تولید کننده محصولات ساختمانی

بهترین تولید کننده چسب کاشی + لیست ۱۰ تایی

آشنایی با بهترین تولید کننده چسب کاشی در وب سایت ساختمونی نیوز

ما قصد داریم در این مقاله شما را با تاریخچه چسب کاشی و سپس به معرفی بهترین تولید کننده چسب کاشی در کشور می پردازیم.
تاریخچه چسب، به دوران ما قبل تاریخ برمی‌گردد، در آن زمان از چسب های ساده برای ترمیم ابزارآلات خود استفاده می کردند و به تدریج استفاده از چسب برای چسباندن قطعات مختلف بیشتر شد و تا به الان که در دنیای مدرن انواع چسب برای چسباندن تولید گردیده است. در طول بیش از ۴۰۰۰ سال پیش اولین چسب ها، چسب های حیوانی بودند که پس از آن همه چسب های دیگر ساخته گردید.
در جنگ جهانی دوم چون نیاز به چسباندن فلزات می‌بود. برای این کار از مخلوط رزین فنلی با پلی کلروپرن و یا تیتریل بر چسب های مفیدی ساخته گردید.

از دهه‌های قبل، کاشی‌ها و سنگ‌های طبیعی را با استفاده از شن، سیمان و آب نصب می‌گردید. همانطور که زمان در حال پیشرفت است، و همچنین تکنیک های ساخت و ساز، خوشبختانه با استفاده از چسب ها همه چیز آسان و سریع به نظر می‌آید. چه کاشی دیوار باشد یا کاشی کف، کاشی باید به طور مناسب به سطح پایه بچسبد.
چسب کاشی برای تثبیت انواع کاشی بر روی سطوح بنایی افقی و عمودی، سطوح دیوارهای داخلی و خارجی، کف، استخرها، بسترهای چوبی و سایر بسترها استفاده می شود.
چسب کاشی نوع خاصی از چسب است که برای چسباندن کاشی های اطراف خانه استفاده می‌شود. کاربرد آن برای تثبیت کاشی روی دیوار، کف، استخر که ممکن است دارای هر نوع بستری مانند سیمان، چوب، شیشه و غیره باشد استفاده می شود که اساساً بر پایه سیمان، اپوکسی و پلیمر است.

تفاوت دوغاب و چسب کاشی در چیست؟

شما شاید اصطلاحاتی مانند دوغاب، ملات، چسب کاشی، ماستیک و بسیاری موارد دیگر را شنیده اید. همه اینها برای چسباندن کاشی های به دیوار استفاده می‌گردد. چسب کاشی ترکیبی است که برای چسباندن کاشی ها به دیوار یا کف استفاده می‌گردد. از سوی دیگر، دوغاب، ملاتی است که برای پر کردن شکاف بین کاشی ها و ایجاد ظاهری یکنواخت و همچنین محافظت از سطح استفاده می‌گردد.

چسب کاشی چیست؟

چسب کاشی یا ملات در اولین مرحله برای روش کاشی کاری جدید استفاده می‌گردد. اساساً این “چسب” است که کاشی ها را در جای خود نگه می دارد. سه نوع اصلی ملات وجود دارد: چسب کاشی پودری، ماستیک یا خمیری و چسب کاشی اپوکسی(رزینی).

چسب کاشی پودری

چسب کاشی پودری شاید رایج ترین نوع است. به طور سنتی، بر پایه سیمان است و به صورت پودر در می آید. وقتی مخلوط می‌گردد، یک قوام صاف و چسبناک پیدا می‌کند. ملات رقیق کننده یک پیوند قوی بین کاشی و سطح ایجاد می‌نماید و آن را به یک انتخاب خوب تبدیل می کند. این محصول در برابر حرارت و رطوبت مقاوم می‌باشد و همچنین در برابر کپک ایمن می‌باشد. این باعث می شود که برای مناطق مرطوب مانند حمام گزینه خوبی می‌باشد. اما مستعد ترک خوردن است، بنابراین افزودنی های لاتکس را برای بهبود انعطاف پذیری آن مخلوط می‌کنند. چسب کاشی می تواند به صورت پودر یا از قبل مخلوط شده باشد که قیمت دومی گران تر می‌باشد.

ماستیک کاشی(چسب کاشی خمیری)

ماستیک کاشی یک چسب چسبنده می‌باشد که از قبل مخلوط شده و بعد عرضه می‌گردد. این در اصل چسب اکریلیک بر پایه آب می‌باشد. برای مناطق خشک بهترین است، زیرا در برابر رطوبت یا حرارت مقاوم نمی‌باشد. استفاده از مواد بسیار ساده است و به راحتی تمیز می‌گردد. همچنین ماندگاری طولانی دارد، می توان آن را قبل از استفاده طولانی تر از انواع دیگر نگهداری نمود.

ملات اپوکسی

این قوی ترین نوع چسب کاشی می‌باشد. این چسب بر پایه رزین است و معمولاً دارای سه جزء شامل: رزین، هاردنر و پودر می‌باشد. این محصول گیرش خیلی فوری دارد و چسبندگی قوی به سطح ایجاد می‌نماید. همچنین ضد آب و مقاوم در برابر مواد شیمیایی و چربی می‌باشد و به همین دلیل برای کف‌های صنعتی انتخابی بهتر است.

چسب کاشی به صورت آماده مخلوط شده و به طور ویژه از ماسه ریز انتخاب شده و مواد افزودنی برای بهبود خواص ضروری آن برای کاشی‌کاری فرموله شده است. چسب کاشی با کارایی بالا را می توان برای کاشی روی کاشی های موجود، سیمان صیقلی، زیر‌لایه های چوبی (با استفاده از پرایمر) یا سایر بسترهای خاص استفاده نمود.

مزایای استفاده از ملات اپوکسی

استفاده از این ملات ویژگی های بسیاری دارد مانند: استفاده آسان و سهل، کیفیت کار بالا، متنوع بودن و … که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

استفاده آسان

استفاده از چسب کاشی بسیار آسان میباشد، پس از مخلوط کردن با آب قابل استفاده میباشد. بسته بندی آن را برای فرآیند حمل و نقل راحت کرده، گرد و غبار کم و فضای کاری تمیز را فراهم می‌کند. خیس کردن کاشی ها لازم نمی‌باشد، فقط آنها را از جعبه بیرون آورده و می چسبانید.

کیفیت کار

زمان گیرش بسیار چسب کاشی باعث گردیده کاشی ها به راحتی در مدت زمان مشخصی تنظیم روی سطح گردد. استفاده از چسب کاشی با ماله شیاردار باعث پخش شدن کامل پشت کاشیها می شود و بسیاری از مشکلات مانند کاشی های شکسته را کاهش داده. در گوشه، آب نشت نمی کند و لکه یا گل بر روی دیوار باقی نمی گذارد. تماس کامل چسب روی پشت و زیرلایه کاشی ها استحکام اتصال قوی بوجود آورده و کار کاشی کاری طولانی مدت را ایجاد می کند.

تنوع کار

چسب های کاشی با توجه به مصارف خاصی مانند کاشی کاری، موزاییک شیشه ای، گرانیتی سایز بزرگ (از ۶۰ در ۶۰ سانتی متر)، برای گذاشتن کاشی بر روی بسترهای صیقلی، روی سیستم دیوار خشک، روی کاشی های موجود بدون برداشتن آنها می‌باشد. مناطق خارجی، مناطق پارکینگ، مناطق صنعتی، در استخرهای شنا، و بسیاری دیگر.

دلایل اقتصادی

کاشی کاری با استفاده از چسب کاشی با ماله شیاردار به مواد کمتری نیاز دارد. لایه چسب بسیار نازک تر از مخلوط ماسه و سیمان می‌باشد و این باعث به بار سبک تر به سازه ساختمان می‌گردد. از یک کیسه چسب کاشی ۲۰ کیلوگرمی می توان برای کاشی کاری در مساحت متوسط ۴ تا ۵ متر مربع استفاده نمود. از یک کیسه چسب ۲۵ کیلوگرمی می توان برای کاشی کاری به طور متوسط ۶ تا ۷ متر مربع استفاده نمود. پوشش سطح به صافی بستر، ابزار کار و مهارت کاشی کار بستگی دارد.

سریع و کارآمد

مخلوط چسب کاشی را با استفاده از ماله دندانه دار بر روی مساحت حدود یک متر مربع مالیده و پس از اعمال، کاشی را شروع نمایید و به سرعت در خطوط تنظیم نمایید.

 انواع سطوح

از آنها برای کاشی کاری بر روی سطوح مختلف مانند موزاییک شیشه ای، زیر‌لایه های صیقلی، سیستم های دیوار خشک، روی کاشی های موجود بدون برداشتن آن ها، محوطه های پارکینگ، استخرها، مناطق صنعتی و موارد دیگر استفاده می‌گردد.

کار با کیفیت

استفاده از چسب می تواند از شکستگی کاشی ها، لکه ها یا ترک ها جلوگیری نماید و باعث ایجاد استحکام اتصال و مقاومت برشی بالا و ماندگاری و استحکام بیشتر کاشی کاری می‌گردد.
در حال حاضر انواع مختلفی از چسب ها بسته به نسبت مخلوط و کیفیت مواد در بازار موجود است. با این حال، چسب های کاشی در کف سازی بسیار اهمیت دارند.

موارد استفاده از چسب کاشی

 1. کفپوش
 2.  روکش دیوار
 3. تثبیت شیشه و موزاییک
 4. کاربرد کاشی روی کاشی
 5. تثبیت کاشی روی سطوح چوبی

کاربردهای چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی در اتصال بخش زیادی از مصالح ساختمانی کاربرد دارد. کاشی کاری، موزاییک کاری، سرامیک کاری، سنگ کاری و … که با استفاده از چسب کاشی انجام می گیرد. این مصالح ساختمانی به علت قابلیت زیادی که دارد و همچنین نفوذناپذیری آن در مقابل رطوبت، در قسمت های مختلف یک ساختمان قابل استفاده می‌باشد. بخش های مختلف یک ساختمان که از چسب کاشی و سرامیک که در آن استفاده می‌گردد شامل؛ سرویس های بهداشتی، حمام، استخر، پارکینگ، واحدهای صنعتی و فضاهای بیرونی می‌باشد.

ترکیبات چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی از ترکیب مواد شیمیایی و معدنی نظیر؛ سیمان پورتلند غیرآلی، ماسه ریز و افزودنی های چسب دار تهیه می‌گردد. در تهیه چسب کاشی موادی به کار گرفته می‌شود که بالاترین قدرت چسبندگی را داشته باشد و تا حد ممکن سبک باشد و همچنین در نحوه اجرا و کاشی کاری کمترین انرژی و زمان را بگیرد.

اکنون شما عزیزان را دعوت می‌کنیم به مطالعه بهترین تولید کننده چسب کاشی در کشور، لطفاً با ما همراه باشید.

جهت آشنایی بیشتر با  ۱۰ تا از بهترین تولید کننده چسب کاشی با ما همراه باشید.

بهترین 10تایی ها - شماره 1 | ساختمونی نیوز

شرکت شیمیایی نوفل شیمی

 

بهترین تولیدکننده چسب کاشی | ساختمونی نیوز

شرکت شیمیایی نوفل شیمی طی سال‌ها در زمینه های مشاوره، طراحی و نظارت در صنعت ساختمان کشور مشغول به فعالیت می‌باشد. این شرکت را می‌توان یکی از بهترین تولیدکننده چسب کاشی در کشور نامید.
محصولات این شرکت شامل انواع : گروت،چسب کاشی، ملات تعمیراتی، مواد آب بندی، مواد کمکی بتن را طراحی و تولید می نماید.

آدرس: استان البرز – کرج – کمالشهر

تلفن تماس: ۰۲۶۳۳۳۶۰۰۱۸


بهترین 10تایی ها - شماره 2 | ساختمونی نیوز

گروه تولیدی آژن

بهترین تولیدکننده چسب کاشی | ساختمونی نیوز

گروه تولیدی چسبهای کاشی و افزودنی‌های بتن آژن با بیش از ۱۰ سال سابقه در حال فعالیت می‌باشد. فعالیت‌های این شرکت در زمینه طراحی و تولید انواع چسبهای کاشی و مواد افزودنی بتن و نوارهای واتراستاپ می‌باشد. این شرکت را می‌توان از پیشگامان صنعت تولید مواد شیمیایی ساختمان در ایران نامید.
دارنده علامت استاندارد ملی ایران و پروانه تولید چسب کاشی یک نوع سیمان پرتلند غیر‌ آلی پلیمری بوده که با ذرات دانه‌ای و مواد شیمیایی اصلاح شده است. چسب های کاشی قادر به اتصال سطوح دو ماده و مصالح به یکدیگر می باشند. این شرکت را نیز می‌توان یکی دیگر از بهترین تولید کننده چسب کاشی در ایران نام برد.

آدرس: کرج – خیابان درختی بعد از سه راه حدادی –  ساختمان گاندی –  واحد ۱

تلفن تماس: ۰۲۶۳۳۵۵۵۹۲۲


بهترین 10تایی ها - شماره 3 | ساختمونی نیوز

شرکت مواد مهندسی تیوا

بهترین تولیدکننده چسب کاشی | ساختمونی نیوز

شرکت مواد مهندسی تیوا با سابقه ای نزدیک به یک دهه از سال ۱۳۸۸ آغاز نمود. این شرکت محصولات خود را در زمینه تولید مواد شیمیایی ساختمان شروع نمود و با نام ” لیموفیکس” پومکس “روانه بازار کرده است. برند لیموفیکس با استاندارد ایران و برند پومکس تحت لیسانس POMEX ترکیه می باشند.شرکت مواد مهندسی تیوا یکی از دیگر از بهترین تولید کننده چسب کاشی در کشور می‌باشد.

محصولات و خدمات:

 1. الیاف
 2. گروت
 3. اپوکسی
 4. پودر بندکشی ضد اسید
 5. ملات های آماده مصرف
 6. ارتقا دهنده های دوام بتن
 7. چسب ها و افزودنیهای ملاتخ
 8. چسب کاشی پودری و خمیری
 9. دیر گیر کننده و زود گیر کننده های بتن
 10. مواد شیمیایی کف سازی های صنعتی
 11. درزگیرها و ماستیک های آب بند برای آب بندی بتن

آدرس: تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان خرمشهر – خیابان عشقیار – خیابان دوم

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۵۰۹۴۳۷


بهترین 10تایی ها - شماره 4 | ساختمونی نیوز

شرکت ارژن شیمی

بهترین تولیدکننده چسب کاشی | ساختمونی نیوز

شرکت تولیدی “ارژن شیمی” از سال ۱۳۷۴ آغاز به فعالیت نمود. محصولاتی با نامهای “ارژن” و “پاژن” را وارد بازار نموده است. این شرکت یکی از دیگر از بهترین تولید کننده چسب کاشی در کشور می‌باشد.
این شرکت در زمینه چسب کاشی و سرامیک و افزودنی های بتن از جمله روان کننده ها، فوق روان کننده ها، ژل میکروسلیس، میکروسیلیکا، چسب بتن، انواع آب بند سازها، گروتها، ماستیکها، پوشش‌های امولوسیون، نگهدارنده ها، انواع مواد مصرفی نازک کاری و غیره در حال فعالیت می‌باشد.

آدرس: کرج – مهرشهر – بلوار شهرداری – خیابان ١٠٠ غربی – پیچک۲ – مجتمع اداری پزشکی

تلفن تماس: ۰۲۶۳۳۴۱۶۰۰۱


بهترین 10تایی ها - شماره 5 | ساختمونی نیوز

شرکت شیمی ساختمان

بهترین تولیدکننده چسب کاشی | ساختمونی نیوز

شرکت شیمی ساختمان از سال ۱۳۵۱ با تجربه ای نزدیک به نیم قرن مشغول به فعالیت می‌باشد. این شرکت نیز مانند دیگر شرکتهای معرفی گردیده یکی از بهترین تولیدکننده چسب کاشی در ایران می‌باشد.
تولیدات شرکت شامل بیش از ۱۰۰ نوع محصولات در زمینه های مختلف شامل : افزودنی های بتن، اندودهای آب بندی، چسب های بتن، چسب های کاشی، ماستیک های درز بندی، پوششهای محافظ و رنگ های نما، نوار واتر استاپ، افزودنی های ضد سایش سیمان می‌باشد.
شرکت شیمی ساختمان دارای گواهینامه ایزوهای – ISO 14001 – ISO 9001 – ISO 45001 و گواهینامه R&D از وزارت صنعت معدن تجارت می باشد.

آدرس: تهران – بلوار میرداماد – بعد از خیابان نفت جنوبی – پلاک ۲۴۲ – طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۲۱۲۷۴۲۷


بهترین 10تایی ها - شماره 6 | ساختمونی نیوز

شرکت رزین بتن برتر

بهترین تولیدکننده چسب کاشی | ساختمونی نیوز

شرکت رزین بتن برتر از سال ۱۳۸۰ تاسیس گردید. با توسعه فعالیت های شرکت و نیاز به تکنولوژی و مواد نوین ازسال ۲۰۰۹ به عنوان نماینده انحصاری شرکت اکونکس کره تعیین گردید. همچنین این شرکت نماینده شرکت یونانی Alchimica و شرکت آلمانی Maxfrank به عنوان دو تن از برتران تولید محصولات واترپروف دنیا، در ایران میباشد. این شرکت یکی از بهترین تولیدکننده چسب کاشی درکشور میباشد.
شرکت رزین بتن برتر دارای استانداردها و گواهینامه های ملی و بین المللی مدیریت کیفیت از جمله ISO 9001 و همچنین اخذ استاندارد ملی ایران به شماره ۲۹۳۰ در زمینه افزودنی های بتن و استاندارد ۱۲۴۹۲درزمینه چسب های کاشی و از سوی دیگر مطابقت محصولات با استانداردهای روز آمریکا (ASTM) و اروپا (EN) می‌باشد.
از محصولات این شرکت شامل انواع: افزودنی های بتن، محافظت از سطوح، ثابت سازی، گروت، آب بند کننده ها و واتراستاپ ها، کف سازی، درزگیرها و ماستیکها، چسب ها(چسب کاشی خمیری، چسب پودری کاسی و استخری و غیره) و فوم حفاری و غیره می‌باشد.

آدرس: آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، روبروی دوازدهم گاندی، پلاک ۲۵۳۲، طبقه اول، واحد ۳

تلفن تماس: ۰۲۱۴۹۶۹۴


بهترین 10تایی ها - شماره 7 | ساختمونی نیوز

شرکت بتن پارسیان

بهترین تولیدکننده چسب کاشی | ساختمونی نیوز

شرکت دنیای بتن پارسیان در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردید. این شرکت با هدف تولید مواد شیمیایی ساختمان، افزودنی های شیمیائی بتن، اجرا و ارائه خدمات مشاوره در زمینه آب بندی سازه های بتنی و همچنین اجرای پروژه های کف سازی پایه سیمانی و پلیمری مشغول به فعالیت می‌باشد.
این شرکت نیز همانند دیگر شرکتهای معرفی گردیده خدمتتان، می‌توان به عنوان یکی دیگر از بهترین تولید کننده چسب کاشی در کشور نام برد.

آدرس: تهران – بالاتر از خیابان ولیعصر – روبروی خیابان سی و دوم – پلاک ٢۴٠٢

تلفن تماس: ۰۲۱۸۶۰۸۵۲۵۸


بهترین 10تایی ها - شماره 8 | ساختمونی نیوز

شرکت سهند شیمی

 

بهترین تولیدکننده چسب کاشی | ساختمونی نیوز

گروه صنعتی و تحقیقاتی فرآورد شیمیایی ظریف تاکستان از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را آغاز نمود و در زمینه تولید و توسعه فرآورده های شیمیایی مشغول به فعالیت می‌باشد، و با بیش از ۳۰ سال سابقه تحقیقات و تولید در حوزه مواد شیمیایی صنعتی، در سال ۱۳۹۵، تحت عنوان سهند شیمی، وارد عرصه تولید محصولات شیمیایی مرتبط با ساختمان گردیده است.
سهند شیمی ضمن فعالیت در انجمن تولید کنندگان مواد شیمیایی صنعت ساختمان و انجمن بتن ایران، موفق به اخذ پروانه استاندارد ۱۲۴۹۲ در زمینه تولید چسب های کاشی از سازمان ملی استاندارد ایران گردیده است.
محصولات این شرکت شامل انواع: آب بند کننده شامل آب بند کننده دو جزئی، پودر بندکشی شامل پودر بندکشی ضد اسید و پودر بندکشی ضد باکتری، انواع چسب کاشی و چسب سرامیک پودری شامل چسب کاشی پرسلان، چسب کاشی استخری، چسب کاشی دو جزئی، چسب کاشی سوپر استاندارد، چسب بلوک، رزین امولسیونی شامل چسب بتن، پرایمر ساختمانی، پاک کننده سرامیک، همتراز کننده کاشی شامل صلیب کاشی، کلیپس و گوه و غیره می‌باشد.

آدرس: تهران – گیشا – خیابان ۳۱ – پلاک ۲۶

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۲۴۴۹۷۶


بهترین 10تایی ها - شماره 9 | ساختمونی نیوز

شرکت نامیکاران

بهترین تولیدکننده چسب کاشی | ساختمونی نیوز

شرکت نامیکاران در سال ۱۳۶۲ در استان قزوین تاسیس گردید و از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را در زمینه واردات و تولید مواد شیمایی ساختمان آغاز نمود. در آن سال همکاری مشترک بین نامیکاران و شرکت سیکا سوئیس (SIKA) در قالب واردات شروع و با توجه به مذاکرات فی مابین، پس از گذشت چند سال نامیکاران اکثر محصولات شرکت مذکور را تولید و تحت لیسانس سیکا توسط شرکت نامیکاران تولید و در بازار ایران عرضه گردید.
تولیدات این شرکت با بالاترین سطح کمی و کیفی خود، مورد مصرف اکثر پروژه های نیروگاهی ( نیروگاه های آبی و حرارتی )، سد سازی ( سد های خاکی و بتنی و سازه های جانبی آنها )، صنعتی و نفتی، اسکله، پل، تونل، تولید بتن های آماده و صنایع خودرو سازی کشور در سطح ایران می باشد. این شرکت یکی از بهترین تولید کننده چسب کاشی در ایران می‌باشد.

آدرس: بزرگراه صدر – ابتدای بلوار قیطریه شماره ۷

تلفن تماس: ۰۲۱۷۵۳۷۱


بهترین 10تایی ها - شماره 10 | ساختمونی نیوز

شرکت وستا شیمی اسپادانا

بهترین تولیدکننده چسب کاشی | ساختمونی نیوز

شرکت وستا شیمی اسپادانا، با تولید محصولات با کیفیت توانسته است بخش عمده ای از تولیدات خود را به کشورهای همسایه صادره نماید و با رقابت با سایر تولید کنندگان خارجی سهم عمده ای در معرفی محصولات با کیفیت ایرانی داشته است. این شرکت نیز مانند دیگر شرکتهای معرفی گردیده جزء یکی از بهترین تولیدکننده چسب کاشی در ایران می‌باشد.
محصولات این شرکت شامل : انواع چسب پودری، مکمل های بتن، ضد اسیدی، بندکشی ها، چسب خمیری، گروت، پوشش سطحی و اپوکسی و غیره می‌باشد.

آدرس: سعادت آباد – بلوار سعادت آباد – کوچه شماره ۳۷ – پلاک۱۰ – طبقه ۳

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۵۶۱۹۲۲


انواع چسب کاشی

این چسب از تنوع بالایی برخوردار است و به ۵ دسته تقسیم می‌شود. چسب کاشی خمیری، پودری، کاشی و سرامیک اپوکسی، لاتکس و اکریلیک و چسب کاشی ماستیک می‌باشد.

چسب کاشی خمیری

 این چسب قابلیت بالایی در مقابل نفوذ آب دارد. این ویژگی باعث شده که برای استفاده در محیط هایی که به طور دائم در معرض رطوبت می‌باشند، مناسب باشد. به طور کلی، در مناطق پر بارش استفاده از چسب خمیری کاشی، انتخاب صحیحی می‌باشد.

برای اجرا بر روی دیوارهای گچی با استفاده از خمیر چسب کاشی به راحتی صورت بپذیرد. چرا که خمیر چسب کاشی مقاومت بالایی در مقابل فشار و کشش داراست

چسب کاشی پودری

 چسب پودری کاشی قدرت چسبندگی کمتری نسبت به چسب خمیری داراست. از این نوع چسب کاشی در اجرای کاشی بر روی دیوارهای گچی توصیه نمی‌گردد.

بیشترین کاربرد آن  در اجرای کاشی بر روی سطوح صاف مانند دیوارهای آجری، کاشی کاری قدیمی و موزاییکی و سنگ و سیمان دارد.

چسب خمیری کاشی و سرامیک اپوکسی

 از ملات های پرکاربرد در ساختمان سازی می‌باشد. این نوع چسب از رزین های اپوکسی و مواد سخت کننده تهیه می‌گردد. خمیری بودن این چسب باعث میشود هر کسی از عهده کار کردن با آن بربیاید و در کمترین زمان ممکن و با حداقل تعداد نفرات نیروی کار در ساختمان قابل اجرا باشد.

چسب خمیری سرامیک با انواع و اقسام زیرساخت ها سازگار می‌باشد. به همین خاطر در اجرای دیوار و کف با هر متریالی مورد استفاده قرار گرفته میشود.

چسب خمیری اپوکسی در مقابل دما مقاومت بالایی دارد و همچنین مواد شیمیایی نمی توانند در آن نفوذ پیدا کند. این چسب قیمت بالاتری نسبت به دیگر چسب های کاشی و سرامیک دارد. اجرای آن باید توسط نیروی کار با تجربه انجام گردد.

چسب لاتکس و اکریلیک

این نوع چسب کاشی و سرامیک قدرت چسبندگی بالایی دارد. و به همین علت کاربرد زیادی در بخش های مختلف ساختمان دارد. اجرای سرامیک و انواع کف پوش و همچنین کاشی کاری دیوار، که از آن از چسب لاتکس و اکریلیک استفاده می‌گردد.

چسب کاشی ماستیک

این نوع چسب از اولین چسب های کاشی و سرامیک عرضه گردیده، در بازار می باشد. علاوه بر کاربردی که چسب سرامیک ماستیک در کاشی کاری و سرامیک کاری دیوار و انواع کف پوش ها دارد، ظروف شیشه و چینی نیز از چسب کاشی ماستیک استفاده می‌گردد.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

هدف از نگارش این مقاله ارزشمند، آشنایی شما بزرگواران با بهترین تولید کنندگان چسب کاشی در کشور عزیزمان بود.
در ایران با توجه به تولید کنندگان بسیار در زمینه محصولات ساختمانی، ما در ساختمونی نیوز لیست ۱۰ شرکت برتر بهترین تولید کننده چسب کاشی را خدمت شما عزیزان ارائه دادیم.

چنانچه یکی از  ۱۰ مورد فوق را جهت همکاری یا خرید چسب کاشی مَد نظر دارید، پیشنهاد میکنیم که ابتدا در مورد آن تحقیقات جامع و بررسی های بیشتری را به عمل آورید تا انتخابی ایده آل و عالی داشته باشید.

امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما عزیزان مفید و مثمر ثمر واقع شده باشد و با بررسی لیست بهترین تولید کننده چسب کاشی فوق بهترین انتخاب را داشته باشید.

خواهشمندیم ما را از نظرات و پیشنهادات ارزشمند خود بی دریغ نگذارید تا بتوانیم بهترین خدمت رسانی را داشته باشیم.

با تشکر از توجه و همراهی شما
تحریریه ساختمونی نیوز

۵/۵ - (۶ امتیاز)

‫۲ نظرها

  1. سلام دوست عزیز مرسی از نظر ارزشمندتون ، خوشحال میشیم چنانچه در این حوزه فعالیت دارید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید و با ارائه اطلاعات برندتتون از قبیل لوگو ، خدمات ، شماره های تماس و … در لیست ۱۰تایی بهترین تولید کننده چسب کاشی در وبسایت ما حضور داشته باشین . با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + چهارده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا