دانستنی های ساختمانیمعماری و دکوراسیون

بهترین شرکت تغییر دکوراسیون منزل

نکاتی که باید در هنگام تغییر دکوراسیون منزل در نظر داشت

 تغییر دکوراسیون منزل میتواند یکی از لذت های زندگی باشد. اما همچنین میتواند زمان عدم اطمینان باشد، به خصوص هنگامی که صحبت از تزئینات میشود. این کار را به خوبی انجام دهید در نهایت به یک خانه راحت و دلپذیر تبدیل خواهد شد. و اگر این کار را ضعیف انجام دهید در آخر با مبلمان، پارچه ها و رنگ های رنگی که هرگز در یک مجموعه دلپذیر جمع نمی شوند، طاقت فرسا می شود. به همراه برنامه ریزی و مراحلی که توسط طراحان استفاده می شود، بهترین شرکت تغییر دکوراسیون منزل، شانس موفقیت بسیار بیشتری خواهید داشت. برای رسیدن به خط پایان، ابتدا باید بدانید که کجا میروید.

از فروشگاه مبلمان شروع نکنید

بسیاری این توصیه را شنیده اند که در هنگام گرسنگی از خرید شتاب زده مواد غذایی خودداری کنید، زیرا این امر منجر به انتخاب های نادرست میشود. این در مورد تغییر دکوراسیون منزل نیز صدق میکند. بدون برنامه به خرید نروید، فقط به این دلیل که خانه خالی دارید یا در فکر تغییر دکوراسیون هستید.

بله شما به مبل نیاز دارید. اما اگر بخشی ازخرید مثلا مبل راه راه صورتی را فقط به این دلیل که در فروشگاه دوست دارید، بدون اندازه گیری یا فکر کردن در مورد بقیه اتاق انتخاب کنید، با آن مشکل پیدا خواهید کرد. بقیه اتاق باید در اطراف آن مبل ساخته شود و اگر فضای آن خیلی بزرگ باشد برای همیشه نامناسب به نظر میرسد. با همکاری بهترین شرکت تغییر دکوراسیون منزل کمیت و کیفیت کار را به حداکثر برسانید.

در اتاقی که میخواهید آن را مبله کنید، مسلح به نوار اندازه گیری و دفترچه یادداشت باشید. اندازه گیری های خود را بدانید. مطابقت مقیاس مبلمان با مقیاس یک اتاق بسیار مهم است. یک مبل مقطعی عمیق می تواند به راحتی بر یک اتاق کوچک چیره شود و صندلی های صاف در یک زیر شیروانی کاملا باز گم شوند.

قبل از شروع به طراحی، طول و عرض هر اتاقی را که می خواهید تزئین کنید، به همراه ارتفاع سقف و عناصری که میتواند مانع ایجاد آن شود. پله ها، ستون ها، رادیاتورها و سایر موانع را اندازه بگیرید. همچنین بهتر است دهانه های پنجره را به همراه فضای دیوار زیر، بالا و کناره های هر کدام اندازه بگیرید تا برای پوشش پنجره آماده شوید.

داشتن چشم انداز کلی برای تغییر دکوراسیون منزل

اولین اشتباهی که اکثر مردم مرتکب میشوند این است که چیزهایی را میخرند که اندازه آنها اشتباه است. مبل هایی که در اتاق نمیگنجند، مبل هایی که از درب خانه جا نمیشوند، میزهای خیلی کوچک، میزهای خیلی بزرگ و….اندازه گیری دقیق فضای شما میتواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند.

هنگامی که اتاق را اندازه گیری کردید وقت آن است که آنها را با یک نقشه که برای شما یک چشم انداز از کل خانه است استفاده کنید. یک گزینه ترسیم نقشه کف به روش قدیمی، با کاغذ، مداد و خط کش است. با این حال، بیشتر طراحان حرفه ای از نرم افزار پیش نویس مانند اتوکد استفاده میکنند.

در بین این دو حالت برنامه هایی وجود دارد که هدف آنها ایجاد آسان طبقه بندی ساده برای مالکان خانه (برخی از آنها حتی اندازه گیری خودکار با دوربین تلفن هوشمند شما است، اما این اعداد را دوباره بررسی کنید) میباشد. پس از اینکه طرح کلی فضا را گرفتید، آزمایش مکان قرار دادن مبلمان را شروع کنید و اطمینان حاصل کنید که رد پای هر قطعه متناسب با اندازه طرح است. تصمیم بگیرید چگونه میخواهید زندگی کنید.

بهترین شرکت تغییر دکوراسیون منزل | ساختمونی نیوز
معرفی بهترین شرکت های تغییر دکوراسیون در منزل در سایت ساختمونی نیوز

اتاق ها میتوانند سنتی یا مدرن، رسمی یا آرام و از نظر بصری گرم یا خنک باشند. در حد توانایی خود باید سعی کنید تشخیص دهید که چگونه دوست دارید در یک فضای مشخص زندگی کنید.

چه کاری انجام خواهید داد؟ چند نفر در این مکان زندگی میکنند؟ آیا بچه ها هستند؟ برای مثال دکوراسیون منزل برای شخصی که به طور مرتب مهمانی های بزرگ برگزار میکند، باید متفاوت از منزل شخصی باشد که هر شب در رستوران ها غذا میخورد. 

تهیه الگوهای از پیش ترسیم شده 

به کتابها و مجلات طراحی و همچنین منابع آنلاین نگاه کنید تا سبک شخصی خود را تشخیص دهید. سبکی را که بیشتر به آن پاسخ میدهید کشف کنید و پرونده تصاویر مورد علاقه خود را تهیه کنید. شما میتوانید با گرفتن الگوها از بهترین شرکت تغییر دکوراسیون منزل بهترین انتخاب خود را داشته باشید.

پس از داشتن تصویری که دوست دارید، جزئیات آن را مطالعه کنید. مثلا میتوان از نوار آبی رنگ در کف استفاده می کنیم تا عناصر مختلف را انتخاب کنیم. فرش کجا خواهد بود؟ آیا نیاز به برش است؟ میز قهوه تا کجا بیرون می آید؟ بودجه را تدوین کنید. بودجه به شما نقشه راهی برای نحوه تقسیم هزینه های وسایل بین اتاق میدهد.

مراحل را برنامه ریزی کنید. پایان دادن به دیوارهای خشک، اصلاح مجدد کف چوب های سخت و رنگ آمیزی سقف ها همه کارهای مختل کننده میباشند. در صورت امکان بهتر است این نوع کارها قبل از انتقال هرگونه مبلمان یا لوازم جانبی به فضا به اتمام رسیده باشد.

برنامه ریزی برای آب و هوا 

هنگام ورود اولین افراد به فضای خانه، سرسرا مجبور است با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کند. یخ، برف، آب باران، گل و لای و هر چیز دیگری که طبیعت تصمیم دارد تحویل دهد. برای جلوگیری از اینکه این چیزها به بقیه خانه سرازیر شوند، باید در جلوی در با آنها کنار بیایید.

تلاش حتی قبل از عبور از آستانه آغاز میشود. شما میتوانید یک حصیر بیرون درب داشته باشید، بنابراین مردم میتوانند پاهای خود را قبل از پا گذاشتن در داخل پاک کنند. در داخل می توانید یک فرش داخلی و خارجی را پیگیری کنید.

پایه چتر نه تنها چترها را مفید نگه میدارد، بلکه از تخلیه مرطوب روی زمین جلوگیری میکند. سطل های زباله یا سبد های ذخیره سازی که می توان آنها را در زیر کنسول قرار داد میتواند حاوی کلاه و دستکش های مرطوب باشد.

ایده های دکوراسیون اتاق ناهار خوری و نشیمن

شما میتوانید رنگ ها، الگوها و اتمامات فلزی را به صورت آنلاین مشاهده کنید، اما تصاویر دیجیتالی صرفاً تقریبی از شکل واقعی است. در صورت امکان، تراشه های رنگی، نمونه های پارچه ای و نمونه های متریال را سفارش دهید تا مطمئن شوید محصولات نهایی انتظارات شما را برآورده میکنند.

شما می توانید از اکثر الگوها نمونه تهیه کنید و این همیشه بهترین روش میباشد. فقط به طور جداگانه به نمونه ها نگاه نکنید. آنها را به یک تخته سنجاق بزنید یا آنها را در یک سینی قرار دهید تا ببینید چقدر با هم کار میکنند.

بهترین شرکت تغییر دکوراسیون منزل | ساختمونی نیوز
گلچینی از بهترین شرکت های تغییر دکوراسیون منزل در ساختمونی نیوز

پایان کار با هنر و لوازم جانبی 

آخرین مرحله برای اتمام هر اتاق افزودن هنر و لوازم جانبی است، اما هیچ رویکردی متناسب با همه وجود ندارد. در یک فضای کوچک ممکن است فقط چند شی باشد.

در یک فضای بزرگتر میتواند شامل نمایش کل مجموعه ها و لایه های اشیا هنری باشد. آیا در نظر دارید شمع، جعبه، ظرف و کتاب را با هم ترکیب کنید یا فقط یک گلدان روی میز قرار دارد؟ آیا یک اثر هنری بالای مبل یا دیوار گالری وجود دارد؟

با مطالعه مطالب بالا متوجه شدیم، برای تغییر دکوراسیون منزل نیاز به در نظر گرفتن پارامترها و جزئیات مختلف داریم.

جهت آشنایی بیشتر با فعالان این حوزه میتوانید به محتوای بهترین شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نیز نظر بیاندازید.

با تشکر از شما ساختمونی نیوز

۵/۵ - (۸ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − دو =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا