تولید کننده محصولات ساختمانی

بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی 【سال ۱۴۰۳】🗿 + لیست ۱۰ تایی

آشنایی با بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی | ساختمونی نیوز

برای شما بزرگواران توضیحاتی در مورد سنگ ساختمانی قید خواهیم کرد و سپس بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی را برایتان معرفی خواهیم کرد. سنگ یکی از ابتدایی ترین مصالح ساختمانی می‌باشد که انسان برای ساخت انواع مکانها و رفع نیاز خود مورد استفاده قرار می‌گیرد، سنگ در طبیعت از مجموع یک یا چند کانی تشکیل می‌شود.

سنگ یکی از مصالح اصلی در ساخت و ساز است که در اکثر کارهای ساختمان سازی استفاده می گردد. در برابر حرارت و تغییرات آب و هوایی باید مقاوم  باشد و دارای قیمت مناسبی باشد. در برابر سایش و خمش مقاوم باشد و از زیبایی و رنگ بندی خوبی نیز برخوردار باشد.

سنگ ساختمانی چیست؟

از جمله مصالحی که در تولید ساختمان ها از آن استفاده می کنند؛ سنگ می‌باشد. بیش از صد نوع سنگ طبیعی وجود دارد که باید در خرید سنگ ساختمانی دقت کرد و از بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی خریداری کرد چرا که فقط تعداد محدودی از انواع مخصوص آن را می توان استفاده کرد.

ویژگی های سنگ ساختمانی

جهت اطلاع ویژگیهای سنگ ساختمانی خوب به شرح زیر می‌باشد:

 1. دوام و مقاومت بسیار بالا
 2. جلا پذیری مطلوب
 3. مقاومت سایشی و ضربه ای بالا
 4. قابلیت برش و صیقل خوردن
 5. قابلیت شستشو
 6. ثبات رنگ
 7. مقاومت در برابر حرارت و رطوبت
 8. مقاومت کششی و خمشی مناسب
 9. غیر قابل نفوذ بودن
 10. مقاومت در برابر تغییراتآب و هوایی
 11. سختی و مقاومت فشاری بالا
 12. پایداری در برابر مواد اسیدی و قلیایی

انواع سنگ‌ ساختمانی

آن انواع سنگهای ساختمانی با نام‌های سنگ قواره، سنگ بادبر، سنگ لاشه‌ و سنگ پلاک شناخته می‌شوند. سنگ‌هایی که در ساختمان به کار گرفته می‌شوند یا به یکی از صورت‌های طبیعی هستند، مانند: «قلوه‌سنگ»، «کار شده» و «بادبر و خرد» یا از معدن بدست می آید که می‌بایست جهت مصرف در ساختمان آماده گردد که این آماده‌سازی به دو صورت کار شده و خرد شده (شن و ماسه) صورت می‌باشد.

قواره

این سنگ که از سنگ لاشه بدست می آید و در کارگاه با کمی تیشه کاری ابعاد منظمی یافته و دارای گوشه های معین می‌شود از سنگ قواره برای دیوارهای باربر، جدول سازی و کف سازی هایی که نیاز به کمی نما سازی میباشند استفاده می|‌گردد.

بادبر

این سنگ با تیشه کاری کاملا شکل منظمی پیدا کرده و یک طرف آن شکل صاف به خود میگیرد. این سنگ را در تونل سازی، پل سازی، جدول سازی، دیوار های باربر و غیر باربر، سنگفرش و پله استفاده می‌گردد، و یکی دیگر از کاربردهای مهندسی سنگ لاشه و مالون به ویژه در نقاط کوهستانی اجرای قوسهای سنگی می‌باشد که در پل‌ها، درگاهها و طاق زیرین دالانهای سنگی مورد استفاده قرار می‌گردد.

پلاک

از این سنگ برای نما سازی در سطوح از سنگ پلاک استفاده می‌گردد و برای تهیه سنگ پلاک سنگ قله را در کارگاه سنگ بُری به ضخامت‌های مورد نظر بُرش داده می‌شود و سپس آن را تا حد جلا و آینه شدن ساب داده می‌شود.

تراورتن  (Travertine)

از سنگهای تراورتن به عنوان سنگ تزئیناتی ارزان و سنگهای گران قیمت را از گرانیت و مرمر انتخاب می‌گردد.
از سنگ پلاک را برای تزئینات داخل و خارج ساختمان و در کف، دیوار پله، کف پنجره، کنار و زیر دیوار گچی و وسایل تزئیناتی نظیر گلدان، شمعدان، جدول و جوی استفاده می‌گردد.

سنگ‌های کار شده را به شکل یک تیشه‌ای، دو تیشه‌ای، تخت، تراش، ساییده، لاشه و کلنگی در قسمت‌های مختلف ساختمان مانند پی، دیوار، نمای کرسی‌ چینی (ازاره)، نمای دیوار، پله، فرش‌کف‌ها و نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می‌شود.

از انواع سنگ های ساختمانی مورد استفاده به شرح زیر می‌باشد:

این سنگ به رنگهای متنوع سفید، کرم، خاکستری، قرمز و … وجود دارد. سنگ تراورتن را برای نماسازی داخل و خارج ساختمان به کار برده میشود.

مرمریت (Marbel)

سنگ مرمریت از انواع سنگ های دگرگون است که در رنگهای سفید، خاکستری، سیاه، سبز، قرمز، زرد و ارغوانی موجود میباشد. سنگ مرمر را برای تزئینات و نما سازی داخل ساختمان مانند کف، دیوار و کارهای هنری استفاده میشود.

گرانیت(Granite)

از انواع سنگهای آذرین می‌باشد و بسیار سخت و محکم، بادوام و بسیار جلا پذیر میباشد. گرانیت خرد شده را برای تهیه بتن زیر سازی جاده و راه آهن و سنگ ساختمانی و بناهای یادبود، زیربنای تاسیسات، تزئینات داخل و خارج ساختمان و کف سازی استفاده می‌گردد. از انواع گرانیت ساختمانی گابرو، دیاباز که اصطلاحا به آن گرانیت سیاه هم می گویند نام برد.

کوارتزیت(Quartzite)

سنگ کوارتزیت با ظاهر زبر و بلوری خود قابل شناسایی می‌باشد و برای ظاهر زبر آن بیشتر در ساختمان های ارزان قیمت و روستایی استفاده می‌گردد. رنگ آن بیشتر قهوه ای سوخته، سرخ، خاکستری و قهوه ای می‌باشد.

ماسه سنگ (Sand Stone)

این سنگها از نوع رسوبی می‌باشند که از چسبیدن دانه های سیلیس به یکدیگر به وجود می‌آید. و رنگ آن معمولا خاکستری، قهوه ای، سرخ و ارغوانی است. ماسه سنگ کاملا سیمانی شده را ممکن است کاملا خرد کرده و در زیرسازی راه آهن و جاده‌ها استفاده شود و از آن به عنوان ماسه ریخته گری و ماده اولیه شیشه استفاده می‌شود.

لایم استون(Limestone)

این سنگ‌ها به نسبت سنگهای تراورتن و مرمر به لحاظ علم زمین شناسی جوان تر می باشند و در معرض فشار و دمای بالا قرار نگرفته‌اند و به خاطر این کاملاً رسوبی می‌باشند. این سنگ‌ها نسبت به مرمریت و تراورتن بیشترین جذب آب را دارا میباشند و نسبت به فرسایش مقاومت کمتری دارند.

نمونه‌هایی از پر کاربرد ترین سنگ‌های لایم استون عبارتند از : سنگ سمیرم، کوه سفید قم، اسلام آباد و … می‌باشد. از مزایای آن قیمت مناسب و یکدستی رنگ می‌باشد بهتر است از این سنگ‌ها تنها برای مکانهای بدون رطوبت و فرسایش استفاده کرد. بهترین مکان مورد استفاده  آن کنار راه پله‌ها (بغل پله‌ها) و دیواره پارکینگ است.

چینی(کریستال)

توده سنگ های آهکی که در اثر عوامل درونی، نظیر درجه حرارت و فشار، دوباره متبلور گردیده و بخاطر این جزء سنگ های دگرگون به شمار می آیند.

توف (Tuff)

جزء سنگهای خاکستر آتشفشان می‌باشد که به علت چسبندگی کم ذرات آن در اثر هوازدگی پوسته پوسته می‌گردد و به صورت دانه های ریز از آن جدا می‌گردد. این سنگ را به خاطر سبزی زیبایی که دارد در دیوار سازی، پارک سازی و دیوارهای حایل استفاده می‌گردد.

گابرو (Gabro)

سنگ گابرو از جمله سنگ های آذرین درونی است، بافت آن درشت بوده و رنگی تیره دارد.این سنگ در رنگ های خاکستری مایل به سبز، سیاه و سبز موجود می‌باشد و اگر سطح آن را صیقل داده زیبایی بی نظیری خواهد داشت.
این سنگ به خاطر عدم آسیب در برابر هوازدگی، برای کفپوش و نمای خارجی ساختمان مناسب میباشد. این سنگ با جذابیت و زیبایی خاص خود برای ساخت کانتر آشپزخانه و کاشی گزینه ای مناسب است و هم در دکوراسیون داخلی و هم نمای خارجی دارای کاربرد میباشد.

دیوریت

سنگ دیوریت نوعی سنگ آذرین است که دانه های آن درشت و رنگ آن خاکستری مایل به سبز و خاکستری تیره است. دانه بندی این سنگ شکل دار با بدون شکل و یا هم اندازه ممکن است باشد.

از این سنگ در کف ساختمان، پله ها و نماکاری استفاده می‌گردد. این سنگ کمیاب میباشد و اغلب در مناطق آتش فشانی یافت می‌گردد. سختی سنگ به حدی است که در دوران باستان از آن برای تراشکاری سنگ گرانیت استفاده می‌شده است.

لاشه

سنگی است که شکل خاصی ندارد و به همان صورتی که از معدن آورده می شود بکار برده می‌شود و کاربرد آن در زیرسازی ها، پر کردن فاصله بین سنگها و کف سازی خشن محدود می‌گردد.

کاربرد سنگ ساختمانی

سنگ های ساختمانی استفاده های زیادی دارند. در سه بخش تقسیم می‌شود: بخش داخلی ساختمان، بخش خارجی ساختمان و به عنوان سنگ تزئینی استفاده می‌شود.

نمای داخلی

در قسمتهای داخلی ساختمان از سنگ های طبیعی در کف و دیوارها استفاده می‌گردد. بسته به نوع سنگ می توان از آن در آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام (در کف و دیوار و یا به عنوان وان سنگی)، در کف اتاق خواب، کف سالن، راه پله‌‌ها، قاب آسانسور، کانتر و… استفاده گردد.

مرمریت، تراورتن، گرانیت، چینی، لایم استون و تقریباً تمام سنگها را می‌توان برای دیوارهای داخلی ساختمان استفاده کرد و به این علت است که سنگ در معرض تغییرات جوی قرار ندارد.

ممکن است در طراحی فضاهای داخلی ما محدودیت‌هایی در رنگ و ابعاد سنگها (به دلیل ناکافی بودن نور طبیعی فضا و …) وجود داشته باشد و یا عواملی همچون رطوبت زیاد، نیاز به نظافت مکرر محیط و اهمیت داشتن سختی در مقابل سایش و براقیت  ساب سطح سنگ، انتخاب ما را محدودتر می‌کند.

نمای خارجی

برای نمای ساختمان از سنگ های بادوام و مقاوم استفاده می‌گردد تا در برابر عوامل مختلف محیطی دچار آسیب نگردد. شرایط متغیر جوی، تابش نور خورشید، یخبندان، گرد و غبار، باران های اسیدی، آلودگی هوا و … از جمله عواملی می‌باشند که بر مقاومت سنگ اثر گذار می‌باشد.

سنگ نما را بر اساس منطقه و شرایط آب و هوایی که ساختمان در آن بنا شده انتخاب می‌شود. برای مثال سنگ‌هایی که تخلخل کمی دارند برای مناطق سردسیر مناسب می‌باشند زیرا یخبندان و یا وزش باد منجر به تخریب آنها نخواهد شد. قبل از نماکاری باید عمر مفید ساختمان تخمین زده شود، سپس با توجه به آن سنگ نما انتخاب می‌گردد. در کل سنگ نما به دلیل قرار گرفتن در هوای باز و شرایط متغیر جوی باید از پایداری لازم برخوردار باشد.

بیشترین استفاده از سنگ های ساختمانی در بخش خارجی برای تزئین نمای ساختمان میباشد.
راه پله های ورودی نیز با این سنگ ها تزئین میگردد. برای سنگفرش فضاهای باز به خصوص تراس نیز سنگ های طبیعی بسیار مناسب و زیبا میباشد.

جهت دکوراتیو کردن

سنگهایی که از رنگ و ظاهر مناسبی برخوردار هستند و علاوه بر دوام بالا مقاومت خمشی و کششی خوبی دارند برای تزئینات داخل ساختمان کاربرد دارند این سنگ‌ها برای تزئین دیوار شومینه، ستون‌ها، قاب درب و پنجره به کار می روند. بدین منظور از سنگ‌هایی که می توان بر روی آنها کار کرد استفاده می شود.

بسته بندی، حمل و نگهداری

سنگ ساختمانی باید مناسب و با دوام بسته بندی شود، چنان که سنگ در حمل و نقل و انبار کردن آسیب نبیند. بسته‌بندی باید مانع از تکان خوردن و حرکت کردن آنها در داخل بسته‌ها گردد. بسته‌ها باید دارای وزن و ابعاد مناسب برای حمل و نقل باشند. جابه‌جایی آنها با لیفتراک، بالابرها و دیگر وسایل رایج به راحتی ممکن باشد.

در تمام مراحل کار لازم است سنگ‌ها درست محافظت شوند. همچنین باید به سطح خارجی، به خصوص در گوشه‌ها یا بخش های برجسته تزئینی توجه شود. برای این کار باید از قطعات باریک چوب، پارچه کنفی یا روکش پلی اتیلن استفاده نمود. از این روکش برای محافظت سنگ در برابر باران و برف نیز می توان استفاده کرد.

در هنگام انتقال سنگ ساختمانی بریده شده از محل تولید به محل فروش و کارگاه ساختمانی، باید اصول ایمنی کاملا رعایت شود، تا کارگران یا دیگر افراد آسیبی نبینند. برای حمل سنگها، باید از دستکش مناسب استفاده شود.

پس از عملیات ساختمان سازی، سنگ باید از گرد و غبار، ملات و دیگر ذرات پاک و تمیز گردد. هنگام برداشتن و جمع کردن داربست ها نیز باید مراقب بود که لکه های زنگ از لوله ها به نما نپاشد و به آن ضربه وارد نکند.

شستشو و نگهداری نمای ساختمان

برای شستن سنگ، بهتر است تنها از آب استفاده شود. برای تمیز کردن گرانیت‌ها می توان بُرس مویی غیر فلزی و محلول های شوینده  رقیق و مناسب استفاده نمود. مرمرها را نیز می توان با آب و محلول های شوینده رقیق تمیز نمود.

سنگ‌های گرانیت، مرمر و شیت استفاده شده در نمای ساختمان به تناوب نیاز به شست و شو با مواد تمیز کننده رقیق دارند.

برای جلوگیری از کدر شدن همیشگی سطح مرمر حداقل هر دو سال دو بار باید سطح نما را شست و شو داد. می‌توان برای این منظور از واتر جت یا کارواش خانگی استفاده نمود.

با توجه به مطالب عنوان شده ما قصد داریم بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی کشور را به شما معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

جهت آشنایی بیشتر با  ۱۰ تا از بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی با ما همراه باشید.

بهترین 10تایی ها - شماره 1 | ساختمونی نیوز

سنگ وزین

سنگ وزین یکی از بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی | ساختمونی نیوز

این فروشگاه از بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی میباشد. سنگهای رایج غالبا ایرانی (Iran Stone) برای کاربری های مختلف به عنوان مصالح در ساختمان ارائه میکند این سنگها میتوانند در ابعاد، ضخامت و فراوری های مختلف به عنوان کاربری متفاوت مورد استفاده قرار بگیرند.

محصولات:

 1. سنگ گرانیت
 2.  تراورتن
 3.  مرمریت
 4. مرمر
 5. سنگ چینی – کریستال
 6. آنتیک
 7. کوبیک
 8. قلوه سنگ
 9. لاشه
 10. سنگ مصنوعی

آدرس: تهران، اتوبان بابایی شرق، خروجی حکیمیه بهشت، میدان لاله ها، بلوار داداشی،خیابان رضوان دهم، سنگ وزین

تلفن:  ۰۲۱۲۲۹۸۳۶۲۶


بهترین 10تایی ها - شماره 2 | ساختمونی نیوز

سنگ آنامیس

سنگ آنامیس بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی | ساختمونی نیوز

گروه آنامیس از سال ۱۳۹۱ وارد عرصه طراحی و اجرای ساختمان و همینطور دکوراسیون داخلی شد. با عنایت و برکت خداوند متعال این مجموعه در کنار فعالیت های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و نما و همچنین طراحی و اجرای انواع پلان های ساختمانی اعم از پلان معماری، سازه، تاسیسات الکتریکی و …، به بازار سنگ های ساختمانی ورود و جایگاه خود را در بازارهای داخلی و خارجی در کشورهای عراق، امارات متحده عربی، ترکیه، کویت و قطر پیدا کرد.
سیاست این شرکت در فروش سنگ ساختمانی ارائه ارزان ترین و با کیفیت ترین محصولات از بهترین معادن سنگ ایران و بزرگ ترین سنگبری های تهران، مرکزی، لرستان و اصفهان می باشد. از این گروه میتوان به عنوان بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی نام برد.

محصولات :

 1. گرانیت
 2. تراورتن
 3. مرمریت
 4. مرمر
 5. چینی – کریستال
 6. سنداستون
 7. لایم استون
 8. تراونیکس

خدمات :

 1. پیمانکاری ساختمان
 2. طراحی و اجرای نما
 3. طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

آدرس : تهران، ستارخان، ابتدای خیابان تهران ویلا، برج تهران ویلا

تلفن : ۰۹۱۹۹۷۸۰۹۸۲


بهترین 10تایی ها - شماره 3 | ساختمونی نیوز

کالا ساخت

شرکت کالا ساخت یکی از بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی | ساختمونی نیوز

یکی از مسائل مهم و بسیار پر اهمیت در صنعت ساختمان سازی انتخاب و خرید سنگ ساختمانی در تهران برای یک پروژه ساختمانی است. همانطور که واقف هستید درانتخاب سنگ باید دقت کافی به عمل آید.

در واقع سنگ یکی از متریال های جدایی ناپذیر از پروژه های ساختمانی است و همیشه می توان رد پایی از آن را در ساختمان های مختلف مشاهده کرد. توجه به نوع کارایی یک سنگ، ویژگی ها و مزایای آن و قیمت سنگ از جمله مسائلی هستند که پیمانکاران و معماران در هنگام خرید باید به آن ها دقت نمایند.
به غیراز این مسائل انتخاب یک سنگ مرغوب و مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. فروشگاه کالا ساخت به عنوان یکی از بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی همراه شماست.

محصولات :

 1. پلاک
 2. آنتیک
 3. لایم استون
 4. مرمریت
 5. چینی
 6. کات بروکن
 7. تراورتن چرمی

آدرس: تهران، سعادت آباد، مجتمع رویال، طبقه ۴، واجد ۴۰۴

تلفن:  ۰۲۱۹۱۰۰۴۴۶۸


بهترین 10تایی ها - شماره 4 | ساختمونی نیوز

ملت سنگ

شرکت ملت سنگ یکی از بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی | ساختمونی نیوز

شرکت ملت سنگ ارائه کننده انواع سنگ ساختمانی با کیفیت های مختلف از ممتاز، سوپر، درجه ۱ و درجه ۲ تا صادراتی تایل و اسلب در قلب بازار سنگ ایران، شهر سنگ محمود آباد می باشد، که سنگهایی چون مرمریت، تراورتن، اونیکس، گرانیت، ترا اونیکس، لایم استون و ترامیت را برای مصارف ساختمانی مانند نما (داخلی و بیرونی)، راه پله، کف (حیاط، پارکینگ، سالن پذیرایی، کف لابی ساختمان، هتل و مراکز تجاری ادارای) عرضه می کند.

ملت سنگ، شرکت و کارخانه معتبر تولید انواع سنگ اسلب و تایل برای کاربردهای صادراتی و ساختمانی (نما بیرونی، راه پله و کف ساختمان) میباشد و با بیش از یک دهه فعالیت در بازار سنگ ایران، مورد اعتماد صدها صادر کننده و شرکت های ساختمانی و عمرانی است.

این شرکت ملت سنگ یکی دیگر از بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی درکشور میباشد.

محصولات :

 1. پلاک
 2. آنتیک
 3. لایم استون
 4. مرمریت
 5. چینی
 6. کات بروکن
 7. تراورتن چرمی
 8. لایم استون
 9. مرمریت
 10. تراورتن
 11. اسلب
 12. اونیکس (مرمر)
 13. ترااونیکس
 14. لایم استون
 15. ترامیت

آدرس : اصفهان، شهرک صنعتی محمود آباد، بین چهارراه ۲۴ و ۲۶ ، جنب هیئت امناء، ساختمان بنام پدر، واحد ۱۰۶

تلفن:  ۰۳۱۳۳۸۱۳۵۷۶


بهترین 10تایی ها - شماره 5 | ساختمونی نیوز

سنگ استوار

شرکت سنگ استوار بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی | ساختمونی نیوز

این مجموعه یکی از بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی در ایران می‌باشد. این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده است و اکنون با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه تولید و فرآوری انواع سنگ های ساختمانی با بالاترین کیفیت همراه با دقیق‌ترین ابزار آلات و دستگاه‌ها و فروش مستقیم به طالبان این صنعت می باشد. سنگهای متنوعی از ایران به دیگر کشورها صادر می‌شود.

محصولات :

 1. اسلب
 2. تایل
 3. تراورتن
 4. مرمریت
 5. چینی
 6. گرانیت

یکی از برنامه های مهم این مجموعه، انعقاد قراردادهای مهم همکاری با معادن معتبر و افزایش تولید انواع سنگ های فرآوری شده است. در ضمن در کنار تولید، به واردات بلوک سنگ های لوکس به منظور فرآوری مشغول به فعالیت است. 

آدرس: تهران، کیلومتر ۲۲ جاده مخصوص، لاین کندرو، بعد از ایوان، جنب ترابری رانندگان تهران

تلفن: ۰۹۱۲۱۹۶۳۰۶۹


بهترین 10تایی ها - شماره 6 | ساختمونی نیوز

آتی سنگ

آتی سنگ بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی | ساختمونی نیوز

این مجموعه را می‌توان از بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی ایران نام برد. در زیر تعدادی از سنگ‌های ساختمانی گروه آتی سنگ که شامل انواع تم رنگی مرمریت و همچنین انواع سنگ چینی نی‌ریز قرار دارد. این سنگ‌ها را با توجه به درخواست خریدار می‌توانند در ابعاد، ضخامت و فراوری های مختلف به عنوان کاربری متفاوت مورد استفاده قرار گیرند. در بخش فروشگاه تمامی محصولات به صورت دوره‌ای به روز می‌شوند.

ایجاد مجموعه ای تولیدی در موضوع فراوری و تولید سنگ های ساختمانی با نگرشی متفاوت و شعار «یک قدم جلوتر» که بعدها «آتی سنگ آرا» نامیده شد در «شهریور۹۵» شروع به فعالیت نمود. وجود معدن باقرآباد (بیات) به عنوان بزرگ‌ترین معدن خاکستری و دارنده مرغوبترین مرمریت خاکستری در دنیا موسوم به «سیلک امپرادور» یا «پرشین سیلک»، عدم تولید باکیفیت، عدم وجود شبکه توزیع مناسب، استقبال گسترده سازندگان و معماران، بخشی از دلایل تاسیس آتی سنگ آرا بوده است.

گروه آتی سنگ با تولید با کیفیت سنگ ساختمانی انحصاری و بی‌نظیر خود مانند مرمریت و کریستال برای زیبایی آن تمام تلاش خود را می‌کند. گروه آتی سنگ هم اکنون در بیش از پنج کارخانه مشغول فرآوری و تولید سنگ ساختمانی است.

آدرس: تهران، میدان ونک ، خیابان صائب تبریزی شرقی، خیابان شیرازی، پلاک ۱۷۶، واحد ۳

تلفن:  ۰۲۱۸۸۶۰۷۲۳۱


بهترین 10تایی ها - شماره 7 | ساختمونی نیوز

سنگ ذوالفقار

سنگ ذوالفقار بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی | ساختمونی نیوز

گروه معادن و کارخانجات سنگ ذوالفقار بیش از سی سال در صنعت سنگ فعالیت می‌کند و با عنوان سنگ ذوالفقار  شناخته شده است. این گروه سنگ مرمریت هرسین سردار را استخراج و فرآوری می‌کند. از این گروه به عنوان بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی نیز می‌توان نام برد.

محصولات :

 1. بلوک
 2. اسلب
 3. تایل
 4. پله
 5. محصولات دکوراتیو
 6. اشیای سنگی

این گروه محصولات خود را با کیفیت تولید کرده تا به یکی از هدف‌های اصلی خود، که تامین نیازهای داخلی و گسترش بازارهای خارجی است.

آدرس: تهران، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار بوستان، خیابان گلبن ۸، پلاک ۱۲

تلفن: ۰۳۱۵۶۲۳۳۰۵۱


بهترین 10تایی ها - شماره 8 | ساختمونی نیوز

سنگ رحیمی

سنگ رحیمی بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی | ساختمونی نیوز

سنگ رحیمی یکی دیگر از بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی کشور از قبیل سنگ های تزیینی و ساختمانی است. این مرکز تمامی سنگ های گرانیتی و کمیاب را با کیفیت بالا تولید و عرضه می کند.

محصولات :

 1. تزیینی
 2. ساختمانی
 3. گرانیتی
 4. کمیاب

آدرس: تهران، خیابان فدائیان اسلام، پل بعثت، بازار مرکزی سنگ تهران، پلاک ۱۵۵

تلفن: ۰۹۱۲۴۳۴۸۶۵۴


بهترین 10تایی ها - شماره 9 | ساختمونی نیوز

آونداد

آونداد بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی | ساختمونی نیوز

آونداد یک شرکت تولید کننده سنگ طبیعی است که بر روی بافت های خاص و پرداخت جدید و به روز تمرکز دارد. این شرکت که در سال ۲۰۰۳ تأسیس شد.

آونداد با در نظر گرفتن بالاترین سطح استانداردهای بین المللی، انواع محصولات سنگی را برای مصارف در زمینه هایی مانند نما، آشپزخانه، حمام، شومینه، دیوارپوش، کفپوش و سایر تنظیمات تولید می کند.

این شرکت اولین مرکز تخصصی واردات و اجرای سنگهای طبیعی در ایران، با گذشت بیش از یک دهه بر اساس استانداردهای بین المللی مشغول به فعالیت در زمینه سنگ و مصالح  و با مرغوبیت، تنوع و دوام مشغول به فعالیت می‌باشد. این شرکت پس از اخذ نمایندگی انحصاری سنگهای طبیعی Antolini در اواخر سال ۱۳۹۲ بر آن شده است تا شیوه ای نوین در استفاده از سنگهای طبیعی در طراحی بناها و معماری داخلی ساختمانها را با استفاده از ماشین آلات مدرن و پرسنل مجرب و آموزش دیده توسط کارشناسان ایتالیایی را آغاز نمود. شرکت آوانداد نماینده انحصاری سنگ های طبیعیAntolini  ایتالیا می باشد.  آونداد یکی از بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی میباشد.

آدرس: احمدآباد مستوفی، صنایع چوب، شهرک بهسازی، پلاک ۲۱

تلفن:  ۰۲۱۵۷۴۳۶


بهترین 10تایی ها - شماره 10 | ساختمونی نیوز

کیا استون

کیا استون بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی | ساختمونی نیوز

در این سنگ فروشی‌ها شما می‌توانید برای پروژه های خود انواع سنگ‌های ساختمانی قید شده در زیر را از معادن مختلف سراسر کشور خریداری کنید:

 1. گرانیت
 2. تراورتن
 3. مرمریت
 4. چینی و کریستال

از دیگر محصولات مصنوعات سنگی از قبیل: آبنما، پایه آیفون و صراحی میباشد. این فروشگاه نیز یکی از بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی میباشد.

آدرس : کرج، جاده محمد شهر، بین خیابان همت و مهندسی زراعی، روبروی دوربرگردان، انتهای کوچه الوند، کیااستون

تلفن  : ۰۲۶۳۶۷۰۷۶۳۸


مزایای استفاده از سنگ ساختمانی

سنگ های ساختمانی بدون شک مصالح ساختمانی ایده آلی هستند که دارای مزایای بی شماری هستند. استفاده از سنگ طبیعی در ساخت و ساز دارای تعدادی مزیت متمایز نسبت به استفاده از مواد جایگزین است. سنگی که از زمین استخراج می شود برای استفاده در آشپزخانه و سایر مناطقی که غذا تهیه می شود مناسب است. وقتی سنگ می سوزد، آتش نمی گیرد و هیچ سموم یا مواد شیمیایی دیگری که برای سلامتی فرد خطرناک است از خود خارج نمی کند.
علاوه بر این، سنگ طبیعی قبل از استفاده به عنوان یک مصالح ساختمانی، نیازی به درمان با هیچ نوع ماده محافظ شیمیایی، از جمله پوشش های شیمیایی، مواد اشباع، یا هر نوع پوشش دیگری ندارد. برای تهیه سنگ ساختمانی به بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی ساختمونی نیوز مراجعه فرمایید.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

هدف از نگارش این محتوا، آشنایی با ۱۰ شرکت برتر بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی می باشد.
چنانچه یکی از این شرکت‌ها را برای ساخت پروژه های ساختمانی و عمرانی یا بازسازی منازل خود انتخاب کرده اید، در مورد آن تحقیقات جامع و بررسی های مقایسه ای  بیشتری را به عمل آورید تا انتخابی ایده آل و عالی داشته باشید.

امید آن داریم با بررسی لیست بهترین فروشگاه سنگ ساختمانی فوق بهترین انتخاب را داشته باشید.

لازم به ذکر است شما میتوانید در مقاله بهترین تولید کننده سنگ مصنوعی با ۱۰تا از برترین تولیدکنندگان سنگهای مصنوعی نیز آشنا شوید.

با تشکر از توجه و همراهی شما
تحریریه ساختمونی نیوز

۵/۵ - (۱۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا