شرکت های ساختمانی

بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان 🏢🛠️【سال ۱۴۰۳】+ لیست ۱۰ تایی

آشنایی با بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان در وبسایت ساختمونی نیوز

در حال حاضر یکی از مهم ترین مسائلی که در شهر های پر جمعیت مطرح می شود، ساخت آپارتمان است. این مورد به دلیل این که جمعیت کشور رو به افزایش است، بسیار حائز اهمیت می باشد.
در نتیجه نباید به سادگی از این مسئله رد شد. یکی از نکات بسیار مهم که باید در این زمینه به آن توجه کرد، انتخاب سازنده آپارتمان است. یک سازنده خوب و ایده آل می تواند نتیجه ای مطلوب را برای افراد رقم بزند. به همین دلیل لازم است که سازنده آپارتمان از ویژگی ها و مهارت خاصی برخوردار باشد. از این رو ما در ساختمونی نیوز قصد داریم تا اطلاعات مفیدی را در زمینه بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان در اختیار شما محترمان قرار دهیم تا بتوانید در صورت نیاز، بهترین تصمیم را بگیرید.

معرفی سازنده ساختمان

سازنده ساختمان کسی است که مانند کارفرما بر پروژه های ساختمانی نظارت دارد. یکی از وظایف او این است که تمام مراحل اجرای پروژه را به ناظر آن ساختمان ارائه دهد. به طور کلی می توان گفت که سازنده ساختمان برنامه ریزی و طراحی یک ساختمان را بر عهده دارد.
از این رو دارای وظایفی است که باید آن ها را به بهترین نحو ممکن انجام دهد تا نتیجه ای مطلوب برای آن پروژه رقم بخورد. به همین علت قصد داریم تا در ادامه ویژگی های بهترین پیمانکاران بازسازی خانه در اصفهان را با هم بررسی کنیم.

ویژگی های یک سازنده خوب

یک سازنده آپارتمان باید دارای شرایط و ویژگی های خاصی باشد تا بتوان از آن به عنوان یک سازنده خوب یاد کرد. برای مثال لازم است که تمام مجوز های لازم را اداره ثبت و سازمان مهندسی ساختمان داشته باشد.
علاوه بر این باید دارای یک تیم حرفه ای و توانا باشد که این تیم شامل مهندس عمران، مهندس طراح و معمار می شود. در نتیجه با داشتن یک تیم با تجربه و با مهارت می تواند نتیجه ای مطلوب را رقم بزند. در همین زمینه باید ذکر کرد که خود سازنده هم باید از تجربه و موفقیت های زیادی برخوردار باشد تا جزء سازندگان خوب محسوب شود. زیرا سابقه و تجربه بالا می تواند سبب موفقیت های هرچه بیشتر این شخص بشود.
با در برداشتن این خصوصیات و ویژگی ها، این فرد می تواند وظایف خود را به بهترین حالت ممکن اجرا کند و پروژه ای مطابق خواسته مشتری به او تحویل دهد.

در ادامه لیست بساز بفروش های اصفهان را در اختیارتان قرار داده‌ایم تا شما را با ۱۰ تا از بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان بیشتر آشنا کنیم.

جهت آشنایی بیشتر با  ۱۰ تا از بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان با ما همراه باشید.

بهترین 10تایی ها - شماره 1 | ساختمونی نیوز

پارس ویرا تک

بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان | ساختمونی نیوز

این شرکت معتبر و حرفه ای تمام خدمات خود را در زمینه های سازه، مکانیک، برق و معماری برای انواع ساختمان ها از جمله مسکونی، اداری، صنعتی و تجاری ارائه می دهد. همچنین آن ها دارای یک تیم حرفه ای و کار آزموده هستند و مهارت بسیار خوبی در فاز طراحی، مشاوره و اجرای پروژه ها دارند.
از این رو شرکت پارس ویرا تک جزء بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان محسوب می شود.

محصولات و خدمات:

 1. پیمانکاری ساختمان
 2. مشاوره ساخت
 3. بازسازی ساختمان
 4. طراحی ساختمان

آدرس: اصفهان – خیابان اشراق شمالی – کوچه شماره ۲ – ساختمان راد – طبقه سوم

تلفن تماس: ۰۹۱۳۳۳۹۴۴۳۲


بهترین 10تایی ها - شماره 2 | ساختمونی نیوز

شرکت مهندسی هفت آسمان

بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان | ساختمونی نیوز

این شرکت بیش از ۲۳ سال سابقه درخشان در زمینه معماری و اجرای پروژه های ساختمانی دارد و از کادر مجرب و حرفه ای بهره مند است. علاوه بر در زمینه ساختمان های تمام هوشمند پیشرو است و می توان گفت که بیش از ۸۰ پروژه در سطح ایران دارد. شرکت مهندسی هفت آسمان از بهترین متریال ها برای نما و چیدمان داخلی استفاده می کند و از این رو از بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان به شمار می رود.

محصولات و خدمات:

 1. طراحی ساختمان
 2. ساخت آپارتمان

آدرس: اصفهان – خیابان شیخ صدوق جنوبی – کوچه شماره ۹ – پلاک ۴۰

تلفن تماس: ۰۳۱۳۶۶۹۶۰۲۰


بهترین 10تایی ها - شماره 3 | ساختمونی نیوز

شرکت ساختمانی رادمیان

بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان | ساختمونی نیوز

این شرکت معتبر دارای بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ساختمان است. شرکت ساختمانی رادمیان، ساختمان های مختلفی مانند اداری، مسکونی و تجاری را به بهترین نحو ممکن می سازد و از یک تیم با تجربه و توانا بهره مند است.
از این رو گام بزرگی در این عرصه برداشته است و از بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان است.

محصولات و خدمات:

 1. اجرای صفر تا صد ساختمان
 2. خانه  های پیش ساخته
 3. اجرای دکوراسیون داخلی منازل
 4. طراحی پلان معماری

آدرس: اصفهان – بوستان سعدی  – کوچه بوستان – بن بست توانگر – پلاک ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۷۰۸۹۳۰


بهترین 10تایی ها - شماره 4 | ساختمونی نیوز

شرکت فنی مهندسی ملل آرمه

بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان | ساختمونی نیوز

شرکت فنی مهندسی ملل آرمه در سال ۱۳۸۵ تاسیس شد. هدف این شرکت معتبر مشارکت در مسیر رشد کشور است و می توان گفت که در حال حاضر یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه ساخت و ساز پروژه های ساختمانی و زیر بنایی است. در نتیجه می توان از آن به عنوان یکی از بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان یاد کرد.

 1. احداث ساختمان
 2. محوطه سازی
 3. طراحی و تامین پروژه های عمرانی
 4. مدیریت پروژه
 5. مشاوره تخصصی
 6. سرمایه گذاری

آدرس: اصفهان – بلوار کشاورز – ساختمان ملل

تلفن تماس: ۰۳۱۳۷۷۹۱۸۰۰


بهترین 10تایی ها - شماره 5 | ساختمونی نیوز

ساختمان سازی آراکس

بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان | ساختمونی نیوز

این شرکت از تجربه کافی بهره مند است و با یک مدیریت اصولی می تواند پروژه شما را در زمان مشخص تحویل دهد. شرکت ساختمان سازی آراکس با داشتن تیم حرفه ای و متخصص در این زمینه، پروژه را با بهترین کیفیت و طبق استاندارد های روز دنیا تولید می کند. علاوه بر این می توانند در این راه شما را راهنمایی کند و از پیشتازان پیش فروش واحد های مسکونی، تجاری و اداری در شهر اصفهان هستند. در نتیجه جزء سازندگان برتر اصفهان میباشند.

محصولات و خدمات:

 1. اجرا و طراحی ساختمان
 2. تخریب و بازسازی
 3. معماری
 4. پیش فروش ساختمان
 5. مشارکت در ساخت
 6. پیمانکاری ساختمان

آدرس: اصفهان – خیابان وحید – حدفاصل چهار راه خاقانی و چهار راه دقیقی – ساختمان عمارت وحید – طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۹۱۲۰۹۷۹۰۰۷


بهترین 10تایی ها - شماره 6 | ساختمونی نیوز

آتیه سازان رایمون

بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان | ساختمونی نیوز

شرکت آتیه سازان رایمون در سال ۱۳۹۱ تاسیس گردید. سپس با در برداشتن کادر متخصص و حرفه ای در این زمینه به پیشرفت های چشمگیری دست یافت. از این رو می توان گفت که این موفقیت ها حاصل اراده کارکنان این شرکت می باشد و از بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان است.

محصولات و خدمات:

 1. پیمانکاری ساختمان
 2. طراحی معماری
 3. طراحی سازه
 4. مجوز ساختمانی
 5. سرمایه گذاری و ساخت
 6. تهاتر ساختمان

آدرس: اصفهان – خیابان پروین اعتصامی – نبش کوچه شماره ۵ – ساختمان پگاه رزم‌ آوران – طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۳۱۳۵۱۲۳


بهترین 10تایی ها - شماره 7 | ساختمونی نیوز

شرکت انبوه سازان دیاموند

بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان | ساختمونی نیوز

شرکت انبوه سازان مسکن دیاموند از خرداد سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرد و در این سال ها توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کند. این شرکت معتبر ساختمان ها مسکونی بسیاری احداث کرده است و دارای یک تیم حرفه ای و با تجربه در این زمینه می باشد.
از این رو یک برند معتبر و قابل اعتماد است و از آن به عنوان بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان یاد می کنند.

محصولات و خدمات:

 1. ساخت ساختمان
 2. بازسازی
 3. مشاوره ساخت

آدرس: اصفهان – شاهین شهر – خیابان عطار  – فرعی یازدهم غربی – مجتمع اداری دیاموند 

تلفن تماس: ۰۹۱۹۷۹۵۵۵۱۵


بهترین 10تایی ها - شماره 8 | ساختمونی نیوز

سیما سازه

بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان | ساختمونی نیوز

تیم مهندسی سیما سازه در زمینه مشارکت در ساخت و ساز فعالیت دارد و در هر لحظه این فعالیت های خود را گسترش می دهد. از این رو توانسته است محدوده بزرگی از مسکن، مراکز تجاری و مجتمع های اداری و اقامتی را پوشش دهد. این شرکت معتبر در راستای سبک سازی و ارائه تکنولوژی نوین ساختمانی همکاری می کند و می توان گفت از بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان است.

محصولات و خدمات:

 1. مشارکت در ساخت و ساز
 2. تفکیک اراضی
 3. تهاتر ملک
 4. خرید و فروش دفتر کار و اداری
 5. تغییر کاربری اراضی
 6. رفع حکم تخریب
 7. اخذ پروانه
 8. خرید و فروش باغ ویلا و زمین
 9. دریافت پایان کار ساختمان
 10. اخذ سند
 11. خرید و فروش آپارتمان

آدرس: اصفهان – خیابان چهار باغ بالا – مجتمع تجاری کوثر

تلفن تماس: ۰۹۱۳۹۱۰۳۳۰۵


بهترین 10تایی ها - شماره 9 | ساختمونی نیوز

شرکت ایهام سازه

بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان | ساختمونی نیوز

شرکت ساختمانی و راه سازی ایهام سازه از بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان محسوب می شود. این شرکت به منظور اجرای پروژه های راه و ابنیه فعالیت خود را آغاز کرد و استاندارد های روز دنیا را برای تولید پروژه های خود رعایت می کند. علاوه بر این از مهندسان و کادر با تجربه و حرفه ای بهره مند است.

محصولات و خدمات:

 1. مشارکت در ساخت و ساز
 2. سفت کاری
 3. ایزوگام
 4. بازسازی
 5. نازک کاری
 6. اخذ پروانه ساخت

آدرس: اصفهان – خیابان باهنر – حدفاصل کوچه شماره ۳۵ و ۳۷ – مجتمع ارغوان – طبقه ۴

تلفن تماس: ۰۳۱۳۲۶۸۵۶۰۴


بهترین 10تایی ها - شماره 10 | ساختمونی نیوز

شرکت ساتراپ

بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان | ساختمونی نیوز

گروه تخصصی ساختمان ساتراپ از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز کرد و در این مدت از بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان می باشد. این شرکت با هدف اجرای پروژه های بزرگی مانند پروژه های ساختمانی و صنعتی توسط یک گروه متخصص و حرفه ای در این زمینه اداره می شود. این شرکت معتبر تعهد بالایی به مشتریان خود دارد و سکونت در منازل زیبا، آرامش بخش و با کیفیت را برای آن ها به ارمغان می آورد.

محصولات و خدمات:

 1. مشارکت در ساخت و ساز ساختمان
 2. خرید و فروش ویلا و آپارتمان
 3. پیش فروش آپارتمان

آدرس: اصفهان – خیابان رباط اول – ساختمان اداری سلام

تلفن تماس: ۰۳۱۳۴۴۲۵۰۴۲


وظایف یک سازنده حرفه ای

کسی که می خواهد به عنوان بهترین پیمانکاری ساختمان در اصفهان از او یاد کنند، باید به بعضی از موارد توجه کند. این موارد مهم به طور کلی از وظایف او هستند و موظف است تا آن ها را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. در نتیجه ما در این قسمت بعضی از وظایف یک سازنده حرفه ای را بررسی کنیم تا با رعایت کردن آن ها، به طور تخصصی پروژه های خود را پیش ببرد.

برنامه ریزی مناسب

کسی که قصد دارد تا پیمانکاری یک پروژه را در دست بگیرد و جزء بهترین انبوه ساز اصفهان باشد، باید با کمک مهندسان و معماران، یک برنامه ریزی مناسب را ایجاد کند و در این زمینه یک جدول زمانی را طراحی کند. پس از طراحی یک پلن مناسب و کاربردی، باید آن را با تمام کارکنان و تیم پروژه در میان بگذارد.

رعایت نظم و مقررات

یک سازنده حرفه ای باید با قوانین منطقه آشنایی داشته باشد تا بتواند ضمن رعایت آن ها، ایمنی و رفاه را به دست بیاورد. از این رو رعایت قوانین می تواند باعث شود تا طول عمر و کیفیت پروژه افزایش یابد.

تهیه مصالح مورد نیاز

تامین مصالح و تجهیزات مورد نیاز از وظایف سازنده می باشد و باید منابع مورد نیاز کارکنان را تهیه کند. این تجهیزات باید از استاندارد و کیفیت کافی برخوردار باشند تا بهترین نتیجه رقم بخورد.

بیمه نامه

یک سازنده حرفه ای باید تمام بیمه نامه ای را که لازم است کارکنان، تیم مهندسی و پروژه داشته باشد را تهیه می کند. از این رو می تواند از بروز بسیاری از مشکلات و حوادث جلوگیری کند.
یکی از بیمه نامه هایی که برای یک پروژه لازم  است عبارتند از: بیمه مسئولیت در قبال اشخاص ثالث.

مدیریت ایمنی

کسی که قصد دارد تا به یک سازنده خوب تبدیل شود، باید ایمنی و شرایط کار ایمن را برای تمام کارکنان پروژه به وجود بیاورد. در نتیجه باید اقدامات و آموزش های لازم را در این زمینه برای همه ارائه کند.

تضمین کیفیت پروژه

سازنده ساختمان پس از این که پروژه تکمیل شد، باید از کیفیت آن مطمئن شود و آزمایش های لازم را انجام دهد. در نتیجه باید تمام نقاط ضعف یک پروژه را از بین ببرد و به انحراف های موجود رسیدگی کند.

واگذاری پروژه

در نهایت این سازنده ساختمان است که باید پروژه را به مسئول آن تحویل دهد.

پیشنهاد ما به شما عزیزان

هدف از نگارش این محتوا، آشنایی هرچه بیشتر شما با سازنده های معروف اصفهان می باشد. زیرا در حال حاضر در شهر های بزرگ و پر جمعیتی مانند اصفهان، بحث ساخت و ساز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید در هنگام ساخت و ساز به موارد زیادی توجه کرد. از این رو انتخاب سازنده ای با تجربه و حرفه ای می تواند کمک شایانی در این زمینه به شما عزیزان بکند. در نتیجه شما می توانید برای ساخت یک آپارتمان اصولی، با مطالعه مقاله بالا و شناخت لیست انبوه سازان اصفهان بهترین تصمیم را برای مسکن خود بگیرید.
امید آن داریم با مطالعه مقاله بهترین سازنده آپارتمان در اصفهان و بهترین سازنده آپارتمان در شیراز بررسی بهترین سازندگان فوق بهترین انتخاب را داشته باشید.

با تشکر از توجه و همراهی شما
تحریریه ساختمونی نیوز

۵/۵ - (۷ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − دو =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا