شرکت های ساختمانی

بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران + لیست ۱۰ تایی

بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران

همان طور که می‌دانید خانه های مسکونی هر چقدر هم با مصالح ساختمانی خوب ساخته شده باشند پس از گذشت مدت زمانی نیاز به ترمیم و بازسازی پیدا می کنند. بازسازی می تواند مربوط به دیوار ها، کف پوش ها، سقف، پنجره ها و نما یا مربوط به وسایل موجود در خانه باشد، که توسط شرکت بازسازی ساختمان انجام می‌شود. ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران آشنا کنیم.

 بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان به فعالیت هایی گفته می شود که  محل مورد نظر با اصلاح اصولی به شکل اولیه خود حتی به روزتر باز می گردد. در واقع بازسازی فرآیندی است که افراد برای ترمیم بافت های فرسوده ساختمان انجام می دهند. در این مقاله شما را با شرکت بازسازی ساختمان آشنا خواهیم کرد.

امروزه بازسازی ساختمان فرسوده و در نهایت فروش مجدد آن یک روش درآمدزایی در جامعه محسوب می شود، به همین دلیل بازسازی اهمیت زیادی دارد. بازسازی به دو صورت زیباسازی ساختمان و ترمیم بافت های ساختمان انجام می شود.

شرکت های بازسازی ساختمان

مالکین، پیمانکار و شرکت بازسازی در یک پروژه بازسازی فعالیت دارند و با همکاری هم بهترین عملکرد را دارند. وظیفه اصلی شرکت های بازسازی اتمام پروژه در زمان تعیین شده است و همچنین شرکت بازسازی کلیه خدمات بازسازی را نیز فراهم می کند. لطفا جهت معرفی بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران با ما همراه باشید.

هدف بازسازی ساختمان

معمولا هدف از بازسازی ترمیم بافت های ساختمان نیست بلکه می توان تغییراتی نیز در اجرای دکوراسیون داخلی خانه ایجاد کرد. خرابی لوله کشی ساختمان و برق کشی از مواردی است که باعث نیاز به بازسازی در سقف ها و دیوار های خانه می شود.

مراحل بازسازی ساختمان

 1. یافتن و مراجعه به یک شرکت بازسازی ساختمان
 2. توضیحات اولیه راجع به ساختمان به مهندسان و کارشناسان
 3. بازدید از قسمت های مختلف ساختمان
 4. نتیجه گیری کارشناسان و مهندسان
 5. تخمین هزینه بازسازی
 6. تنظیم قرارداد بین مشتری و شرکت بازسازی
 7. آغاز عملیات بازسازی
 8. تکمیل کلیه کارهای بازسازی و تحویل آن سر موعد زمان تعیین شده

از تعمیراتی که برای بازسازی ساختمان های نیاز است در ادامه برای شما ذکر شده است.

 1. تعمیرات دیوار ساختمان
 2. تعویض و تعمیر کفپوش ساختمان
 3. تعمیرات لوله کشی، برق کشی و سیستم روشنایی ساختمان
 4. تعمیرات درب ها، لولا ها و قسمت های آسیب دیده پنجره ها

انواع بازسازی

بازسازی ساختمان ها انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن پرداخته ایم.

بازسازی منزل مسکونی

یکی از رایج ترین تعمیرات ساختمان مربوط به ساختمان های مسکونی است. در گذشته بازسازی فقط مربوط به رنگ کاری دیوارها بود اما امروزه به صورت تغییرات دکوراسیون انجام می‌شود.

بازسازی ساختمان های اداری

در ساختمان های اداری، تغییر دکوراسیون ساختمان مهم ترین بخش بازسازی محسوب می شود. چون در اداره‌جات رفت و آمد مراجعین و کارمندان زیاد می باشد تغییرات در دکوراسیون و ساختمان اداره باعث ایجاد حس خوب در افراد می‌شود.

محوطه و پارکینگ ساختمان

از تغییرات هیجان انگیز در بازسازی مربوط به بازسازی محوطه و پارکینگ ها می‌شود. ایجاد محوطه ای با صفا و چشم نواز از مواردی است که هر مالکی در صدد انجام آن خواهند آمد.

ساختمان های تجاری

بازسازی ساختمان تجاری شامل تغییر و تعویض دکوراسیون و ویترین مغازه ها می شود. توصیه می شود فروشندگانی که به دنبال جذب مشتری بیشتر هستند حتما تغییرات دکوراسیون را مد نظر قرار دهند.

بازسازی ویلا

ویلاها بیشتر به منظور گذراندن اوقات فراغت و دور شدن از شهر می باشند و مالکان می توانند به کمک تغییرات مؤثر مکانی آرام بخش و زیبا برای اوقات فراغت خود داشته باشند.

هزینه بازسازی ساختمان

برای بازسازی ساختمان به این نکته باید توجه داشت که کدام قسمت های ساختمان قرار است بازسازی شوند و از چه نوع مصالح و با چه کیفیتی استفاده می شود. معمولا قیمت برای هر مترمربع ساختمان تعیین می شود و در نهایت هزینه های مصالح، لوله کشی، سرامیک، کابینت و کف پوش ها قیمت نهایی خواهند بود.

بهترین شرکت های بازسازی ساختمان

بازسازی یکی از کارهای مهم است که باید به افراد متخصص سپرده شود. شما می توانید برای یافتن افراد متخصص به شرکت های بازسازی مراجعه کنید. برای یافتن بهترین شرکت توصیه می شود سابقه و اطلاعات مورد نیاز آن شرکت را بررسی کنید.

روش های بازسازی

بازسازی به روش های مختلفی انجام می شود در ادامه مطلب چند نوع از این روش ها را برای شما بیان کرده ایم.

روش حفاظتی

در روش حفاظتی، ساختمان از نظر ساختار ضعیف شده و هدف تقویت و تعمیر قسمت های حفاظتی ساختمان مثل دیوارها است.

پاکسازی سبکی

در این روش قسمت هایی از ساختمان که باعث آسیب دیدگی و فرسایش ساختمان شده، پاکسازی می‌شوند. در واقع به جای اضافه کردن موارد دیگر، قسمت هایی از ساختمان حذف می شود.

روش سبکی ساختمان

روش سبکی در واقع ایجاد تغییرات مشابه با نوع قدیمی می‌باشد. در واقع در این روش تاکید زیاد در حفظ ظاهر و نمای اولیه وجود دارد، یعنی برای بخش های فرسوده جایگزین قرار داده می شود اما تغییرات زیادی در ظاهر آن ایجاد نمی‌شود.

بازسازی تکمیلی

در روش تکمیلی، قسمت های آسیب دیده حذف می‌شوند و مجدداً ساختمان را احیاء می‌کنند به این منظور که طول عمر ساختمان بالا رود تا دوباره مورد استفاده قرار گیرد.

در ادامه شما را با بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران آشنا خواهیم کرد.

لطفا جهت آشنایی با ۱۰ تا از بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران با ما همراه باشید.

بهترین 10تایی ها - شماره 1 | ساختمونی نیوز

 استودیو معماری زاها

لوگوی استودیو معماری زاها

استودیو معماری زاها از سال ۱۳۹۰ آغاز به فعالیت کرده است. در طول این سال ها به دلیل پروژه های چالش برانگیز و تخصصی زیادی که توسط این تیم انجام شده مهارت و تجربه را در طراحی، اجراء و مدیریت پروژه های ساختمانی و ارائه راهکارهای فنی افزایش داده است.
در حال حاضر شرکت زاویه سازان هامان با نام تجاری استودیو معماری زاها به عنوان یکی از پیمانکاران پروژه های ساختمانی، پروژه های لوکس و خاص را به همراه تیمی از مجرب ترین طراحان و معماران خوش ذوق مورد بهره برداری قرار می‌دهد. استودیو معماری زاها جزء یکی از  بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران می باشد.

محصولات و خدمات:

 1. بازسازی ساختمان
 2. دکوراسیون داخلی
 3. ساخت آپارتمان و ویلا
 4. سوله های صنعتی

آدرس: تهران – میدان ونک – خیابان ملاصدرا – خیابان شیراز – خیابان سامان – پلاک ۶٧

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۶۰۶۵۵۳


بهترین 10تایی ها - شماره 2 | ساختمونی نیوز

شرکت طرح و معماری آرویج

لوگوی شرکت طرح و معماری آرویج

یکی از بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران شرکت آرویج است. فعالیت حرفه ای شرکت آرویج در زمینه معماری با هدف ایجاد ساختمان های مدرن، فضاهای مناسب و کارآمد و همچنین خلق آثاری برگرفته از تکنولوژی امروزی و فنون جدید مطابق با فرهنگ ایران زمین می باشد. شرکت معماری آرویج با افراد متخصص طراحی، فرآیند معماری، سازه و اجرا را ارائه می دهد.

محصولات و خدمات:

 1. نظارت
 2. معماری ساختمان
 3.  بازسازی و طراحی داخلی
 4. دکوراسیون داخلی
 5. طراحی نما و محوطه های باز

آدرس: تهران – خیابان بهشتی – خیابان خالد اسلامبولی – نبش کوچه یکم – برج ستاره

تلفن تماس: ۰۲۱۹۱۶۲۰۰۹۰


بهترین 10تایی ها - شماره 3 | ساختمونی نیوز

شرکت معماری و طراحی ارج آرک

لوگوی شزکت معماری ارج آرک

مجموعه ساختمانی و معماری ارج آرک از تیمی با تجربه و مهندسان متخصص تشکیل شده است. این شرکت با بیش از دو دهه سابقه یکی از بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران می‌باشد که با ارائه خدمات به صورت تخصصی توانسته گامی استوار در راستای ارتقای سطح پروژه های معماری بردارد.
در ترکیب هر یک از دپارتمان های این شرکت، مجموعه ای از مهندسین معمار، عمران و دکوراسیون را شامل می گردد که روند طراحی و اجرای پروژه ها با مشارکت مهندسین میسر می‌شود.

محصولات و خدمات:

 1. طراحی و دکوراسیون داخلی
 2. طراحی ویلا
 3. بازسازی
 4. طراحی پلان معماری
 5. نظارت و اجرای پروژه های معماری

آدرس: خراسان رضوی – مشهدمقدس – میدان جانباز – برج پاژ – اداری یک – طبقه ده

تلفن تماس: ۰۵۱۳۸۴۴۸۸۸۹


بهترین 10تایی ها - شماره 4 | ساختمونی نیوز

دفتر معماری دگرش

مجموعه دگرش، یک شرکت برتر و جزء بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران می باشد که در زمینه اجرا، توانسته پروژه‌های مدیریت پیمان خود را با همکاری شرکای کلیدی خود در زمینه‌های تامین مصالح، مواد اولیه و متریال‌های ساختمانی و استفاده از نیروهای پیمانکاری متعهد و دارای مهندسی مجرب تحویل کارفرمایان عزیز نماید.

محصولات و خدمات:

 1. نمای ساختمان
 2. طراحی پلان
 3. فضای سبز
 4. مدیریت پروژه
 5. بازسازی و طراحی داخلی

آدرس: بابل – بلوار شریعتی – خیابان معلم ۲۴ – ساختمان فرهاد – طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۱۱۴۴۴۲۲۶۷۲


بهترین 10تایی ها - شماره 5 | ساختمونی نیوز

گروه مهندسی آداک

لوگوی گروه مهندسی آداک

گروه مهندسی آداک از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را با طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شروع نموده است و با اجرای انواع پروژه های لوکس در زمینه دکوراسیون داخلی منزل، داخلی ادارات، دکوراسیون تجاری؛ فروشگاهی و بازسازی فضاهای مسکونی، اداری؛ تجاری دارای سابقه ای بسیار درخشان و همچنین گروه طراحی و اجرای خلاق می‌باشد. این شرکت از بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران به شمار می رود.

محصولات و خدمات:
 1. طراحی و اجرای انواع دکوراسیون داخلی
 2. طراحی بام سبز و جعبه گیاه
 3. انواع متریال ساختمانی
 4. بهسازی و بازسازی فضاهای مسکونی، تجاری، اداری

آدرس: مشهد – بلوار کلاهدوز – کلاهدوز ۵۴ – مجتمع جام جم

تلفن تماس: ۰۵۱۳۸۴۶۲۹۱۹


بهترین 10تایی ها - شماره 6 | ساختمونی نیوز

استودیو معماری آشینه

شرکت آشینه در سال ۲۰۱۹ آغاز به کار کرده و در حوزه های معماری، بازسازی ساختمان و دکوراسیون فعالیت دارد. استودیه آشینه با بهره گیری از نرم افزار های تخصصی، طرح کاملا یکسان با پروژه را قبل از اجرا به کارفرما ارائه می دهد و موجب احساس رضایت در کارفرما می شود. این شرکت یکی از بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران است.

محصولات و خدمات:

 1. طراحی ویلا
 2. دکوراسیون داخلی
 3. بازسازی و نوسازی
 4. طراحی نما

آدرس: تهران – خیابان بهشتی – خیابان میرزای شیرازی – کوچه عرفان – پلاک ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۰۶۳۲۳۸۳


بهترین 10تایی ها - شماره 7 | ساختمونی نیوز

گروه مهندسین آرکاورجاوند

لوگوی شرکت آرکاورجاوند

گروه مهندسین آرکاورجاوند فعالیت خود را در سال ۱۳۹۰ توسط آقای مهندس حمید رضا سلمانی و خانم مهندس مژده دژند آغاز کرده و با همراهی جمعی از مهندسین جوان و خلاق در تیم های تخصصی معماری و عمرانی و با کمک از تجربیات خود در زمینه طراحی و اجرا توانسته ایم رضایت کارفرمایان محترم را در این ۱۰ سال اخیر به دست بیاوریم و قدردان محبتشان هستیم.

خدمات:

 1. طراحی معماری و سازه
 2. طراحی تاسیسات الکتریکی و مکانیکی
 3. طراحی نما و ویلا
 4. طراحی و دکوراسیون داخلی
 5. محوطه و روف گاردن
 6. مسکونی و بازسازی
 7. طراحی تجاری و ویلایی
 8. اجرای صفر تا صد ساختمان

آدرس: تهران – اقدسیه – بلوار اوشان(مژدی) – خیابان گلزار اول شرقی – خیابان دانشگاه – کوچه حلوایی – پلاک ۳۰ – زنگ ۲

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۴۹۷۴۳۵ 


بهترین 10تایی ها - شماره 8 | ساختمونی نیوز

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی هیرادانا

لوگوی گروه معماری هیرادانا

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی هیرادانا یکی از بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران با بیش از ۱۰ سال سابقه و کسب تجربه در این زمینه با کادر حرفه ای و مجرب، پروژه های طراحی داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی نما و دکوراسیون داخلی را با بالاترین کیفیت و کمترین زمان به اتمام می رساند. این گروه معماری در راستای ایجاد ایده های به روز در خلق مکان های دلباز و زیبا، فضای شما را طراحی معماری کرده و با اجرایی قدرتمند و کار آزموده و رعایت اصول و استاندارد هاى معمارى براى رسیدن به بهترین نتیجه تلاش می کند.

محصولات و خدمات:

 1. اجرای پروژه های ساختمانی از صفر تا صد
 2. طراحی و مطالعات نقشه های معماری، سازه، برق و مکانیک
 3. اجرای نمای ساختمان، محوطه، مشاعات و روف گاردن
 4. پروژه های معماری داخلی با کاربری مسکونی، اداری و تجاری

آدرس: تهران – جنت آباد مرکزی – شاهین شمالی – جنب بانک پاسارگاد – پلاک ۳

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۲۷۴۱۴۶


بهترین 10تایی ها - شماره 9 | ساختمونی نیوز

استودیو معماری بوم

لوگوی استودیو معماری بوم

شرکت باغ و مان معماری (به اختصار بوم ) یکی از بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران در شهر تبریز می باشد که در سال ۱۳۸۵ تاسیس شده است. این شرکت با بیش از ده سال تجربه و با تکیه بر دانش متخصصین به ارائه خدمات مهندسی پرداخته است تا بتواند خدماتی جامع و با کیفیت و سازگار با محیط زیست ارائه دهد.

محصولات و خدمات:

 1. طراحی داخلی
 2. اجرای نما
 3. طراحی باغ و ویلا
 4. دکوراسیون دخلی

آدرس: تبریز – ولیعصر – برج تجاری اطلس – طبقه ۱۰ – واحد ۱۶

تلفن تماس: ۰۴۱۳۳۳۳۲۹۳۰


بهترین 10تایی ها - شماره 10 | ساختمونی نیوز

گروه معماری و مهندسی پریسا زارعی

لوگوی گروه مهندسی و معماری پریسا زارعی

گروه مهندسی و معماری پریسا زارعی از سال ۹۴ فعالیت خود را آغاز کرده است. این گروه با تکیه بر تیم حرفه ای و با دانش، پروژه های معماری از قبیل ساخت ویلا، مجتمع، طراحی پلان ساختمان، اجرای نما، طراحی و دکوراسیون داخلی را اجرا می کند.
این گروه در حال‌ حاضر در اغلب شهرهای ایران و برخی کشورهای منطقه از جمله: ترکیه، امارات، ارمنستان و گرجستان پروژه‌های معماری و مهندسی فعال دارد و جزء بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران می باشد.

محصولات و خدمات:

 1. طراحی معماری
 2. طراحی داخلی
 3. محاسبات تخصصی سازه
 4. روف گاردن

آدرس: کرج – جهانشهر – نبش بوستان

تلفن تماس: ۰۲۶۳۴۲۰۵۹۱۶


نکاتی جهت ایمنی در بازسازی ساختمان

عمر ساختمان اهمیت زیادی دارد، بنابراین نباید به بخش های آسیب دیده بی توجه بود. همچنین لوله کشی و سیم کشی ساحتمان از دیگر نکاتی است که جهت ایمنی باید به آن توجه کرد و همچنین یکی از مواردی که بسیار قابل توجه است انجام عملیات بازسازی به صورت اصولی است.

مدت زمان بازسازی متغیر است و به حجم و انداره عملیات بازسازی وابسته است. این زمان می تواند بین ۱ تا ۴ ماه باشد و تعیین کننده زمان تحویل توسط کارشناس صورت می گیرد.

پیشنهاد پایانی به شما سروران عزیز

بازسازی ساختمان یکی از موارد پر کاربرد مخصوصا برای افرادی که از این راه درآمد زایی می کنند در زندگی روزمره است. امیدوار هستیم این مطلب برای شما مفید بوده باشد، هدف ما از انتشار این مقاله آشنایی شما با بهترین شرکت بازسازی ساختمان در ایران است، لازم به ذکر است که بازسازی ساختمان را به تیمی حرفه ای و مجرب در این کار بسپارید و حتماً قبل از مراجعه در انتخاب شرکت تحقیق و پرس و جو کنید.
لذا از شما می خواهیم با نظرات ارزشمند خود ما را در ارتقای کارکرد سایت ساختمونی نیوز یاری فرمائید.

با تشکر از توجه و همراهی شما
تحریریه ساختمونی نیوز

۴.۷/۵ - (۱۹ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا