شرکت های ساختمانی

بهترین تولید کننده کانال کولر و دریچه هوا 【سال ۱۴۰۳】❄️ + لیست ۱۰ تایی

آشنایی با بهترین تولید کننده کانال کولر و دریچه هوا در وبسایت ساختمونی نیوز

همه ما با کلمه دریچه کولر و قابلیت های آن آشنا می‌باشیم. امروزه کانال کشی و نصب دریچه کولر در داخل ساختمان های مختلف، به یکی از برنامه های اجرایی ضروری و مهندسین و پیمانکاران ساختمان ها در جهت افزایش میزان آسایش افراد تبدیل گردیده است. سیستم سرمایشی و گرمایشی به عنوان یکی از تجهیزات اصلی و مهم در خانه ها معرفی می باشد. دریچه کولر با قابلیت ها و کارایی های منحصر به فرد خود، یکی از کاربردی ترین و پرمصرف ترین دریچه هوای مورد استفاده در کشور به شمار می آید. ما در این مقاله قصد داریم با ارائه مطالب مفید در رابطه با کانال کولر و دریچه هوا، شما را با این تجهیزات مهم و کاربردی آشنا کرده و سپس به معرفی بهترین تولید کننده کانال کولر و دریچه هوا در کشور می پردازیم.

کانال انتقال هوا چیست؟

کانال انتقال هوا مجرای تو خالی چهارگوش (مربع و مستطیل) یا گرد است که معمولا از ورق فلزی توسط متخصص کانال سازی ساخته می‌گردد. هدف کانال،انتقال هوای خنک و گرم به بخشهای مختلف می باشد. کانال هوا معمولا بخشی از سیستم تهویه مطبوع را تشکیل می‌دهند.
کانال انتقال هوا به منبع اصلی گرمایش و سرمایش متصل می‌گردد و سپس هوای گرم یا خنک که تحت فشار می‌باشد را در جای دیگر به عنوان نتیجه منتقل می‌شود. این هوا از طریق دریچه تنظیم هوا که دمای محل را تنظیم می‌کند وارد محل مورد نظر می‌گردد.

مجاری هوایی

مجاری هوایی (کانال هوا) می‌توانند مستعد ایجاد مشکلات متعددی گردند. از آنجایی که مجاری خارج از ساختمان یا بین دیوارها و یا بالای سقف کاذب قرار گرفته می‌شود اغلب نیاز به تعمیر و نگهداری مناسب دارند. کانال ها چنانچه به خوبی طراحی و اجرا نگردند ممکن است دچار نشتی هوا در بین مسیر گردند که خود باعث اتلاف انرژی فراوانی خواهد شد.
کانال هوا کانالی است که برای انتقال هوا در بسیاری از سیستم های تهویه مطبوع به کار می‌رود. این کانال در دو نوع گرد و چهار گوش تولید می‌گردد و برای ساخت آن از ورق گالوانیزه یا آلومینیوم استفاده می‌شود. این روزها مصالح دیگری مثل پنل های عایق شده و پلاستیک نیز برای ساخت کانال هوا استفاده می‌شود.
بیشتر سازندگان و تکنسین های تهویه مطبوع توصیه می‌کنند که این مجاری به طور دوره ای توسط متخصص از غبار و باکتری های موجود پاک شوند تا از ایجاد آلرژی و سایر مشکلات تنفسی جلوگیری به عمل آورند.

نگهداری و تعمیرات دوره ای شامل موارد زیر می‌باشد:

 1. پاک کردن کانال های انتقال هوا و دریچه هوا از گرد و غبار و آلودگی‌ها
 2. حذف نشتی های موجود در کانال‌ها
 3. تعویض فیلترها
 4. حذف صداهایی که توسط کانال و دریچه یا دستگاه تولید می‌گردد
 5. بازدید دستگاه و اطمینان از عملکرد مناسب آن

انواع کانال انتقال هوا

کانال انتقال هوا از لحاظ شکل ظاهری و جنس ورق آن به چند مدل تقسیم می‌گردد.

پارچه ای

کانال هایی که از پارچه‌هایی با الیاف خاص ساخته می‌گردد را کانال انتقال هوا پارچه ای می گویند که از جمله ویژگی های آن شامل: انعطاف پذیری، نصب آسان و کاهش آلودگی صوتی می‌باشد.

 فلکسیبل

کانال های خرطومی انعطاف پذیر را کانال فلکسیبل نیز نامیده می‌شود که از جنس فویل (آلومینیوم)، دارای عایق پلی استر و عایق الاستومری است.

 گالوانیزه

این نوع کانال‌ها، که از ورق های گالوانیزه با ضخامت های گوناگون تهیه می‌گردد. از معایب این نوع کانال‌ها می توان به مقاومت کم در برابر رطوبت و سر و صدای زیاد بیان کرد.

کانال انتقال هوا از پیش عایق شده

ورق های از پیش عایق شده به هیچ عنوان انعطاف پذیر نبوده و از آن صرفا برای ساخت کانال انتقال هوا چهارگوش مستطیلی و مربع استفاده می‌گردد. جنس این مدل از فوم پلی اورتان با ضخامتی ما بین ۱ الی ۳ سانتی متر به همراه روکش ورق آلومینیومی می‌باشد. فوم پلی اورتان نقش عایق را برعهده دارد.

کولر پلاستیکی

از مزایای کانال انتقال هوا پلاستیکی به وزن کم، ضد باکتری و قارچ، سرعت نصب، کاهش صدا، قیمت ارزانتر و عایق حرارتی نام برد.

کانال انتقال هوا بسته به شکل ظاهری به دو مدل چهارگوش، کانال اسپرال (گرد) تقسیم می‌شود.

دریچه کولر چیست؟

دریچه کولر که معمولاً از راه کانال کشی و دریچه های انتقال هوا به درون فضای داخلی ساختمان اجرا می‌گردد. در واقع می توان گفت کانال سازی کولر یکی از به روز‌ترین و مدرن‌ترین تکنولوژی های به کار رفته در انتقال سرمایش و گرمایش می‌باشد که با تهویه و مطبوع نمودن هوا یک زمان خوب و دلپذیر را برایتان فراهم می آورد.
فرایند ساخت دریچه کولر، با همه گیر شدن استفاده از جریانات الکتریسیته انجام شد تا موجبات تغییرات در سیستم های سرمایشی تبخیری را فراهم آورد. تا جایی که امروزه انواع دریچه های کولر هوشمند با هدف ایجاد تنظیم هوای مطبوع، جلوگیری از اتلاف انرژی در فصلهای مختلف و همچنین کارایی و قابلیت های بالا با رفع سر و صدای اضافی طراحی و تولید گردیده است.

ویژگی‌های منحصر به فرد دریچه کولر مدرن

با توجه به اینکه بیشتر دریچه و کولرهای ساخته و عرضه شده در بازار،اغلب در ساختمانهای مسکونی و تجاری استفاده می‌گردد. لذا باید طراحی و تولید آن‌ها به صورتی باشد که اشکالات و نواقصی نظیر: عدم هرگونه کنترل بر روی دریچه، نقص در تنظیم مقدار و جهت باد خروجی، عدم امکان تنظیم میزان باد هر دریچه بر حسب نیاز و سلیقه افراد و نیز کیفیت و مرغوبیت پایین دریچه ها از لحاظ ساخت و تولید را نداشته باشد. بر این اساس دریچه کولر هوشمند و مدرن، با ویژگی های خاص به بازار ارائه شده است. از جمله این ویژگیها شامل:

 1. بهینه سازی دریچه
 2. جلوگیری از اتلاف انرژی
 3. افزایش میزان رضایت افراد
 4. ارتقاء سطح نیاز رفاه مصرف کننده
 5. بالارفتن سطح سلامت جسمی افراد
 6.  ایجاد کنترل بر روی دریچه کولر در جهت تنظیم مقدار و جهت باد خروجی
 7. حذف نیاز به دسترسی فیزیکی در جهت تنظیم میزان و جهت باد خروجی
 8. تعبیه امکانات لازم بر روی دریچه کولر برای تنظیم میزان باد بر حسب نیاز و سلیقه افراد

شایان ذکر است که ساخت این تجهیزات هوشمند و پیشرفته و تعبیه آن در فضای داخلی ساختمان‌ها به صورتی است که از انتقال و ورود هر نوع آلودگی‌ها و ذرات گرد و غبار به داخل جلوگیری شود. فناوری های حاصل از ساخت دریچه کولر حاکی از آن است که این بخش از کولر با استحکام و مقاومت بسیاری بالایی ساخته شده است. به گونه ای که به عنوان یک عایق صوتی و گرمایشی قوی عمل می‌کند. بخش ریل شاسی دریچه کولر، این اجازه را به اشخاص می دهد تا به سادگی قفل آن را آزاد نموده و به تمامی قسمت های دریچه کولر دسترسی داشته باشد.

حال با توجه به آشنایی کامل از کانال کولر و دریچه هوا، می‌خواهیم بهترین تولید کننده کانال کولر و دریچه هوا در کشور را خدمت تان معرفی نماییم.

جهت آشنایی بیشتر با  ۱۰ تا از بهترین تولید کننده کانال کولر و دریچه هوا با ما همراه باشید.

بهترین 10تایی ها - شماره 1 | ساختمونی نیوز

شرکت تهران دما

بهترین تولید کننده کانال کولر و دریجه هوا | ساختمونی نیوز

 شرکت تهران دما از سال ۱۳۶۴ فعالیت خود را در زمینه ساخت و نصب انواع کانالهای ساختمانی و صنعتی آغاز نمود. این شرکت با استفاده از دستگاه های پیشرفته، اقدام به ساخت و نصب انواع کانال های کولر می نماید. در کارگاه های صنعتی این شرکت ساخت انواع کانال های کولر، کانال های صنعتی، انواع هواکش های صنعتی، دمپرهای ضد حریق، انواع هودهای بهداشتی و صنعتی، انواع شوتینگ زباله، کانال گرد اسپیرال و همچنین ساخت انواع دریچه های تنظیم هوا انجام می‌گیرد.

تهران دما در کارگاه های کانالسازی خود، انواع کانال های چهارگوش و انواع کانال های گرد متناسب با فضای کارخانه ها را تولید می نماید. سپس تیم حرفه ای نصاب خود را به محل مورد نظر اعزام می کند، تا کانال های ساخته شده را به صورت استاندارد در محل مورد نظر نصب نمایند. همچنین ساخت و نصب انواع کانال کولر در منازل و  شرکتها نیز می‌باشد.

محصولات و خدمات:

 1. تولید انواع دریچه کولر و دریچه هوا
 2. انواع دمپر و انواع کلاهک دودکش در کارخانه تهران دما آرکا
 3. عرضه انواع عایق الاستومری و کانال فلکسیبل

آدرس: تهران – ابتدای آزادگان شرق – کوچه امید – پلاک ۱۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۴۵۶۹۵۰۰۹۱۹۰۸۸۸۲۴۵

وب سایت: www.tehrandama.com


بهترین 10تایی ها - شماره 2 | ساختمونی نیوز

شرکت صنعتی تهویه نظری

بهترین تولید کننده کانال کولر و دریجه هوا | ساختمونی نیوز

گروه صنعتی تهویه نظری به عنوان بهترین تولید کننده کانال کولر و دریجه هوا ، در راستای ارائه خدمات با کیفیت در زمینه صنعت تهویه مطبوع که مبتنی بر دانش و فناوری روز می باشد از سال ۱۳۷۲ آغاز به فعالیت نمود.

این شرکت تولید کننده دریچه کولر پلاستیکی و ارائه دهنده خدمات انواع دریچه بازدید کولر، دریچه توزیع هوا، دریچه های کنترل و هدایت هوا، کانال سازی (کانالسازی)، دریچه زیر فن کویل، دریچه خورشیدی، دمپر کانال موتوری، جت نازل، دمپر ضد آتش فیوزی، دریچه ضد انفجار، دمپر کانالی صنعتی، دریچه سقفی گرد تخت آلومینیومی، دریچه هوای رفت اتاق عمل، دریچه کولری، دریچه تایل آرمسترانگ، لوور پادری، دریچه هوای تازه (باران گیر), دریچه خطی، کلاهک دودکش، هود صنعتی، کانال سازی صنعتی، دریچه بازدید تاسیسات، دریچه سقفی چهارگوش کلاف دورباز آلومینیومی و … می‌باشد.

آدرس: تهران – فیروز بهرام

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۷۲۲۷۹۹

وب سایت: www.tahviehnazari.ir

اینستاگرام: tahvienazari


بهترین 10تایی ها - شماره 3 | ساختمونی نیوز

شرکت صنعتی رحمتی

بهترین تولید کننده کانال کولر و دریجه هوا | ساختمونی نیوز

شرکت صنعتی رحمتی در سال ۱۳۵۵ تاسیس گردید. در ابتدا به صورت یک کارگاه صنعتی در زمینه ساخت محصولات متنوعی مانند دریچه های تنظیم هوا، دریچه های صنعتی، دریچه های تزئینی، دمپر و… فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت سعی نموده است بهترین و جدیدترین محصولات را که قابل رقابت با محصولات اروپایی است تولید و در پروژه های مختف عرضه نماید.

این شرکت نیز همانند دیگر شرکتهای معرفی گردیده یکی از بهترین تولید کننده کانال کولر و دریچه هوا می‌باشد.

آدرس: تهران – نارمک،۴۶ متری غربی – مقابل بیمارستان دکتر انصاری – پلاک ۳۸۴ – طبقه ۳

تلفن تماس: ۵۵****۰۲۱۷۷


بهترین 10تایی ها - شماره 4 | ساختمونی نیوز

شرکت نوین تهویه

بهترین تولید کننده کانال کولر و دریجه هوا | ساختمونی نیوز

شرکت نوین تهویه یکی از بهترین تولید کننده کانال کولر و دریچه هوا می‌باشد. کارگاه تولیدیyon.ir/QJ2MB صنعتی کانال سازی نوین تهویه  از دهه ۷۰  شروع به فعالیت نموده است.

این شرکت  تخصص کامل در زمینه کانال سازی و شاخه های مرتبط به آن بهترین محصولات را عرضه می نماید. طراحی و اجرای انواع کانال هوا ساز و کانال پیش عایق پلی یورتان و طراحی و اجرای سیستم شوتینگ زباله و طراحی و اجرای سیستم دودکش صنعتی اعم از دودکش موتور خانه ،آشپزخانه رستوران‌ها و فست فود‌ها و طراحی و اجرای سیستم هود صنعتی آشپزخانه رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها ، فست فود‌ها و کارخانجات صنعتی و آزمایشگاه‌های صنعتی و پزشکی و تجاری و همچنین ورق‌کاری و اجرای فلاشینگ نموده است.

این شرکت ساخت و نصب کانال داکت اسپلیت، انواع تجهیزات هواسازی اعم از کانال کولر و انواع کانال هدایت هوای صنعتی(گرد و چهارگوش)، تولید کننده انواع دریچه تنظیم هوا با رنگ کوره ای (آلومینیومی و آهنی)، دمپر ضدحریق، انواع هواکش های صنعتی (سانتریفیوژ و اکسیل) انواع هود آشپزخانه صنعتی  (استیل و گالوانیزه)، اجرای سقف شیروانی( آبرو نما دامپا)، شوتینگ زباله، خم کاری، برشکاری و نورد کاری با دستگاه های بسیار مدرن با تکنولوژی به روز برای تامین نیازهای سرمایش و گرمایش، تهویه مطبوع، انتقال هوا و انواع کانال کولر پلاستیکی می باشد.

آدرس: تهران – خیابان انقلاب

تلفن تماس: ۶۲****۰۲۱۶۵


بهترین 10تایی ها - شماره 5 | ساختمونی نیوز

گروه صنعتی ایران دریچه

بهترین تولید کننده کانال کولر و دریجه هوا | ساختمونی نیوز

گروه صنعتی ایران دریچه در سال ۱۳۵۴ تاسیس گردید. این شرکت در ابتدا به صورت یک کارگاه صنعتی در زمینه ساخت محصولات متنوعی مانند دریچه تنظیم هوا، دریچه های صنعتی و تزئینی و غیره فعالیت مستمر خود را در پروژه های مختلف ساختمانی سراسر کشور آغاز نمود.

گروه صنعتی ایران دریچه به عنوان یکی از بهترین تولید کننده کانال کولر و دریچه هوا در کشور می باشد. این شرکت با سابقه بیش از۴۰ ساله در زمینه تولید دریچه های صنعتی و تزئینی در پروژه های مسکونی، اداری، بیمارستان و شرکتهای ساختمان سازی فعالیت مستمر داشته است.  این شرکت نیز یکی از بهترین تولید کننده کانال کولر و دریجه هوا در کشور است.

محصولات این شرکت شامل: انواع دریچه جت دیفیوزر،  VIEW MORE، سقفی چهار طرفه  کلاف دور باز آلومینیومی، سقفی چهار طرفه  کلاف پهن آلومینیومی، لیزری دکوراتیو، درپوش دار، دیواری قوس دار، پادری ۲ قاب، روشنایی سرویس، لوور هوارسان، کولر دیواری دو طرفه و غیره می‌باشد.

آدرس: تهران – نارمک – خیابان فرجام – خیابان سراج – کوچه دوم – پلاک ۷

تلفن تماس: ۸۱****۰۲۱۷۷


بهترین 10تایی ها - شماره 6 | ساختمونی نیوز

شرکت سامان تهویه ایرانیان

بهترین تولید کننده کانال کولر و دریجه هوا | ساختمونی نیوز

شرکت سامان تهویه ایرانیان (STI) در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید. این شرکت با هدف اصلاح و بهینه سازی مصرف انرژی فعالیت خود را آغاز نمود و در همین راستا اقدام به تامین، ساخت و نصب کانال های از پیش عایق شده STI، تولید کانال های فلکسیل STI، عایق الاستومریک حرارتی برودتی و عایق صوتی STI FLEX نموده است. شرکت سامان تهویه ایرانیان جزء یکی از بهترین تولیدکننده کانال کولر و دریچه هوا در کشور می‌باشد.

این شرکت از سال ۱۳۹۵ خط تولید انواع کانال های فلکسیبل خرطومی را در کارخانه نصب و راه اندازی نموده و ظرفیت روزانه ۴۰۰۰ متر طول تولید انواع کانال فلکسیبل را دارا می‌باشد. همچنین این شرکت اقدام به واردات و نصب خط تولید تمام اتوماتیک ساخت کانالهای گالوانیزه (Super Seven) نموده که این خط تولید ظرفیت ساخت ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ مترمربع (بسته به ابعاد کانال گالوانیزه) کانال گالوانیزه چهارگوش در هر ۸ ساعت را دارا می‌باشد. شایان ذکر است از این خط تولید فقط ۵۰ سری در دنیا وحود داشته و کلیه قطعات اعم از راسته، چهارگوش، زانویی، چهارراهی و … به همراه کلیه متعلقات آن توسط خط Super Seven به صورت تمام اتوماتیک ساخته خواهد شد.

به علاوه این شرکت در زمینه متعلقات عایق های الاستومریک، راساً اقدام به واردات چسب های دوطرفه مسلح نخ‌دار، چسب دو طرفه سلولزی و آلومینیوم مسلح الیاف دار از نوع پشت چسبدار با ضخامت ۱۷۰ میکرون نموده است و کلیه متعلقات و تولید انواع تیپ های از جنس عایق الاستومری در کارخانه سامان تهویه ایرانیان انجام می‌گردد.

آدرس: تهران – سعادت آباد – میدان سرو – ساختمان سروناز – طبقات ۳ و ۷ – واحدهای ۱۴ و ۳۱

تلفن تماس: ۹۲****۰۲۱۲۶


بهترین 10تایی ها - شماره 7 | ساختمونی نیوز

گروه تولیدی صنعتی کیان فن

بهترین تولید کننده کانال کولر و دریجه هوا | ساختمونی نیوز

گروه تولیدی صنعتی کیان فن در سال ۱۳۶۱ آغاز به فعالیت نمود. این شرکت در زمینه تولید هواکش های صنعتی شروع به فعالیت نمود. در سال ۱۳۷۲ برای اولین بار در کشور اقدام به تولید کانال های انتقال هوا از جنس PVC نمود و در سال ۱۳۸۱ ضمن گسترش کارخانه، خط تولید کانال خرطومی  آلومینیوم را راه اندازی و سپس در سال ۱۳۸۲ اقدام به تولید کانال اسپیرال گالوانیزه، اتصالات و لوازم جانبی آن نموده است. در سال ۱۳۸۵ با توسعه خط تولید و بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و فناوری روز اروپا، در زمینه صنعت انتقال هوا فعالیت خود را گسترده نمود. این شرکت در سال ۱۳۹۲ کانال های خرطومی عایق دار و دریچه های کروی  ( Ball Nozzle ) را به بازار عرضه نمود.

این شرکت نیز در صنعت ساختمان و همانند دیگر شرکتهای معرف شده یکی از بهترین تولید کننده کانال کولر و دریچه هوا در کشور می‌باشد.

محصولات این شرکت شامل: کانال های اسپیرال و اتصالات گوناگون سیستم کانال کشی گرد، به کمک نرم افزار به صورت سه بعدی مدلسازی شده، کانالهای خرطومی ( Flexible) و غیره می‌باشد.

آدرس: تهران خیابان کریم خان زند – انتهای آبان جنوبی – پلاک ۱ – ساختمان آبان

تلفن تماس: ۵۲****۰۲۱۸۸


بهترین 10تایی ها - شماره 8 | ساختمونی نیوز

شرکت فن آوران هوا پاسارگاد

بهترین تولید کننده کانال کولر و دریجه هوا | ساختمونی نیوز

شرکت فن آوران هوا پاسارگاد در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردید. این شرکت با استفاده از تکنولوژی شرکت Spiro سوئیس در زمینه ساخت کانالهای انتقال هوای اسپیرال در حال فعالیت می‌باشد.

کانالهای اسپیرال و اتصالات مربوطه شامل انواع زانو با شعاع ها و زوایای مختلف، انواع سه راهی، چهار راهی، تبدیل مقاطع گوناگون، فلنج، ساپرت و … در سایزهای انحصاری”۴ الی “۸۰ و با ضخامت  شش دهم میلیمتر الی یک و نیم میلیمتر تولید می گردد. این شرکت نیز در زمینه کانال کولر و دریچه جزء بهترین تولید کننده کانال کولر و دریچه هوا می‌باشد.

آدرس: تهران – سه راه آدران – نرسیده به رباط کریم – بلوار امامت – شهرک صنعتی ایده آل صنعت سبلان – خیابان خانی – خیابان اخلاقی – پلاک ۱۰۰۸۵

تلفن تماس: ۱۹****۰۲۱۵۶


بهترین 10تایی ها - شماره 9 | ساختمونی نیوز

شرکت تهویه سپهر

بهترین تولید کننده کانال کولر و دریجه هوا | ساختمونی نیوز

شرکت تهویه سپهر در سال ۱۳۷۴ با احداث واحد تولیدی در شهرک صنعتی شمس آباد تهران فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت پیش از سال ۱۳۷۴ در محلهای کوچکتری سالها در همین زمینه مشغول به تولید دستگاه های تهویه مطبوع آپارتمانی و صنعتی بوده است و همچنین برای اولین بار در کشور موفق به طراحی و تولید هواساز های مستقل آپارتمانی با سیستم خنک کنندگی ایرواشر گردید.

این شرکت در ایران موفق به طراحی و تولید هواسازهای مستقل آپارتمانی (ایر واشر) سقفی گردید. در مرحله بعد انواع دیگر هواساز از جمله هواسازهای ایستاده با کویل گرمایشی ساخته گردید. این شرکت نیز یکی دیگر از بهترین تولید کننده کانال کولر و دریچه هوا می باشد.

آدرس: تهران – خیابان مطهری – خیابان مفتح جنوبی – چهار راه زهره غربی – پلاک ۸

تلفن تماس: ۳۱****۰۲۱۸۸


بهترین 10تایی ها - شماره 10 | ساختمونی نیوز

شرکت هوا گستر ایران

بهترین تولید کننده کانال کولر و دریجه هوا | ساختمونی نیوز

شرکت هوا گستر ایران در سال ۱۳۴۳ تاسیس گردید. این شرکت در زمینه تولید دریچه های تنظیم هوا و دمپر های کانالی در خاورمیانه آغاز به فعالیت نمود و هم اکنون با بیش از ۴۰ سال تجربه ارائه خدمات به مشتریان خود می‌نماید. این شرکت نیز از دیگر بهترین تولید کننده کانال کولر و دریچه هوا در کشور می‌باشد. در حال حاضر با دستیابی به دانش طراحی، محاسبه، تولید و ساخت انواع دریچه ها و کانالهای رفت و برگشت هوا و دمپر و لوور دمپر ها در خطوط مترو، برج های بلند و غیره به مشتریان خود ارائه خدمات می‌نماید.

آدرس: جاجرود – نرسیده به پلیس راه – خیابان گلستان – کوی نیلوفر – پلاک ۱

تلفن تماس: ۹۴****۰۲۱۷۶


انواع دریچه کولر

از آنجایی که تمرکز طراحان و سازندگان دریچه کولر بر روی ساخت و عرضه اقلام تهویه هوا و تهویه مطبوع است. لذا با توجه به نیازها و سلیقه درخواست کنندگان و با در نظر گرفتن شرایط و فضای داخل ساختمان، انواع دریچه های کولر طراحی و به بازار عرضه می‌گردد.

انواع دریچه‌ها شامل: کولر سقف پره ثابت، کولر گرد برگشت، کولر گرد دهش، بازدید، بازدید فن کوئلی، بازگشت، پادری، دهش و سقف مدولار می‌باشد.

 پیشنهاد ما به شما عزیزان

هدف از نگارش این مقاله مفید و سودمند، آشنایی شما سروران گرامی با بهترین تولید کننده کانال کولر و دریچه هوا در ایران می باشد.

معرفی لیست ۱۰ تا از بهترین شرکت های تولید کننده کانال کولر و دریچه هوا در وبسایت ساختمونی نیوز خدمت شما مخاطبین گرامی ارائه شد. چنانچه شما عزیزان یکی از شرکت های فوق را جهت کسب خدمات و یا همکاری مَد نظر دارید، پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا در مورد آن تحقیقات جامع و بررسی های بیشتری را به عمل آورید تا انتخابی ایده آل و عالی داشته باشید.

امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما عزیزان مفید و مثمر ثمر واقع شده باشد و با بررسی لیست بهترین تولید کننده کانال کولر و دریچه هوا فوق بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین میتوانید جهت آشنایی با بهترین تولید کننده هود آشپزخانه به این مقاله سر بزنید.

خواهشمندیم ما را از نظرات و پیشنهادات ارزشمند خود بی دریغ نگذارید تا بتوانیم بهترین خدمت رسانی را داشته باشیم.

با تشکر از توجه و همراهی شما
تحریریه ساختمونی نیوز

۵/۵ - (۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 15 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا