تولید کننده محصولات ساختمانی

بهترین تولید کننده بتن اکسپوز 🥇 + لیست ۱۰ تایی

آشنایی با بهترین تولید کننده بتن اکسپوز در وبسایت ساختمونی نیوز

قصد داریم دراین مقاله شما را با بتن اکسپوز آشنا نماییم و در نتیجه به معرفی ده تا از بهترین تولید کننده بتن اکسپوز در کشور میپردازیم.
بتن اکسپوز در نمای ساختمان ها در دوره پسا جنگ معرفی گردید.
گزینه های بیشماری از نظر فرم، ترکیب و سطح کار باعث می شود که پانل های نمای بتنی بسیار مورد استقبال قرارگیرد.
کاربرد آن همچنین به دلیل مزیت اقتصادی، کاهش زمان ساخت و ساز و اطمینان از ساخت با کیفیت بالاتر به دیگر محصولات مطرح بود، زیرا محصولات به طور معمول در محیط های کارخانجات با حساسیت تولید می‌گردند، در مقایسه با بتن درجا که خارج از محیط کارخانجات تولید می‌شوند.
از ۱۹۵۰ به بعد، تعداد شرکت های بتن اکسپوز به طور معمول افزایش یافت، از مشاغل خانوادگی کوچک با حجم محدود تا شرکت های بزرگ با تیم های تحقیقاتی و طراحی کاملاً مجهز، که در مقیاس بین المللی فعال بودند. به دنبال توسعه صنعت ساختمان پس از جنگ، به طور کلی، این بخش با استفاده عمومی از ماشین آلات جدید (دستگاه های ویبره و لیفتینگ) و معرفی مواد جدید نوسازی و مکانیزه گردید.
از آن سالها تا به امروز تعداد بسیار زیادی تولید کننده بتن اکسپوز با کیفیت و ویژگی های مختلف در سراسر جهان درحال فعالیت می‌باشند که این امر ناشی از افزایش مصرف این محصول در طراحی و ساخت بنای های مدرن امروزی می‌باشد.

بتن اکسپوز چیست؟

بتن نما یا «بتن اکسپوز» (Exposed Concrete)، یکی از انواع بتن‌های معماری است که به عنوان پرداخت نهایی سطوح داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار گرفته می‌شود. در واقع، هر بتنی که سطح آن در معرض دید قرار داشته باشد را می‌توان به عنوان بتن اکسپوز نامید.

کاربرد بتن اکسپوز چیست؟

کاربرد اصلی بتن اکسپوز، پرداخت نهایی سطوح داخلی و خارجی ساختمان با بافت بتنی می‌باشد. بخاطر این بتن اکسپوز برای نمای بیرونی، سطح دیوار، کف، پشت بام و سطوح وسایل داخل ساختمان (میز، اپن آشپزخانه و غیره) مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بتن اکسپوز چگونه اجرا می‌شود؟

بتن‌های اکسپوز معمولا به یکی از روش‌های درجا یا پیش ساخته اجرا می‌گردد. عملکرد مورد انتظار از بتن‌های اکسپوز درجا یا پیش ساخته یکسان است. با این وجود، الزامات طراحی و اجرایی آن‌ها با یکدیگر تفاوت داشته و روش پیش ساخته از سرعت بالاتر و روش درجا از امکان اجرای طرح‌های پیچیده‌تر بهره می‌برد.

بتن اکسپوز پیش ساخته چیست؟

(Architectural Precast Concrete) «بتن معماری پیش ساخته»، در کارخانه تولید بتن اکسپوز و به صورت کاملا کنترل شده ساخته می شود. بتن اکسپوز پیش ساخته، دارای ابعاد متنوع و روش‌های ساخت متفاوت با بتن‌های پیش ساخته معمولی است. به دلیل استفاده در معماری ساختمان، پرداخت این نوع بتن توسط روش‌هایی نظیر اسیدکاری، واش بتن، سندبلاست، برس زنی، چکش‌کاری یا تزریق رنگ‌دانه صورت می‌گیرد. قطعات بزرگ بتن اکسپوز پیش ساخته با عنوان پنل و قطعات کوچک آن با عنوان تایل (کاشی) شناخته می شود.
از مزایای این روش شامل :

 1. سفارش پنل‌ها در ابعاد دقیق و متناسب با سطح مورد نظر
 2. سرعت اجرای بالا
 3. به حداقل رسیدن هدررفت مصالح
 4. تولید بتنی با کیفیت بالاتر (چگالی و مقاومت مناسب)
 5. تنوع رنگ، پرداخت، رویه، شکل و اندازه
 6. کاربری چندگانه پنل‌ها به عنوان عضوهای سازه‌ای و تزئینی

بتن اکسپوز پیش ساخته به صورت خودنگهدار یا متصل به اسکلت سازه اجرا می شود. هر چه چگالی بتن مورد استفاده پایین‌تر باشد، قابلیت خودنگهداری آن نیز بیشتر خواهد بود. پنل‌هایی با ضخامت حدود ۱۵۰ میلی‌متر معمولا به گونه‌ای طراحی می‌گردد که طول آن‌ها فاصله بین دو ستون یا کف مجاور را پوشش دهد. این طراحی، مسئله نگهداری از پنل را برطرف می‌نماید.
ساخت پنل‌های پیش ساخته بتن اکسپوز توسط قالب‌های مخصوص چوبی یا شیشه‌ای انجام می‌گیرد. در برخی از موارد، پیش از بتن‌ریزی، قفسه‌های آرماتور درون قالب جانمایی می‌گردند. پنل‌ها را می‌توان به گونه‌ای ساخت که امکان اتصال راحت و مناسب آن‌ها به المان‌های دیگر نظیر لایه‌های عایق و پنجره‌ها وجود داشته باشد. پس از قالب‌برداری، سطح بتن اکسپوز با استفاده از روش‌های مختلف پرداخت می‌گردد تا به ظاهر دلخواه برسد.

ساخت پنل بتن اکسپوز در کارخانه

پس از انتقال پنل‌های پیش ساخته به محل پروژه، با توجه به ابعاد و وزن، جانمایی آن‌ها توسط دست، جرثقیل یا دیگر تجهیزات جابجایی انجام می‌گیرد. اگر سازه برای استفاده از بتن اکسپوز طراحی شده باشد، نیازی به نصب داربست برای جانمایی و اتصال پنل‌ها به سازه نمی‌باشد. در این شرایط، پنل‌ها به راحتی در محل طراحی شده تنظیم می‌گردند.

بتن اکسپوز درجا چیست؟

«بتن معماری درجا» (Architectural Cast-In-Place Concrete)، با استفاده از قالب‌های مخصوص و به طور درجا بر روی سطح مورد نظر اجرا می‌گردد. اجرای درجای بتن اکسپوز، نیازمند دقت و نظارت زیاد می‌باشد. پارامترهای زیادی بر روی کیفیت نهایی این بتن تاثیرگذار می‌باشد که از آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. قالب و سیستم مورد استفاده برای اتصال قالب‌ها
 2. طرح اختلاط بتن، نوع سیمان و سنگدانه (شن و ماسه) مورد استفاده
 3. نوع و میزان رنگدانه‌ها
 4. نوع رهاساز قالب (متناسب با طرح اختلاط)
 5. روش آماده‌سازی سطح نظیر سنباده، شستشو، پولیش و سندبلاست
 6. عملیات‌های پرداخت نهایی نظیر جلا دادن، پوشش‌دهی و غیره
 7. نمونه‌ای از بتن اکسپوز درجا، اجرا شده توسط قالب‌های منحنی
 8. نمونه‌ای از بتن اکسپوز درجا، اجرا شده توسط قالب‌های منحنی

از بین موارد بالا، طرح اختلاط بتن از اهمیت بیشتری برخوردار می‌باشد. دستیابی به مشخصات مقاومتی و ظاهری بتن اکسپوز، به میزان زیادی به طرح اختلاط آن بستگی دارد.

طرح اختلاط بتن اکسپوز درجا چگونه انتخاب می‌شود؟

به منظور تراکم مناسب بتن معماری درجا و رسیدن به مقاومت مورد نظر، مخلوط باید از کارایی (اسلامپ) مناسب برخوردار باشد. وظیفه ارائه الزامات طراحی بر عهده مهندس معمار و وظیفه تعیین مقاومت طراحی سازه بر عهده مهندس عمران می‌باشد. یکنواختی رنگ و بافت، جداشدگی مصالح و لکه‌های سطحی به طرح اختلاط بتن اکسپوز بستگی دارند. به عنوان مثال، برای دستیابی به ویژگی‌های ظاهری زیر، باید از سنگدانه‌هایی با توزیع دانه‌بندی و مشخصات مخصوص استفاده نمود:

 1. بافت یکنواخت: سنگدانه‌های درشت هم‌اندازه به همراه مقدار کمی ماسه ریز
 2. سطح بدون حفره: سنگدانه‌هایی با توزیع گسسته بدون ذرات درشت ماسه و ذرات ریز شن
 3. رنگ‌بندی متغیر: ماسه‌هایی با رنگ‌بندی متفاوت
 4. رنگ شفاف: سنگدانه‌هایی با رنگ تیره

به طور کلی، نسبت سیمان، شن و ماسه برای طرح اختلاطی با سنگدانه‌های گسسته باید بین ۱:۲:۵ تا ۱:۳:۵ باشد. ماسه بنایی، پرکاربردترین سنگدانه ریز مورد استفاده در بتن اکسپوز است.

انواع بتن اکسپوز کدام هستند؟

بتن‌های اکسپوز از تنوع بسیار بالایی برخوردارند. این بتن‌ها بر اساس کاربری، رنگ، بافت و شکل به انواع زیر تقسیم می‌گردند:
نمای بیرونی، دیوارهای بیرونی، پشت بام،فضای داخلی، دیوار، کف، سقف، دکوراسیون (المان‌های تزئینی، میز، اپن آشپزخانه)، بتن اکسپوز بر اساس رنگ، معمولی (مطابق با رنگ بتن معمولی و سیمان مورد استفاده در آن)، رنگی (مطابق با رنگ سنگدانه‌های رنگی یا رنگدانه‌های اضافه شده به ترکیب) ، تک رنگ، چند رنگ، بتن اکسپوز بر اساس بافت، صیقلی، زبر، بتن اکسپوز بر اساس شکل، استاندارد (مربعی یا مستطیلی) ، معمولی (طرح‌دار یا بدون طرح)، سه بعدی، سفارشی (شش ضلعی، مثلثی غیره) ، معمولی و سه بعدی می‌باشد.

تنوع تایل‌ها و پنل‌های بتن اکسپوز بسیار زیاد است. البته معمولا برای نمای بیرونی و اکثر سطوح بزرگ داخلی از پنل‌های معمولی استفاده می‌گردد. چراکه در اغلب موارد، اجرای بتن‌های اکسپوز سه‌بعدی برای سطوح بسیار بزرگ اقتصادی نمی‌باشد.

حال که با بتن اکسپوز آشنا شدید برایتان ده تا از بهترین تولید کننده بتن اکسپوز در کشور معرفی می‌کنیم.

جهت آشنایی بیشتر با  ۱۰ تا از بهترین تولید کننده بتن اکسپوز با ما همراه باشید.

بهترین 10تایی ها - شماره 1 | ساختمونی نیوز

شرکت بافر

بهترین تولید کننده بتن اکسپوز | ساختمونی نیوز

شرکت بافر با ارایه محصولاتی با کیفیت در حوزه شیمی ساختمان که شامل افزودنی های مکمل بتن نیز می‌شود، محصولات این شرکت شامل: مواد آب بندی، روان‌سازهای بتن، ثابت سازی، چسب های ساختمانی، بتن اکسپوز، عایق ها و محصولات متنوع زیر مجموعه آنها می‌شود. این شرکت یکی از بهترین تولید کننده بتن اکسپوز درکشور می‌باشد.

آدرس: تهــران – بلوار کریمخــان زنــد – شماره ۸۰

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۷۷۱۹۲


بهترین 10تایی ها - شماره 2 | ساختمونی نیوز

شرکت بنیاد بتن اصفهان

بهترین تولید کننده بتن اکسپوز |ساختمونی نیوز

شرکت بنیاد بتن اصفهان به عنوان زیر مجموعه ای از هولدینگ بنیاد بتن ایران و از شرکت های متصل به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از سال ۱۳۶۳ تاسیس گردید.
این شرکت فعالیت خود را در چارچوب یک تولیدی کوچک واقع در بخش اشترجان اصفهان جهت تولید مصالح ساختمانی (تیرچه و بلوک ساختمانی) آغاز نمود. از سال ۱۳۷۲ این شرکت تولیدی با توسعه ساختار و تجهیزات بیشتر در تولید بتن استاندارد به صورت مستقل تحت نام سازمان بنیاد بتن اصفهان به فعالیت خود ادامه داد. این شرکت نیز یکی از بهترین تولید کننده بتن اکسپوز می‌‌باشد.
از ابتدای سال ۱۴۰۰ و در راستای توسعه بازار و محصولات و افزایش سهم فروش در بازار های موازی بنیاد بتن اصفهان تصمیم به ورود به عرصه تولید و فروش ملات های آماده ساختمانی همچون چسب کاشی و سرامیک، پودر بند کشی، اندود آستر و ملات های رنگی اشاره نمود.

آدرس: اصفهان – هتل پل – مجتمع تجاری اداری کوثر – فاز ۱

تلفن تماس: ۰۳۱۳۴۰۰۳


بهترین 10تایی ها - شماره 3 | ساختمونی نیوز

شرکت ابنیه سازان مبتکر

بهترین تولید کننده بتن اکسپوز | ساختمونی نیوز

شرکت ابنیه سازان مبتکر شهر در سال ۱۳۸۱ تاسیس و فعالیت خود را در زمینه اجرای پروژه های عمرانی، تولید قطعات بتنی و بتن آماده آغاز نمود و با ظرفیت تولید بیش از ۲۵۰۰۰ متر در صنعت ساختمانی و راه سازی کشور در خدمت رسانی می‌کند. محصولات تولیدی این شرکت با به کارگیری تجهیزات و ماشین آلات کاملا پیشرفته با توانایی توزین تمام دیجیتال مصالح به صورت دانه بندی و اختلاط همگن با استاندارد های روز جهانی تولید و توزیع می‌گردد. این شرکت نیز یکی دیگر از بهترین تولید کننده بتن اکسپوز می‌باشد.
شرکت ابنیه سازان مبتکر شهر با تکیه بر فناوری روز دنیا اقدام به تولید قطعات بتنی با مقاومت و دوام بالا در رنگ ها، اشکال و ابعاد متنوع اقدام نمود. محصولات این شرکت به دلیل مقاومت فشاری و خمشی بالا، همچنین دوام در برابر یخبندان و سایش از لحاظ اقتصادی بسیار مناسب است و پیشنهاد خوبی جهت استفاده در مبلمان شهری، معابر، نهرها و … خواهد بود.

آدرس: تهران – شهرری – میدان بسیج – مجتمع کوه نور

تلفن تماس: ۰۲۱۳۶۲۱۳۵۹۵


بهترین 10تایی ها - شماره 4 | ساختمونی نیوز

شرکت صدر استون

بهترین تولید کننده بتن اکسپوز | ساختمونی نیوز

حال میخواهیم یکی دیگر از بهترین تولید کننده بتن اکسپوز در کشور را خدمت شما معرفی نماییم . شرکت صدر استون به عنوان زیر مجموعه هولدینگ صدر با هدف تولید سنگ آنتیک، سنگ مصنوعی و سنگ دکوراتیو سازگار با طبیعت در سال ۱۳۸۳ در تهران تاسیس گردید.
محصولات این شرکت شامل: بتن اکسپوز، ترموود، سنگهای سه بعدی و دکوراتیو و آجر و غیره می‌باشد.

آدرس: شهرک غرب –  فاز ۲ – خیابان هرمزان

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۵۷۶۰۰۶


بهترین 10تایی ها - شماره 5 | ساختمونی نیوز

شرکت آشیان نو

بهترین تولید کننده بتن اکسپوز| ساختمونی نیوز

شرکت آشیان نو با نام تجاری جی- آر- سی دکو استون درسال ۱۳۹۸ تاسیس گردید. این شرکت با هدف تولید و ساخت قطعات بتنی و مورد مصرف در نما بیرونی و داخلی ساختمان ها شروع به فعالیت نمود. تولیدات این شرکت در قالب تایل بتنی مسلح و با الیاف شیشه به صورت انواع تایلهای سه بعدی، بتن اکسپوز و تایل کف و دیوارپوش سه بعدی بتنی در ابعاد و اندازه های مختلف متناسب با شرایط زیست محیطی و آب هوایی ایران می باشد.
گروه تولیدی GRC DECOSTONE همگام با دیگر کشورهای پیشرفته و با بهره گیری از نیروهای فنی و ماشین آلات و تجهیزات نوین، طراحی، تولید و اجرای قطعات متنوع، منحصربفرد و مدرن (GRC) را با بالاترین کیفیت برای نماهای بیرونی و دکوراسیون داخلی در ایران فراهم نمود. محصولات این شرکت با کیفیت بالا قابلیت رنگ پذیری متنوع، اتصال خشک و تر در نما و مقاومت فرسایشی و رطوبتی ارزشمند می باشد. این شرکت یکی دیگر از بهترین تولید کننده بتن اکسپوز در ایران می‌باشد.

آدرس: تهران – شهرآرا

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۵۰۱۹۷۵


بهترین 10تایی ها - شماره 6 | ساختمونی نیوز

شرکت بروتال بتن

بهترین تولید کننده بتن اکسپوز | ساختمونی نیوز

شرکت بروتال بتن نام مجموعه ای می‌باشد که در شهریور ۱۳۹۵ تاسیس گردید و به عنوان بهترین کارخانه بتن ایران شناخته می‌شود. این شرکت به عنوان تولید کننده پنل های بتن اکسپوز و محصولات دکوراتیو بتنی در ایران آغاز به فعالیت نمود. این شرکت را باید یکی دیگر از بهترین تولید کننده بتن اکسپوز در کشور نامید.
امروز بروتال بتن با گذشت حدود ۵ سال با راه اندازی ۳ خط تولید و ظرفیت بیش از ۱۲،۰۰۰ متر مربع، توانایی تولید پنل های بتنی و تراتزو (Terrazzo)، روشنایی، روشویی، درب و مبلمان بتنی را دارد.

آدرس: تهران – خیابان جردن – خیابان خلیل زاده

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۸۷۷۴۹۹


بهترین 10تایی ها - شماره 7 | ساختمونی نیوز

شرکت امید سپنتا ایرانیان(گریتون)

بهترین تولید کننده بتن اکسپوز | ساختمونی نیوز

شرکت امید سپنتا ایرانیان در سال ۱۳۹۶ تاسیس گردید و با استفاده از تجربه سالیان متمادی تولید قطعات بتنی کفپوش، با نام موزاییک اتوماتیک اکنون تحت نام تجاری گریتون در دسترس مشتریان محترم قرار دارد. این شرکت نیز جزء یکی از بهترین تولید کننده بتن اکسپوز می‌باشد.
این مجموعه پس از حدود ۳ سال مطالعه و بررسی انواع اختلاط تخصصی و قالب های قطعات بتنی اکسپوز سرانجام با دانش فنی و تکنولوژی قالب سازی از شرکت رکلی آلمان و ترکیب اختصاصی خود در متریال بتن موفق به تولید این قطعات با بهترین کیفیت و ایجاد تنوع بسیار در طراحی بتن اکسپوز گردید.
ایجاد تنوع در طراحی بتن اکسپوز در نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی عاملی کارآمد در استفاده از در طراحی منحصر به فرد در ساختمان می باشد.
گروه های تخصصی و حرفه ای نصب و اجرای محصولات بتن اکسپوز گریتون در انواع روش های نصب، سازه های خشک و شاسی کشی و نصب با ملات و چسب با تجربه و سابقه عالی در این زمینه ، آمادگی ارائه خدمات مناسب و مورد درخواست مشتریان می باشند.

آدرس: تهران – خیابان ولیعصر – نرسیده به پارک ساعی – برج نگین ساعی

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۱۰۸۳۱۲


بهترین 10تایی ها - شماره 8 | ساختمونی نیوز

شرکت پارسین بتن سازه آیریک (رامکا)

بهترین تولید کننده بتن اکسپوز | ساختمونی نیوز

 

شرکت پارسین بتن سازه آیریک در سال ۱۳۸۹ با کسب رتبه اول مسابقات کانوی بتنی، فعالیت خود را آغاز نمود و این سرآغازی گردید تا نسل جدیدی از صنایع شیمی ساختمان، همانند: چسب‌های ساختمانی، روان کننده‌های بتن، افزودنی‌های بتن، بتن اکسپوز، ترمیم کننده‌ها، پرایمرها، آب‌بند کننده‌ها، فوم‌ها و غیره را با برند رامکا تولید کنند.

این شرکت نیز همانند دیگر شرکتهای معرفی گردیده جزء یکی از بهترین تولید کننده بتن اکسپوز در ایران می‌باشد.

آدرس: قم – خیابان لقمان – طبقه فوقانی – مسجد امام حسین (ع)

تلفن تماس: ۰۲۵۳۲۲۱۵


بهترین 10تایی ها - شماره 9 | ساختمونی نیوز

شرکت صنعتی کیان برنا پارسیان

بهترین تولید کننده بتن اکسپوز | ساختمونی نیوز

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان با بیش از ۲۰ سال فعالیت در تولید سنگ مصنوعی و قطعات بتنی و مصالح ساختمانی درحال فعالیت می‌باشد.
بتن و مصالح تولیدی مرکز صنعتی کیان برنا شامل: بتن اکسپوز، کفپوش بتنی، دیوارپوش و نما، جدول بتنی و دیگر محصولات بتنی تقسیم می‌گردد.
مرکز تولیدی صنعتی کیان برنا پارسیان همانند شرکت های نوین دیگر در زمینه تولید بتن اکسپوز را میتوان یکی از بهترین تولید کننده بتن اکسپوز در کشور نامید.

آدرس: تهران – خیابان آزادی – خیابان اسکندری شمالی

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۵۹۵۲۹۲


بهترین 10تایی ها - شماره 10 | ساختمونی نیوز

شرکت ایران فریمکو

بهترین تولید کننده بتن اکسپوز | ساختمونی نیوز

مجتمع تحقیقاتی و تولیدی ایران فریمکو در سال ۱۳۵۴ به عنوان تولید کننده بتن و قطعات بتنی استاندارد تاسیس گردید. ایران فریمکو که در زمینی به وسعت ۰۰۰، ۲۲۰ متر مربع و با ۰۰۰، ۱۵ متر مربع سالن مجهز به سیستم عمل آوری در کیلومتر۲۰ کرج- قزوین- منطقه تهراندشت قرار دارد. این شرکت همانند دیگر شرکت های عنوان گردیده یکی از بهترین تولید کننده بتن اکسپوز می‌باشد.
این شرکت دارای ماشین آلات مدرن تولید، انتقال و پمپاژ بتن و انواع قطعات بتنی با رعایت استانداردهای ملی و جهانی در مجموعه ای با واحد کنترل کیفیت دائمی می‌باشد.
گارانتی و تضمین مشخصات فنی محصولات بتنی ایران فریمکو از قبیل جمله ویژگی های مقاومتی بتن، درصد جذب آب، نفوذ پذیری، دوام در برابر سیکل های یخبندان، دوام در برابر حمله سولفات ها، حداقل و حداکثر وزن مخصوص بتن و دیگر مشخصات فنی کاربردی محصولات بتنی از دیگر خدمات این شرکت می‌باشد. شرکت ایران فریمکو تمامی محصولات تولیدی خود را حداقل ۱۵ سال و حداکثر ۱۰۰ سال ضمانت نماید.

آدرس: استان البرز – کیلومتر ۲۰ جاده قدیم کرج به قزوین – تهراندشت – بلوار ایران فریمکو

تلفن تماس: ۰۲۶۴۴۵۲۵۰۵۰


بتن اکسپوز نما چیست؟

بتن اکسپوز نما، یکی از پرکاربردترین انواع بتن‌های اکسپوز می‌باشد که با نصب پنل‌های بتنی به عنوان نمای بیرونی ساختمان مورد بهره قرار می‌گیرد. در ساختمان‌های بتنی، دیوارهای خارجی بر عملکرد سازه‌ای، نقش بتن اکسپوز نما را ایفا می‌کنند. البته امکان اجرای پنل‌های نسبتا نازک بر روی دیوارهای سازه‌های درجا نیز وجود دارد. استفاده از بتن‌‌های سبک (فوم بتن، بتن اتوکلاو، بتن با سنگدانه‌های سبک و غیره) می‌تواند عملکرد عایق سازه را نیز بهبود ببخشد.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

هدف از نگارش این محتوا، آشنایی با بهترین تولید کننده بتن اکسپوز و برترین شرکت های این حوزه می‌باشد.
اگر قصد دارید از ۱۰ شرکت برتر فوق، بتن های اکسپوز نما تهیه نمایید. حتما تحقیقات و بررسی های کامل را به عمل آورید تا بهترین شرکت را انتخاب کرده و در نهایت نتیجه مطلوبی حاصل نمایید. شما سروران می توانید با وب سایت ساختمونی نیوز با بهترین شرکت ها و تولید کنندگان بتن های اکسپوز آشنا شوید.
امید داریم با بررسی لیست شرکت های تولید کننده بتن اکسپوز مطالب فوق بهترین انتخاب را داشته باشید. تقاضا می شود جهت ارائه خدمات حرفه ای تر و نوین تر از نظرات شما بهره مند شویم.

با تشکر از توجه و همراهی شما
تحریریه ساختمونی نیوز

۴.۲/۵ - (۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا