شرکت های ساختمانی

بهترین شرکت داربست فلزی در تهران【سال ۱۴۰۳】🔩 + لیست ۱۰ تایی

آشنایی با بهترین شرکت داربست فلزی در تهران

داربست یک سازه چوبی یا فلزی موقتی می باشد که برای دسترسی به نقاط دشوار در هنگام ساخت یا تعمیر ساختمان ها و دیگر سازه‌ ها مورد استفاده قرار می گیرد.
داربسـت ها که از میله‌ های فلزی و چوبی ساخته می‌ شوند، برخی مواقع به عنوان تکیه‌ گاه برای بخشی از دیگر سازه‌ ها بکار می روند. ساخت داربست در تهران مهارت ویژه‌ ای نیاز دارد. چون در صورت فرو ریختن یک داربست فلزی خطرات بسیاری را به همراه دارد. داربست فلزی قالباً به صورت لوله های ۶ متری، ۳ متری و قالب ها و بست های متعددی تشکیل می شوند.

اما چون ساختمان ها در متراژ های مختلفی ساخته شده اند لوله هایی با متراژ های کوچک تر و بزرگتر نیز در نصب داربست فلزی کاربرد دارند.
یکی از ویژگی های داربست ساختمان، داشتن فاصله مناسب با بدنه است که معمولاً ۳۰cm می باشد. در بعضی مواقع نیز به دستور بنّا و یا معمار و مهندسین داربست تهران، نسبت به نوع انجام کار در روی بدنه فواصل بین آنها کم یا زیاد می شوند. با ما همراه باشید تا در ادامه بهترین شرکت داربست فلزی در تهران را به شما سروران معرفی خواهیم نمود.

انواع داربست ساختمانی

انواع داربست ساختمانی در جنس و نحوه استفاده تفاوت هایی دارند. به عنوان مثال جنس آن ها از چوب و فلز است و در انواع معلق و پایه دار موجود هستند. همچنین می توانید آن ها را از طریق افرادی که اجاره و اجرای داربست ساختمان انجام می دهند، برای ساختمان خود تهیه کنید.

داربست فلزی

داربست فلزی از لوله هایی با جنس فولاد که قطر ۴.۸۳ سانتی متری داشته و به لوله‌های ۵ سانتی متری معروف هستند، ساخته شده اند. مونتاژ و سرهم سازی آن‌ها به وسیله بست انجام می شود. داربست فلزی تهران در اکثر موارد برای ساختمان‌ها از این مدل داربست‌های فلزی استفاده می شود.

داربست چوبی

موادی که برای تهیه و ساخت این نوع از داربست‌ها استفاده می شوند، نردبان‌های مخصوص و چوب‌های گرد می باشند. این مدل از داربست‌ها اغلب به صورت ثابت می باشند.
در کل زمانی که برای برپایی و اجرای داربست، از پُل موقت، خَرَک و تخته استفاده شود، می توان گفت که یک داربست چوبی ایجاد شده است.

داربست معلّق

در برخی مواقع نیاز است که کاری در ارتفاع صورت گیرد و برپاسازی داربست از سطح زمین امکان نداشته باشد. در این مواقع از داربست معلق که از انواع داربست ساختمانی است، استفاده می شود. نحوه کار داربست معلق به این صورت بوده که به دیوار های ساختمان تکیه داده می شود.
این نوع از داربست ساختمانی به این علت که مانند سکو، از سطح ساختمان بیرون زده اند، به سکوی پیش آمده یا داربست معلق معروف هستند.

داربست‌های پایه‌دار

در زمان هایی که نیاز باشد به سرعت برپاسازی داربست انجام شود، می توان از داربست پایه دار استفاده نمود.
ولی در این مدل از داربست ساختمانی، نمی توان بیش از یک ردیف داربست را اجرا کرد.
همچنین باید توجه داشت که ارتفاع سکوی کار از سطح زمین یا از طبقه‌ای که داربست روی آن بنا شده است، بیش از ۴.۵ متر نشود.
چون ایمنی کار از بین می رود. در داربست های پایه‌دار باید پایه‌ها مهار شده و کاملاً ثابت شده باشند.
همچنین برای بالا و پایین رفتن از این داربست ها، از نردبان می توان استفاده کرد.

جهت آشنایی بیشتر با  ۱۰ تا از بهترین شرکت داربست فلزی در تهران با ما همراه باشید.

بهترین 10تایی ها - شماره 1 | ساختمونی نیوز

داربست پایدار

بهترین شرکت داربست فلزی در تهران | ساختمونی نیوز

گروه خدمات فنی پایدار در سال های اخیر به صورت حرفه ای فعالیت خود را با جذب کادری متخصص و کارآمد آغاز نموده است . هدف تشکیل گروه پایدار ارائه خدمات متفاوت نسبت به شرکت های دیگر در زمینه ی فوق می باشد. این شرکت جزء یکی از بهترین شرکت داربست فلزی در تهران می باشد.

دسترسی آسان به خدمات ما، نصب فوری و حضور به موقع کادر فنی، قیمت منصفانه نسبت به شرکت های هم تراز و تعهد کاری تا لحظه پایان کار از جمله آرمان های شرکت پایدار می باشد.

 خدمات:

 1. نما ساختمان و کفراژ
 2. اجرای پروژه های زیر بتون
 3. غرفه و نمایشگاه
 4. استیج جهت مراسم ها
 5. تابلوهای تبلیغاتی
 6. ایستگاههای صلواتی جهت مناسبت های متفاوت
 7. اجرای خدمات پیج و رول پلاک برای نما ساختمان ها
 8. اجاره و نصب سازه های اسپیس
 9. اجرای چادر برای غرفه ها , ایستگاه‌ها و هیئت ها

آدرس: تهران – تهرانسر

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۰۹۱۶۰۰۰۹۰۲۷۰۹۱۶۰۱


بهترین 10تایی ها - شماره 2 | ساختمونی نیوز

نقاب نما

بهترین شرکت داربست فلزی در تهران | ساختمونی نیوز

ما بیش از ۱۲ سال است که با همراهی شما توانسته ایم با ارائه هر چه بهتر خدمات و کیفیت، رضایت شما جلب نماییم این افتخار ماست که مفتخر به کسب عنوان مجموعه داربست نمونه در سال های ۹۷ و ۹۸ از نگاه مهندسان و ناظران برتر ایران شده ایم.این شرکت یکی از بهترین شرکت داربست فلزی در تهران می باشد.

مجموعه ما نگاه جدیدی به دنیای داربست وارد کرده بدین صورت که در جهت هر گونه خدمات مربوطه مانند اجاره داربست و نصب آن، نصب کفراژ بندی و تمامی خدمات از این قبیل همواره یک پشتیبان فنی به صورته ۲۴ ساعته آماده هر گونه اقدامی در جهت رفع مشکلات پیش آمده در پروژه شما می باشد.

آدرس: تهران – شهرک رضویه – خیابان برادران معروف – مجموعه تعمیرگاهی فیروزه

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۵۷۴۹۰۵


بهترین 10تایی ها - شماره 3 | ساختمونی نیوز

بست داربست

بهترین شرکت داربست فلزی در تهران | ساختمونی نیوز

شرکت بست داربست بهترین شرکت داربست فلزی در تهران می باشد.
این شرکت با تجربه چندین سال است که در زمینه تولید ملزومات داربست با نام تجاری ایران بست و فولاد صنعت غرب از سال ۱۳۹۹ در زمینه تامین انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی فعالیت خود آغاز نمود.
توسعه تولید مکانیزه در کنار به کار گیری از نیروی انسانی با دانش و تجربه و نو آوری در تولید و کاهش هزینه های تولید که موجب تولید محصولی با کیفیت و قیمت مناسب می شود، از جمله محوری ترین اهداف شرکت می باشد.
مجموعه امکان ارائه فاکتور رسمی و مورد تایید سازمان مالیاتی کشور را دارد کارفرمایان و پیمان کاران می توانن با یک بار اعتماد تجربه یک عمر همکاری متفاوت را داشته باشند.

محصولات و خدمات:

 1. انواع میلگرد و تیر آهن
 2. بست گردون و لوله داربستی
 3. بست چهارپیچ و ۹۰ درجه
 4. انواع اتصالات

آدرس: تهران – بازار آهن شاد آباد – بهاران ۲ – بلوک ۲۲ – پلاک ۳۲۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۴۸۴۶۸۷


بهترین 10تایی ها - شماره 4 | ساختمونی نیوز

مجموعه فولاد صنعت

بهترین شرکت داربست فلزی در تهران | ساختمونی نیوز

مجموعه فولاد صنعت دارای تجربه چندین ساله بهترین شرکت داربست فلزی در تهران می باشد.
این شرکت در زمینه تولید ملزومات داربست با نام تجاری ایران بست و فولاد صنعت غرب از سال ۱۳۹۹ با ثبت شرکت فولاد صنعت برهان علاوه بر تولید، در زمینه تامین انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی فعالیت خود آغاز نمود.
توسعه تولید مکانیزه در کنار به کار گیری از نیروی انسانی با دانش و تجربه و نو آوری در تولید و کاهش هزینه های تولید که منجر به تولید محصولی با کیفیت و قیمت مناسب می شود از جمله محوری ترین اهداف شرکت است.
این مجموعه با اتکا به دانش مهندسین و کارکنان پرتلاش و جوان ایرانی خود تولید انواع بست های داربستی را آغاز نموده و هر روز سعی در ارتقاء  کیفیت محصولات خود دارد.
محصولات این مجموعه به صورت القایی تولید می شود که در مقایسه با تولیدات دیگر شرکت ها که تولید به صورت سنتی را ادامه می دهند از کیفیت بالاتری برخوردار است.

محصولات و خدمات:

 1. آهنگیر یا بست تیر آهنی
 2. بست قائم یا ۹۰ درجه
 3. بست چهارپیچ گردان
 4. کفی یا کفشک
 5. انواع میلگرد و انواع ورق آجدار
 6. انواع تیر آهن

آدرس: تهران – بازار آهن شاد آباد – بهاران ۲ – بلوک ۲۲ – پلاک ۳۲۹

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۶۶۷۳۹۷


بهترین 10تایی ها - شماره 5 | ساختمونی نیوز

طاها داربست

بهترین شرکت داربست فلزی در تهران | ساختمونی نیوز

طاها داربست بهترین شرکت داربست فلزی در تهران می باشد. با بیش از بیست سال سابقه از سال ۱۳۸۰ در زمینه نصب انواع داربست ها به عنوان مرجعی کاملاً تخصصی در زمینه ارائه خدمات مشاوره، تامین و تجهیز پروژه های بزرگ ساختمانی و صنعتی و فروش و اجاره داربست، متعلقات و تجهیزات می باشد.

خدمات:

 1. نصب و اجرا داربست در کفراژ
 2. برای نما ساختمان و انواع تابلو
 3. جهت بیلبوردهای تبلیغاتی
 4. اجرای داربست چهارپایه چرخ دار و ثابت
 5. نصب داربستهای مسقف یا هیئتی

آدرس: تهران – بازارآهن شادآباد – مجتمع تجاری بهاران ۲ – بلوک ۲۵ – پلاک ۴۲۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۲۷۸۱۹۶


بهترین 10تایی ها - شماره 6 | ساختمونی نیوز

شرکت تسکو

بهترین شرکت داربست فلزی در تهران | ساختمونی نیوز

شرکت تسکو در سال ۱۳۸۵ با هدف طراحی و تولید قالب های بتن و داربست های ایمن تاسیس و کارخانه این مجموعه در شهرک صنعتی شکوهیه احداث گردید. این شرکت بهترین شرکت داربست فلزی در تهران می باشد.
این مجموعه در سال ۱۳۸۸ موفق به ثبت اختراع محصول زودبست گردید و تولید انبوه این محصول با ظرفیت ۵ تن در روز آغاز شد.
پس از ۱۰ سال موفق به تامین و اجرای بیش از ۵۰۰ پروژه گردیده است و ظرقیت تولید به سالانه یک هزار و پانصد تن افزایش یافته است.
فروش محصولات و خدمات مهندسی ما در زمینه طراحی و ساخت سیستم های دسترسی در نمای ساختمان ها، پلکان های موقت کارگاهی، سازه های موقت و سکو های کار، دسترسی صنعتی و برجک های متحرک و ثابت است.
این محصولات در بسیاری از پروژه های بلند مرتبه سازی، انبوه سازی، آب و محیط زیست، ابنیه، راه و پل و… مورد استفاده و مورد رضایت مخاطبین و پیمانکاران کشور می باشد.

محصولات و خدمات:

 1. داربست فلزی نما
 2. دسترسی صنعتی
 3. برجک متحرک
 4. پلکان موقت کارگاهی

آدرس: تهران – خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) – خیابان شانزدهم – پلاک ۲ – واحد ۲

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۷۰۳۲۲۲


بهترین 10تایی ها - شماره 7 | ساختمونی نیوز

داربست سیما سازان

بهترین شرکت داربست فلزی در تهران | ساختمونی نیوز

این شرکت با هدف اجرای سریع پروژه همراه با کیفیت مطلوب و همچنین جلوگیری از خطرات احتمالی و پشتیبانی در تلاش است تا بتواند اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید. این شرکت نیز جزء یکی از بهترین شرکت داربست فلزی در تهران می باشد.
دسترسی آسان به خدمات این شرکت نصب فوری و حضور به موقع کادر فنی، قیمت منصفانه نسبت به شرکت های هم تراز و تعهد کاری تا لحظه پایان کار از جمله آرمان های شرکت سیما ساز است.
با استفاده از دانش و روش های علمی می توانیم ایمنی و سلامتی را برای نیروی کار تامین نموده و موجب افزایش بهره وری و ارتقا کیفیت پروژه های عمرانی و صنعتی در سراسر کشور شود.
آموزش و ارتقا دانش نیروی انسانی شاغل کشور در زمینه ایمنی به ویژه کار در ارتفاع و استفاده از سیستم های ایمن با بهره وری بالا و جایگرینی روش های دانش محور با روش های سنتی که موجب آسیب به نیروی انسانی و افت کیفیت اجرای پروژه می شود.

محصولات و خدمات:

 1. نصب داربست های متفرقه
 2. انجام کلیه امور و خدمات داربستی
 3. فروش لوازم داربست (لوله،بست و اتصالات)
 4. اجرای داربست نما توسط کادر حرفه ای

آدرس: تهران – خیابان ولی عصر – بالاتر از پارک ملت – نبش کوچه روانپور – برج جم – طبقه ۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۴۹۷۹۲۶


بهترین 10تایی ها - شماره 8 | ساختمونی نیوز

ایران داربست

بهترین شرکت داربست فلزی در تهران | ساختمونی نیوز

داربست فلزی هیمالیا با بیش از ۱۰ سال خدمت در راستای نصب، اجاره، و فروش داربست در تهران و اکثر کارخانجات بزرگ در سراسر ایران است.
این شرکت در شمال و غرب تهران دارای دو اکیپ فعال است که آمادگی خدمت رسانی به تمامی نقاط تهران می باشد و دسترسی را برای همه آسوده تر می کند. این شرکت نیز جزء یکی از بهترین شرکت داربست فلزی در تهران می باشد.
شرکت ایران داربست زیر نظر اتحادیه می باشد و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت همشهریان از نظر سرعت اجرا و قیمت تمام شده به عمل می آورد.
این شرکت آماده ارائه انواع خدمات نصب و اجاره و فروش داربست، داربست های غرفه نمایشگاه ها، تابلو های تبلیغاتی و… در سراسر ایران می باشد.

محصولات و خدمات:

 1. داربست فلزی
 2. نصب داربست
 3. داربست مثلثی
 4. داربست چکشی ستاره
 5. داربست چکشی کاسه ای
 6. داربست چهارپایه

آدرس: تهران – جردن – نرسیده به برج سیاه – کوچه ۱۵ – پلاک ۶

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۷۳۴۳۱


بهترین 10تایی ها - شماره 9 | ساختمونی نیوز

شرکت آسمان

بهترین شرکت داربست فلزی در تهران | ساختمونی نیوز

شرکت آسمان دارای ۲۰ سال تجربه در زمینه اجرا و نگهداری داربست های فلزی دارای تخصص بوده و موفق به خدمت رسانی گردیده است.
این شرکت با توان برنامه ریزی مدیران خود، با سرعت عملکرد و استفاده از تجهیزات ایمنی و ابزار ایمن تواسته مورد وثوق تعداد زیادی از انبوه سازان و مجریان پروژه های ساختمانی بزرگ و کوچک قرار گیرد. این شرکت نیز جزء یکی از بهترین شرکت داربست فلزی در تهران می باشد. همچنین این شرکت عضو رسمی اتحادیه و دارای جواز کسب از اتحادیه آهن کاران ساختمانی است.

محصولات و خدمات:

 1. داربست فلزی
 2. داربست تجاری
 3. داربست مسکونی
 4. اجرا و نگهداری داربست های فلزی

آدرس:  تهران – تجریش – خیابان پروین – کوچه یاس

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۰۰۳۳۰۲


بهترین 10تایی ها - شماره 10 | ساختمونی نیوز

مجموعه داربست آنلاین

بهترین شرکت داربست فلزی در تهران | ساختمونی نیوز

مجموعه داربست آنلاین ( شرکت داربست فلزی و کفراژ سرلک ) از سال ۱۳۷۲ در صنعت داربست ساختمان فعالیت خود را آغاز نموده همواره با در نظر داشتن به اهمیت کار و اکیپ مجرب در نصب و اجرا به یکی از شرکت های داربستی معتبر در اتحادیه داربست فلزی تهران تبدیل شده است. این شرکت نیز جزء یکی از بهترین شرکت داربست فلزی در تهران می باشد

اکنون با در نظر داشتن شیوه های جدید کسب و کار، مجموعه داربست آنلاین فعالیت خود را علاوه بر کسب و کار سنتی، در فضای اینترنت فعالیت خود را در زمینه متنوع و مربوط به داربست برای شما فراهم نموده تا خدمتی همچون نصب، اجاره و اجرا داربست، خرید آنلاین و مشاهده قیمت لحظه ای و آنلاین لوازم داربست اعم از لوله دارست فلزی، بست و اتصالات بهره مند شوید.

محصولات و خدمات:

 1. خرید انواع داربست
 2. خرید انواع بست و اتصالات
 3. نصب و اجاره داربست
 4. نصب و اجرا داربست
 5. اجرا نما ساختمان

آدرس: تهران – خیابان کارگر جنوبی – خیابان زربافیان – کوچه توکلی – شماره ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۹۳۳۹۱۴


کاربرد داربست فلزی در ساخت و ساز

همانطور که گفتیم به این سازه فلزی که به عنوان نگهدارنده استفاده می شود، داربست فلزی گفته می شود.
کاربرد داربست فلزی بیشتر در پروژه هایی مانند پل و ساختمان های مرتفع است که بتوان به کمک داربست در ارتفاع و نقاط غیر قابل دسترس پروژه کار نمود.
به همین علت و حساسیت کار کردن در ارتفاعات و حمل ابزار به بالای ساختمان ها، استفاده از داربست های غیر اصولی و نا امن امکان دارد موجب مرگ کارگر شود.

داربست های فلزی از از سه بخش اصلی لوله داربست، بست داربست و رابط داربست تشکیل می شوند. استفاده از داربست با کیفیت در سازه های فلزی اهمیت بالایی دارد.
به ویژه استحکام بست و رابط، زنگ زده نبودن لوله بسیار مهم می باشد.
بهتر است قبل از بستن داربست فلزی، بست و رابط های آن را به خوبی بررسی کنیم تا ترک یا شکستگی نداشته باشد.
کوچک ترین خطا در بستن داربست یا استفاده از داربست های بی کیفیت، خدایی ناکرده سبب بروز حادثه و حتی منجر به مرگ می شود.

مزایای داربست فلزی

داربست های فلزی حالت ایستاده و استحکام را فراهم می کند.
داربست های فلزی می توانند بار و فشار را تحمل کنند(مانند باران یا باد شدید). در واقع، فولاد حتی در شرایط سخت مانند زمین لرزه مقاوم خواهد بود.
در صورت لزوم، فولاد توانایی تحمل طول عمر کامل را دارد. همچنین در مقایسه با مواد دیگر، داربست های فلزی و فولادی از دوام بیشتری برخوردار هستند.
این داربست ها را می توان به راحتی مونتاژ کرد و از بین برد و موجب افزایش راندمان کار شد.
داربست فلزی به حل مشکل مواد زائد کمک نموده و محیط سبز تری را ترویج می کند.
در مقابل اگر داربست با استفاده از چوب انجام شود به زودی فاقد درخت خواهیم بود که برای بقای ما بسیار مهم بوده و همچنین سیاره زمین را زیباتر می کند.

پیشنهاد ما به شما

هدف از نگارش این محتوا، آشنایی با بهترین شرکت داربست فلزی در تهران می باشد.
چنانچه یکی از این شرکت ها را برای نصب و اجرای داربست فلزی خود در تهران را انتخاب کردید، در مورد آن تحقیقات جامع و بررسی های بیشتری را به عمل آورید تا انتخابی ایده آل و عالی داشته باشید. شما سروران گرامی از طریق وبسایت ساختمونی نیوز می توانید بهترین شرکت داربست فلزی در تهران را جستجو نمائید.

امید آن داریم با بررسی لیست شرکت داربست فلزی در تهران فوق بهترین انتخاب را داشته باشید.

با تشکر از توجه و همراهی شما
تحریریه ساختمونی نیوز

۵/۵ - (۱۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پنج =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا