ایران می‌باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات متنوع می‌باشد.

محصولات و خدمات:

 1. انجام کلیه عملیات خاکبرداری
 2. گودبرداری
 3. خاکریزی
 4. اجاره بیل مکانیکی و لودر
 5. اجاره مینی بیل
 6. بابکت
 7. اجرای رمپ پارکینگ
 8. تخریب ( دستی – بیل مکانیکی )
 9. حمل نخاله و تهیه و توزیع مصالح ساختمانی

این شرکت همچنان که مشخص است یکی دیگر از بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی میباشد که در حال حاضر مشغول به  فعالیت می‌باشد.

آدرس: تهران – میدان آرژانتین – نبش خیابان الوند

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۴۴۹۱۳۶


بهترین 10تایی ها - شماره 4 | ساختمونی نیوز

شرکت باراست

شرکت باراست بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی | ساختمونی نیوز

این شرکت در راستای حمل ضایعات و باربری ضایعات به شهرستان از خدمات باربری تریلی در تهران است. حمل ضایعات فلزی و غیرفلزی با تریلی کفی یا کامیون تک یا جفت از دیگر خدمات این شرکت میباشد. از خدمات جالب این شرکت میتوان به فعالیت شبانه روزی آن را عنوان کرد. این شرکت در رابطه با حمل و نقل یکی از بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی می‌باشد.

محصولات و خدمات:

 1. نیسان بار
 2. باربری تهران
 3. اسباب کشی
 4. حمل اثاثیه منزل
 5. باربری تهران به شهرستان
 6. بسته بندی وسایل منزل
 7. وانت بار
 8. خاور بار
 9. باربری مبلمان
 10. بیمه حمل و نقل
 11. باربری آنلاین

آدرس: تهران – آزادگان – پایانه باربری تهران (نسیم شهر)

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۳۹۵۸۰۴


بهترین 10تایی ها - شماره 5 | ساختمونی نیوز

شرکت مدیر بار

شرکت مدیر بار بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی | ساختمونی نیوز

این شرکت در زمینه خدمات باربری تریلی در شهر مشهد درحال فعالیت است. اگر به حمل ضایعات فلزی و غیرفلزی با تریلی کفی یا کامیون تک یا جفت نیاز نیز فعالیت میکنند. این شرکت در استان خراسان رضوی جزء یکی از بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی میباشد.

محصولات و خدمات:

 1. حمل نخاله
 2. سفارش آنلاین
 3. بسته بندی
 4. اسباب کشی

آدرس: خراسان رضوی – مشهد – الهیه ۲۲ – نبش محمدیه ۱۳/ ۱۰

تلفن تماس: ۰۵۱۳۵۱۴۷۰۷۰


بهترین 10تایی ها - شماره 6 | ساختمونی نیوز

شرکت وزین فام ایرانیان

بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی | ساختمونی نیوز

از جمله بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی را می‌توان شرکت خدماتی وزین فام ایرانیان را نام برد. این شرکت در سال ۱۳۹۳ به صورت مسئولیت محدود تاسیس گردیده است. که با بیش از ۸سال فعالیت به عنوان یکی از بهترین شرکت حمل کننده نخاله ساختمانی میباشد .توسط این شرکت انواع ضایعات (آهن ، پلاستیک ، کاغذ و … و بار با انواع وسایل نقلیه باربری متناسب با وزن و ابعاد و شرایط بار مشغول به فعالیت میباشد. جهت اطلاع ضایعات معمولا نیازی به کامیونت و تریلی مسقف و سرپوشیده برای حمل بار ندارند.

محصولات و خدمات:

 1. باربری ضایعات آهن
 2. باربری ضایعات پلاستیک
 3.  ضایعات لاستیک
 4.  ضایعات چوب
 5. باربری ضایعات مصالح
 6. حمل ضایعات از تهران به شهرستان
 7. حمل نخاله با کارگر
 8. تعیین محل تخلیه نخاله توسط نخاله بر ساختمانی
 9. جمع آوری نخاله های ساختمانی با کیسه گونی
 10. جمع آوری ضایعات عمرانی با باکس نخاله ساختمانی
 11. حمل نخاله از طبقات با کارگر
 12. تخلیه نخاله ساختمانی در مکان های مجاز
 13. تخریب ساختمان و حمل ضایعات ساختمانی

برخی دیگر از خدمات این شرکت:

 1. جوشکاری شامل: در،پنجره و اصلاح جوش نرده های فلزی
 2. اجرای سرامیک،کاشی،تاسیسات برق
 3. نقاشی و بتونه کشی

آدرس: میدان خراسان – خیابان خاوران – خیابان شیرازی – کوچه شهید قلی بیگیان – بن بست تیمور – پلاک۲

تلفن تماس: ۰۲۱۳۳۰۲۱۵۴۲


بهترین 10تایی ها - شماره 7 | ساختمونی نیوز

شرکت مهراد بار

بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی | ساختمونی نیوز

مهراد بار با بیش از ۲۰ سال تجربه در ارائه انواع خدمات باربری در شهر تهران از جمله : حمل نخاله ، اثاث کشی منازل، حمل مبلمان و دکوراسیون، جابجایی تجهیزات و وسایل ادارات و سازمانها و اعزام کارگران ماهر همواره آماده سرویس دهی به همشهریان محترم می باشد.

هنگام انجام کارهای ساختمانی و تعمیرات منزل نخاله و ضایعات در بیرون خانه تلمبار می شود که باعث کثیفی و نارضایتی همسایه ها می شود. این نخاله دپو شده باید هرچه سریعتر به مکانی بیرون شهر انتقال پیدا کند.

برای حمل نخاله در تهران سریع ترین و ارزان ترین راه حل استفاده از وانت بار می باشد. مهراد بار با سرویس حمل نخاله در تهران و حمل ضایعات در تهران آمادگی تخلیه نخاله کپه شده در جلوی آپارتمان شما را دارد. این شرکت را می‌توان جزء بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی نام برد.

آدرس:  تهران – شهران

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۴۷۶۱۴۹


بهترین 10تایی ها - شماره 8 | ساختمونی نیوز

شرکت میثم لواسان

بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی | ساختمونی نیوز

شرکت میثم لواسان با بیش از نیم قرن در حوزه حمل و نقل داخلی فعالیت دارد. این شرکت کلیه خدمات باربری را از صفر تا صد را به بهترین نحو انجام می‌دهد. این شرکت را می‌توان یکی از بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی عنوان کرد. خدمات این شرکت به شرح زیر میباشد:

محصولات و خدمات:

 1. ثبت سفارش آنلاین
 2. دارای مجهزترین خودروی باربری از نیسان تا تریلی
 3. صدور بیمه نامه کامل و معتبر قانون تجارت ایران
 4. ارائه بارنامه به صورت دولتی و اصلی به صورت الکترونیکی

آدرس: تهران – بزرگراه امام رضا

تلفن تماس: ۰۲۱۳۳۸۶۴۰۰۶


بهترین 10تایی ها - شماره 9 | ساختمونی نیوز

شرکت الو نخاله

بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی | ساختمونی نیوز

شرکت الو نخاله با توجه به اینکه همواره احداث ساختمان های جدید، به ویژه نوسازی ساختمان با تولید نخاله همراه بوده است. بسیاری از نخاله های ساختمانی قابلیت بازیافت داشته و برخی از آنها نیز باید به روش مناسبی جابه جا و دفع شوند. دپوی نخاله ساختمانی در محل ساخت و ساز و سطح شهر علاوه بر اینجا منظره ای نازیبا، سبب ایجاد مزاحمت برای سازنده و شهروندان می گردد.

شرکت الو نخاله در زمینه فروش و پخش مصالح ساختمانی و حمل نخاله به عنوان بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی می‌باشد.

محصولات و خدمات:

 1. فروش مصالح ساختمانی
 2. جمع آوری نخاله های ساختمانی با کیسه گونی
 3. جمع آوری ضایعات عمرانی با باکس نخاله ساختمانی
 4. حمل نخاله ازطبقات با کارگر
 5. تخلیه نخاله ساختمانی درمکانهای مجاز
 6. باربری نخاله ساختمانی در سراسر تهران
 7. تخریب ساختمان و حمل ضایعات ساختمانی

آدرس: سعادت آباد

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۹۲۸۸۱۸


بهترین 10تایی ها - شماره 10 | ساختمونی نیوز

شرکت مصالح ساختمانی قادری

شرکت مصالح ساختمانی قادری بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی | ساختمونی نیوز

مصالح ساختمانی قادری یکی از بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی میباشد که در حال حاضر با توجه به افزایش ساخت و ساز که بیش‌تر از گذشته شده است، امروزه ساختن ساختمان‌های استاندارد با شناخت کامل از مصالح، امکان‌پذیر می‌باشد همچنین وجود نخاله ساختمانی و انباشت آن هم برای سازنده مشکل آفرین میباشد. شرکت مصالح ساختمانی قادری، یکی از فعالیت‌هایش حمل نخاله ساختمانی میباشد و قدمی مفید در این راه برداشته است.

محصولات و خدمات:

 1. فروش مصالح ساختمانی مانند ( آجر، شن و ماسه ، سیمان ، گچ، سنگ ، خاک ، آهک و پودر)
 2. حمل نخاله
 3. حمل مصالح ساختمانی
 4. تخریب ، خاکبرداری و خاکریزی
 5. گودبرداری

آدرس: اصفهان – میدان دروازه تهران – خیابان امام خمینی – کیلومتر ۲ – بین کوچه ۴۱ و ۴۳

تلفن تماس: ۰۳۱۳۳۳۴۳۳۵۷


انواع روش های مدیریت نخاله های ساختمانی

روش های مدیریت نخاله ساختمانی را می توان به سه دسته انباشت، دفن و بازیافت تقسیم بندی نمود. انواع روش های مدیریت نخاله های ساختمانی را در دسته بندی زیر قرار داد:

انباشت ضایعات

انباشت ضایعات یکی از متداول ترین رویه های دفع نخاله های ساختمانی بوده است.

دفن ضایعات

در حال حاضر اصلی ترین روش دفع نخاله ساختمانی، دفن آن می باشد.

بازیافت نخاله های ساختمانی

به دلیل افزایش جمعیت جهان و در نتیجه افزایش ساخت و ساز، حجم نخاله های ساختمانی تولید شده نیز افزایش یافته است. در واقع اِشغال زمین های مفید، افزایش نیاز به زمین برای دفن و کاهش مواد خام از جمله معضلات تولید بی رویه ضایعات ساختمانی می باشند. از این رو خرید ضایعات ساختمانی و بازیافت آن‌ها دارای اهمیت بالایی می‌باشند.

حمل نخاله ساختمانی چیست ؟

حمل نخاله یا همان ضایعات ساختمانی ، شامل انتقال مصالح و موادی است که به صورت ناخواسته و گاهی به شکل تصادفی در حین ساخت، تخریب کل یا قسمتی از ساختمان ایجاد می‌گردد. نخاله های ساختمانی شامل شن، میخ، سیمان، آجر، بلوک، آهن آلات، کاشی و سرامیک های کنده و شکسته می باشد.

 پیشنهاد ما  به شما سروران گرامی

هدف ما از نگارش مقاله فوق، آشنایی شما بزرگواران با بهترین شرکت حمل نخاله ساختمانی می باشد.
شما سروران گرامی میتوانید جهت تخریب و یا ساخت و ساز ساختمان که با تولید نخاله های ساختمانی همراه است، یکی از شرکت های فوق را با تحقیقات جامع و بررسی های دقیق انتخاب نمائید تا گزینه ای ایده آل و عالی داشته باشید.

امید آن داریم با بررسی لیست شرکت های حمل نخاله ساختمانی فوق بهترین انتخاب را داشته باشید.

با تشکر از توجه و همراهی شما
تحریریه ساختمونی نیوز

۵/۵ - (۱۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سه =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا