تولید کننده محصولات ساختمانی

بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی【سال ۱۴۰۳】💧 + لیست ۱۰ تایی

 

آشنایی با بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی در وبسایت ساختمونی نیوز

در محتوای پیش رو بیان نیاز مبرم به آب سالم و شناخت دستگاه تصفیه آب خانگی پرداخته شده است و در ادامه به معرفی بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی میپردازیم.

دستگاه تصفیه آب خانگی از جمله رایج‌ترین فناوری‌های تصفیه آب می‌باشد.

امروزه سیستم‌های تصفیه آب خانگی در اکثر منازل استفاده میگردد و جزء لوازم ضروری آشپزخانه به حساب می آیند.

جالب است بدانید که سیستم‌های تصفیه آب هم سازگار با محیط زیست می‌باشند و هم آب آشامیدنی تمیز و شیرین را تأمین می‌کنند. این سیستم از نوعی فناوری الهام گرفته و از طبیعت به شمار می‌رود.
با توجه به اینکه آب تمیز یکی از مهمترین نیازهای امروزی بشر است، سیستم‌های تصفیه آب خانگی به یک وسیله ضروری تبدیل شده‌اند.

تصفیه آب چیست؟

در واقع تصفیه آب روندی است که در طی آن، موادی که به صورت شیمیایی آب را آلوده می کنند از آن جدا می گردند.
از جمله این مواد می توان به آلاینده های بیولوژیکی، فلزات سنگین و همچنین گازهای معلق در آب را بیان کرد. دقت داشته باشید که فرآیند تصفیه آب اما به شکل های مختلف صورت می گیرد.

تقطیر، زلال سازی، میکرو فیلتراسیون، اولترافیلتراسیون، اسمز معکوس، روش تصفیه غشایی، فیلتر تند ماسه ای  و … همه از جمله روشهایی میباشند که امروزه برای تصفیه آب از آنها استفاده می‌گردد.

با توجه به گسترش تکنولوژی اما راه های دیگری هم برای تصفیه آب خانگی به کار می رود که به آن اسمز معکوس گفته می شود.
این روش هم اکنون یکی از بهترین روش های پاکسازی آب می‌باشد و جهت تصفیه مورد استفاده قرار می گیرد.

این روش همچنین روشی است که امروزه در اکثر کارخانه های بسته بندی آب و همچنین نوشابه از آن استفاده می‌گردد. سیستم اسمز معکوس توانسته است راهی به تصفیه آب خانگی هم باز کند و به عنوان یکی از سیستم های پرکاربرد در این زمینه نیز محسوب گردد.
اسمز یک فرآیند گیاهی است که طی این فرآیند، مولکول های آب از یک غشا که ضخامت آن یک هزارم میکرون است به وسیله پمپ؛ با فشار عبور داده می شود که در این روش تمامی آلاینده های آن از بین خواهند رفت.

در حال حاضر این روش، تنها روشی است که تمامی آلاینده هایی نظیر ویروس، باکتری ها، آرسنیک، فلور، جیوه، نیترات، نیتریت، فلزات سنگین، تمام فلزات رادیواکتیو و بسیاری موارد دیگر را تصفیه و جداسازی می کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی چیست؟

آب یکی از مواد حیاتی می‌باشد. مقدار معین آب در بدن باعث میگردد که متابولیسم طبیعی سلول ها انجام گیرند.
و همچنین در نهایت باعث تاثیرات مثبت شگفت آوری خواهد گردید. امروزه استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی، در شهر ها و همچنین روستاها لازم به شمار می آید چرا که آلاینده های آب می‌توانند باعث بروز مشکلات جدی در این زمینه گردند.

سیستم هایی که برای تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرند اما دارای مدل های مختلفی می‌باشند و این تنوع باعث می‌گردد که خرید و همچنین انتخاب آن ها کار راحتی نباشد.
فیلترهایی که در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرند دارای انواعی هستند که برای مکان های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قیمت گذاری دستگاه تصفیه آب خانگی

عوامل بسیاری می توانند بر قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی موثر باشند. از جمله مهمترین این عوامل می توان به تعداد فیلترها اشاره کرد. در کنار این اما کیفیت فیلترها، جنس شیرآلات نیز می‌تواند در این بخش موثر باشد.
جنس شیرآلاتی که در دستگاه تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار میگیرد میتواند از استیل، کروم و یا آلیاژ های مختلف دیگر باشد. مقدار حجم مخزن ذخیره نیز متفاوت است و هر چقدر بیشتر باشد قیمت نیز بیشتر خواهد بود.

نگهداری از دستگاه تصفیه آب خانگی

 این سیستم های تصفیه به صورت سالیانه توسط افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند باید سرویس گردد. برخی از این فیلترها اما ممکن است که زودتر از زمانی که اعلام شده است کثیف شوند و به همین دلیل هم شما باید زمان تعویض فیلترها را با توجه به مقدار آب مصرفی در آن ها تعیین نمایید.

در دستگاه تصفیه آب خانگی چه اتفاقی خواهد افتاد؟

در یک دستگاه تصفیه آب خانگی تمام آلودگی های آب از قبیل، نیترات، نیتریت، سرب، مواد مضر محلول در آب، انگل، باکتری، قارچ و میکروب ها را ازبین میرود.

این نوع دستگاه ها علاوه بر پاکسازی آب، اسیدیته آن را نیز خنثی میکنند و سیستم ضد باکتری که در آن ها وجود دارد باعث میکروب زدایی آب می‌شود و در نهایت شما آبی کاملا تمیز و پاکیزه خواهید داشت.
این دستگاه با دارا بودن فیلترهای قوی در این زمینه می تواند آب را از تمامی آلاینده های قوی پاک نماید. در صورت وجود هر یک از موارد بالا در آب، رنگ و طعم آب تغییر خواهد کرد و در صورتی که وجود نداشته باشند شما یک نوشیدنی بی رنگ و بدون طعم خواهید داشت. لامپی کهUV است و در این دستگاه ها وجود دارد که امکان ضدعفونی کردن و همچنین استریل کردن آب آشامیدنی را خواهد داد.

فیلترهایی که در این نوع دستگاه تصفیه آب خانگی وجود دارد البته اگر دستگاه شما اصل باشد، از نوعی کربن گیاهی تشکیل شده است که در اصطلاح به آن پودر کربن پوست نارگیل گفته می شود. این نوع فیلتر علاوه بر اینکه آب را از تمامی موارد مضر پاکسازی می‌نماید، عمر طولانی و همچنین کیفیت بسیار زیادی نیز دارد که باعث می‌گردد که یک انتخاب مناسب در این زمینه باشد.

حال به معرفی بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی در کشور میپردازیم.

جهت آشنایی بیشتر با  ۱۰تا از بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی با ما همراه باشید.

بهترین 10تایی ها - شماره 1 | ساختمونی نیوز

شرکت پالایه سازان فرایند توس

بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی | ساختمونی نیوز

کارخانه پالایه سازان با یک دهه به عنوان یکی از تولید کنندگان مطرح کشوری در زمینه انواع فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی در حال فعالیت می‌باشد.
این شرکت در سال ۱۳۹۰ تاسیس گردید و در سال ۱۳۹۱ راه اندازی اولین خط تولید فیلترهای ملت بلون (PP) و سپس در سال های آتی به ترتیب راه اندازی خط دوم فیلترهای پلی پروپیلن با تکنیک اسپان باند و راه اندازی خط تولید فیلترهای استرینگ ووند (SW)، راه اندازی خطوط تولید فیلترهای کربن گرانول (UDF) و کربن بلاک (CTO) توسعه خط های تولید فیلترهای پلی پروپیلن صنعتی و عقد اولین قرارداد صادراتی و کسب مقام واحد نمونه صنعتی در سال ۱۴۰۰ می‌باشد. این شرکت یکی از بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی می‌باشد.

محصولات این شرکت شامل : تولید کننده انواع فیلتر (فیلتر تصفیه آب، فیلتر ممبران، فیلتر الیافی، فیلتر یخچال، فیلتر لباسشویی، فیلتر صنعتی و دستگاه تصفیه آب و غیره می‌باشد.

آدرس: مشهد – میدان جانباز – برج پاژ – ساختمان اداری ۱

تلفن تماس: ۰۵۱۳۷۶۷۴۲۳۴


بهترین 10تایی ها - شماره 2 | ساختمونی نیوز

شرکت رز آب صنعت

بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی | ساختمونی نیوز

گروه فنی مهندسی رز آب صنعت با بیش از چندین سال فعالیت در زمینه تامین آب سالم و عاری از هرمیکروبی با هدف ارتقاء بهره وری صنایع و افزایش سلامت جامعه، حفظ و مراقبت از محیط زیست در حال فعالیت می‌باشد.

هدف اصلی گروه فنی مهندسی رز آب صنعت ارائه استانداردترین دستگاه ها همراه با خدمات به موقع و گارانتی و تامین قطعات و غیره می‌باشد. این شرکت نیز یکی دیگر از بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران می‌باشد.

آدرس: قم – میدان زین الدین – نبش شهرک امام حسن – ساختمان پاک

تلفن تماس: ۰۲۵۳۶۶۵۶۷۷۴


بهترین 10تایی ها - شماره 3 | ساختمونی نیوز

شرکت آب پاک سازان

بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی | ساختمونی نیوز

شرکت آب پاک سازان با برند تجاری PRIME AQUA در سال ۱۳۷۷تاسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را به صورت در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت سیستم های تصفیه آب، تصفیه فاضلاب و مواد شیمیایی آغاز کرده است.

شرکت آب پاک سازان یکی از بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی می‌باشد. این  شرکت تولید دستگاه تصفیه آب صنعتی در جنوب ایران، تولیدات این شرکت شامل: دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی، لوازم جانبی، محصولات شیمیایی تصفیه آب، آنتی اسکالانت، فیلتر های دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی، می باشد.

آدرس: اهواز – شهرک صنعتی شماره ۲ – فاز ۲ – بلوار اصلی شرکت آب پاک سازان

تلفن تماس: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰


بهترین 10تایی ها - شماره 4 | ساختمونی نیوز

شرکت اطلس آب

بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی | ساختمونی نیوز

شرکت اطلس آب با تکیه بر دانش روز و همچنین کارخانه مجهز به طراحی ساخت و اجرای دستگاههای تصفیه آب و فاضلاب آماده ارایه خدمات در زمینه صنعت آّب و فاضلاب می باشد. این شرکت جزء یکی از بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی در کشور است.

این شرکت در زمینه های زیر مشغول به فعالیت می‌باشد:

تصفیه آب : دستگاه صنعتی، دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی، دستگاه آب شیرین کن صنعتی، دستگاه آب شیرین کن دریایی، دستگاه تصفیه آب خانگی.

تصفیه فاضلاب : مشاوره طراحی ساخت، پکیج تصفیه فاضلاب, پکیج تصفیه فاضلاب انسانی، پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی،  پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی، پکیج تصفیه فاضلاب فلزی، آشغالگیر فاضلاب (دستی اتوماتیک)چربی گیر فایبرگلاس، سپتیک تانک پلی اتیلن چربی گیر کلاریفایر.

سیستم پیش تصفیه : سازنده فیلتر شنی, فیلتر کربنی، دستگاه سختی گیر رزینی، دیونایزر، اولترافیلتراسیونUF فیلتر کربنی، هیدرو سیکلون، فیلتر شنی FRP، فیلتر شنی تند، سختی گیر FRP.

ضدعفونی و گندزدایی : سازنده پکیج تزریق کلر، کلریناتور مایع، دستگاه ازن ژنراتور، دستگاه اشعه ماوراء بنفش UV.

تامین تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب: آنتی اسکالانت، ممبران، مواد شستشوی ممبران، کربن اکتیو، سنگ سیلیس، فیلتر کاتریج، نازل فیلتر شنی.

تصفیه آب : مشاوره طراحی ساخت نصب راه اندازی، دستگاه تصفیه آب می‌باشد.

 آدرس: تهران – کیلومتر ۲۰ جاده مخصوص – خیابان کیمیا پژوهان – خیابان مارال

 تلفن تماس: ۰۲۱۴۶۰۷۶۰۸۲


بهترین 10تایی ها - شماره 5 | ساختمونی نیوز

شرکت آبرسان تهران

بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی | ساختمونی نیوز

شرکت آبرسان تهران درسال ۱۳۹۰ تاسیس گردید. این شرکت در زمینه تهیه و توزیع دستگاه های تصفیه آب فعالیت خود را در شهر تهران آغاز نمود. این مجموعه از ابتدا اقدام به تهیه و ساخت انواع سیستم های تصفیه آب با تکنولوژی جدید و سازگار با محیط زیست نمود. در این راستا با به کارگیری متخصصان مجرب و همکاری با شرکت های معتبر شروع به تهیه و ارائه انواع سیستم های تصفیه آب از قبیل میکرو فیلتریشن ( MF )، الترافیلتریشن ( UF )، نانوفیلتریشن (NF)، اسمز معکوس ( RO ) و ضد عفونی با اشعه فرا بنفش یا همان UV را نمود.

این شرکت نیز همانند دیگر شرکتهای معرفی گردیده جزء یکی از بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران می‌باشد.

آدرس: تهران – خیابان شریعتی – بالا تر از خیابان مطهری – کوچه کلاته

تلفن تماس: ۰۲۱۷۷۹۹۹۴۰۷


بهترین 10تایی ها - شماره 6 | ساختمونی نیوز

شرکت بهسازان

بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی | ساختمونی نیوز

یکی دیگر ازشرکت ‌هایی که در این زمینه فعالیت میکند شرکت بهساز آب می‌باشد که جزء یکی از بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی در کشور می‌باشد.

دستگاه‌های ساخت این شرکت در طی سالهای فعالیت خود از ابتدا تا کنون در داخل کشور به ۲۷ استان و ۶۵ شهرستان و نیز به کشورهای تاجیکستان، آلبانی، عراق، افغانستان و امارات صادرات می‌گردد.

شرکت بهساز آب در زمینه طراحی، تولید و مشاوره در خصوص دستگاههای تصفیه آب و فاضلاب مشغول به فعالیت می‌باشد.

آدرس: کرج – بلوار پیام – روبروی پمپ بنزین

تلفن تماس: ۰۲۶۳۴۷۲۴۳۵۹


بهترین 10تایی ها - شماره 7 | ساختمونی نیوز

شرکت تصفیه هوشمند آویسا

بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی | ساختمونی نیوز

شرکت تصفیه هوشمند آویسا، متشکل از تیم فنّی و مهندسی، واحد ساخت و تولید، واحد بازرگانی و واحد تحقیق و توسعه، با هدف حفاظت از منابع آبی کشور در زمینه تصفیه آب و فاضلاب مشغول به فعالیت می‌باشد.

 این شرکت در زمینه طراحی و ساخت  انواع سامانه های تصفیه مجتمع و همچنین قابل حمل، به منظور تصفیه فاضلاب های بهداشتی، صنعتی و آب خاکستری توانمند می‌باشد. این شرکت نیز یکی از بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران می‌باشد.

آدرس: تهران – امیرآباد شمالی – کوچه گردآفرید

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۲۲۳۲۹۸


بهترین 10تایی ها - شماره 8 | ساختمونی نیوز

شرکت خلوص آب روزانه

بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی | ساختمونی نیوز

شرکت خلوص آب روزانه تولید کننده تجهیزات تصفیه آب از قبیل هوزینگ و فیلتر با کاربرد صنعتی، نیمه صنعتی، استخری و خانگی در ۲ سایز “۴۰ و “۲۳ می باشد. این شرکت توانسته طی سالهای متمادی با تولید فیلتر هایی از جنس پلی استر و پلی پروپیلن و همچنین میکروناژ های مختلف (۰٫۰۲-۱-۵-۱۰-۲۰-۸۰ میکرون)که قابلیت بسیار بالایی در جذب نا خالصی های آب دارد و افزایش بهره وری از فیلتر های پلی استر با عملکرد بک واش موجب کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت فرایند خالص سازی آب گردد. این شرکت نیز یکی از بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی در کشور می‌باشد.

همچنین قطعات فلزی این محصولات تماما از جنس استیل و گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای می باشند که باعث دوام و مقرون به صرفه بودن این محصول میگردد.

آدرس: مازندران – رامسر – میدان انقلاب

تلفن تماس: ۰۱۱۵۵۲۴۱۵۰۷


بهترین 10تایی ها - شماره 9 | ساختمونی نیوز

شرکت آویژه پالایش

بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی | ساختمونی نیوز

شرکت آوی‍ژه پالایش با یک دهه سابقه  دارای تجربه در فعالیت های طراحی و مهندسی تامین کالا و اجرای پروژه های مختلف صنعتی در حوزه  آب و فاضلاب می‌باشد.
این شرکت به سوی جذب پروژه های EPC می‌باشد و تاکنون موفق به جذب پروژه های متعدد EPC درحوزه کاری خود نیز گردیده است و به عنوان یکی از بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی در کشور می‌باشد.

آدرس: تهران – گیشا – خیابان فاضل

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۴۷۰۵۹۷


بهترین 10تایی ها - شماره 10 | ساختمونی نیوز

شرکت  فنی و مهندسی ایکو

بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی | ساختمونی نیوز

شرکت فنی و مهندسی ایکو ( ایلیا ایده اسپادانا ) فعالیت خود را از اول دهه ۱۳۹۰ آغاز نموده و در صنعت آب، فاضلاب و پساب موفق به اجرای پروژه های متعدد در داخل و خارج کشور بوده است . این شرکت یکی از بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی در کشور می‌باشد.

فعالیت های این شرکت در زمینه پروژه های طراحی و مشاوره و اجرای دستگاه های آب شیرین کن صنعتی و دریایی، دستگاه تصفیه آب خانگی، پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی، صنعتی و شیمیایی، ارتقا و بهینه سازی تصفیه خانه های فاضلاب، ساخت انواع تجهیزات و مواد شیمیایی مرتبط با صنعت آب و فاضلاب می باشد .

آدرس: اصفهان – خیابان شریف واقفی – نبش کوچه ۲۶ – ساختمان افرند

تلفن تماس: ۰۳۱۳۲۶۸۷۱۰۶


آلاینده های آب چه موادی هستند؟

آلاینده هایی که در آب وجود دارند حاصل صنعتی شدن و همچنین توسعه  و گسترش مواد مضر است. دقت داشته داشته باشید که با توجه به صنعتی شدن جوامع، آلاینده هایی نظیر مواد سمی، فلزات سنگین و حتی اسیدیته های آزاد به آب بسیار بیشتر از گذشته است.

همچنین ورود موادی مانند مواد رادیواکتیو، میکروارگانیسم ها و چربی ها و روغن ها نیز باعث آلودگی آب شرب میگردند که سلامت انسان را تا حد بسیار زیادی تهدید می کند.

در تصفیه خانه های شهری چه اتفاقی می افتد؟

دقت داشته باشید که در تصفیه خانه های شهری، برای تصفیه کردن آب شرب و همچنین از بین بردن آلودگی هایی که در آن وجود دارد به آن کلر اضافه میگردد.

کلر قابل دسترس ترین و در عین حال ارزان ترین آنتی اکسیدان می‌باشد که میکروب ها و ویروس ها را از بین میبرد اما دقت داشته باشید که در این روش برخی از آلاینده های دیگر به طور کامل از بین نمی روند و همین هم ممکن است باعث بروز مشکل گردد.

نمک ها و فلزات زیان آور در تصفیه آب خانگی

میتوان گفت که نمک ها و همچنین فلزات زیان آور بسیار زیادی در آب وجود دارند که محلول میباشند و اگر میزان این نوع آلاینده ها از حد استانداردی که باید بیشتر باشد، به طور حتم متابولیسم سلولی و همچنین سوخت و ساز سلول های مختلف بدن را تحت تاثیر قرار می دهد و ممکن است که در این زمینه مشکل ساز باشد. این نوع مواد، با تحت تاثیر قرار دادن سلول های بدن در رسیدن غذا و همچنین اکسیژن کافی به سلول ها اختلال ایجاد می کنند و همین هم باعث بروز مشکلاتی در قیمت های مختلف بدن خواهد گردید.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

ساختمونی نیوز بزرگترین مرجع تخصصی و معرف بهترین شرکت های طراحی و مهندسی تامین کالا و اجرای پروژه های مختلف صنعتی در حوزه  آب و فاضلاب می‌باشد. که در این نگارش ۱۰ تا از برترین و بهترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران را خدمت شما عزیزان ارائه داد.

تمامی شرکت هایی که در این مقاله، خدمت شما بزرگواران ارائه شد، همگی از بهترین ها در حوزه تصفیه آب و انواع فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی هستند.
چنانچه یکی از این موارد فوق را برگزیدید، بهتر است اطلاعات دقیق تری از پروژه های آن‌ها بدست آورید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

خواهشمندیم ما را از نظرات و پیشنهادات ارزشمند خود بی دریغ نگذارید تا بتوانیم بهترین خدمت رسانی را داشته باشیم.

با تشکر از توجه و همراهی شما
تحریریه ساختمونی نیوز

۵/۵ - (۸ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 3 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا