تولید کننده محصولات ساختمانی

بهترین تولید کننده بچینگ پلانت 【سال ۱۴۰۳】⭐️ + لیست ۱۰ تایی

آشنایی با بهترین تولید کننده بچینگ پلانت در وب سایت ساختمونی نیوز

هدف از مقاله آشنایی با بهترین تولید کننده بچینگ پلانت می‌باشد در ادامه به معرفی بهترین تولیدکنندگان این حوزه در ایران می‌پردازیم.
ایستگاه تولید بتن کارگاه‌هایی می‌باشند که بتن را با مقیاس صنعتی یا تحت شرایط  ویژه تهیه در نتیجه به مصرف‌ کننده عرضه می‌کنند.
در پروژه‌های بزرگ عمرانی مانند راهسازی، سد سازی و برج سازی پیمانکاران بیشتر تمایل به احداث یک ایستگاه تولید بتن با مقیاسی مناسب با نیاز پروژه در منطقهٔ عملیاتی خود دارند. هزینهٔ ساخت و راه اندازی یک ایستگاه به نسبت خریداری بتن مورد نیاز از یک کارگاه تولیدی معمولاً با صرفه تر می‌باشد. درایستگاه تولید بتن علاوه بر بحث تئوری و آزمایشگاهی پیرامون بتن و تکنولوژی و طرح اختلاط آن مباحث دیگری نیز مانند تولید بهینه، مدیریت زمان، مهندسی سیستم، حسابداری و بازاریابی نیز مطرح و مورد اهمیت می‌باشد.

مواد اولیه بتن، در دستگاهی به نام بچینگ پلانت یا دستگاه تولید بتن آماده با هم ترکیب شده و این ماده پر مصرف را بوجود می‌آورد. بتن، پس از آماده شدن توسط تراک میکسر به مکان ‌‍‌مورد نظر که قرار است عملیات ساختمانی انجام گردد منتقل می‌شود و در آنجا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این عمل باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می‌گردد.

بچینگ پلانت چیست؟

بچینگ پلانت (به انگلیسی Batch Plant) هستهٔ اصلی یک ایستگاه تولید بتن می‌باشد. در بچینگ پلانت با استفاده از پمپ‌های تعبیه شده بر روی دستگاه، سیمان از سیلوها و سنگدانه از دپو، با نسبت‌های مشخص به داخل دیگ بتن ریخته و با استفاده از پمپ آب، نیز مقدار معینی از آب به داخل دیگ هدایت می‌شود. در دیگ این مواد با یکدیگر ترکیب شده و از قسمت تخلیه به داخل تراک میکسر ریخته می‌شود. ظرفیت تولیدی بچینگ پلانت‌ها بر اساس حجم دیگ آن بیان می‌شود. در مدل‌های متداول در ایران، بچینگ پلانت‌ها با حجم دیگ ۰٫۵، ۰٫۷۵ و ۱ متر مکعب می‌باشند.

بچینگ پلانت برای مخلوط چه موادی کاربرد دارد؟

در هنگام انجام عملیات ساختمانی، در برخی موارد دستگاه بچینگ پلانت جزو دستگاه‌‌هایی است که به طور موقت مورد استفاده قرار گرفته می‌شود. یعنی در یک مدت زمان مشخص استفاده می‌شود و پس از آن از محل خارج می‌گردد. در چنین مواردی، دستگاه بچینگ پلانت باید در نزدیکی محل بتن ریزی قرار گرفته شود. هدف انجام این کار، استفاده مناسب از زمان و مکان می‌باشد به طوری که به آسانی بتوان از بتن آماده شده استفاده نمود این کار موجب جلوگیری از هرگونه تاخیر در ساخت و ساز می‌شود.

دستگاه‌های بچینگ‌ برای مخلوط کردن مصالح، آب، سیمان و دیگر ترکیبات به دستگاه میکسر نیاز دارد. ابعاد میکسر دستگاه بچینگ ‌پلانت متناسب با پروژه در حال ساخت مشخص می‌شود. هر دستگاه بچینگ یک فیدر توزین مصالح دارد که جهت نگهداری و ذخیره دقیق مواد و مصالح مورد استفاده قرار گرفته می‌شود. با استفاده از این مجموعه، بتنی محکم و طبق اصول ساختمان سازی تولید خواهد شد.

قسمت‌های تشکیل دهنده بچینگ پلانت

این دستگاه علاوه بر قسمت‌هایی که گفته شده شامل موارد زیر نیز می‌باشد.

 1. مخازن شن و ماسه: مقدار شن و ماسه مورد نیاز به صورت تفکیک شده در این مخازن قرار گرفته می‌شود.
 2. کنتور آب: این دستگاه وظیفه اندازه گیری مقدار حجم مورد نیاز را بر عهده دارد.
 3. دیگ میکسر: مخلوط مواد تشکیل دهنده بتن در این قسمت انجام می‌گیرد.
 4. اتاق اپراتور: کمیت ها و مقدار حجم‌های تعیین شده برای مواد، در این قسمت توسط
  اپراتور کنترل می‌گردد.
 5. حلزونی‌های انتقال سیمان: وظیفه انتقال سیمان از سیلو‌ها به باسکول را دارد.
 6. باسکول سیمان: در این باسکول‌ها سیمان در شکل‌های مختلف سیلو نگهداری می‌شود.
 7. سیلوهای سیمان: ذخیره سیمان در این قسمت انجام می‌شود.
 8. منبع ذخیره آب: اندازه گیری اتوماتیک آب مورد استفاده هر بچینگ و انتقال آن به میکسر
  توسط این قسمت انجام گرفته می‌شود.
 9. باسکول شن و ماسه: اندازه گیری شن و ماسه به اندازه مورد نیاز و انتقال آن به میکسر به وسیله این قسمت انجام گرفته می‌شود.

 مخلوط‌ ساز (بچینگ پلانت)

مخلوط‌ساز یا بچینگ پلانت در حقیقت هستهٔ اصلی یک ایستگاه تولید بتن را تشکیل می‌دهد. مخلوط‌ ساز با استفاده از پمپ‌های تعبیه گردیده بر روی دستگاه سیمان را سیلو و سنگدانه‌ها را از دپو، با نسبت‌های مشخص به داخل دیگ بتن ریخته و با استفاده از پمپ آب، مقدار معین عبوری از کنتور آب را نیز به داخل دیگ هدایت می‌کند، در دیگ این مواد با یکدیگر ترکیب گردیده و از قسمت تخلیه به داخل مسیر هم‌زن ریخته می‌شود. ظرفیت تولیدی مخلوط‌سازها بر اساس حجم دیگ آن می‌باشد. سه مدل متداول، بچینگ پلانت‌های با حجم دیگ ۰٫۵، ۰٫۷۵ و ۱ متر مکعب می‌باشد.

بچینگ پلانت تر

همه موارد به شکل همزمان با یکدیگر ترکیب شده و پس از آماده سازی به محل انجام پروژه منتقل می‌شود. بتنی که از این بچینگ به دست می‌آید به طور کامل یکدست و یکنواخت می‌باشد.

بچینگ پلانت خشک

مصالح و مواد به جز آب با یکدیگر ترکیب می‌شود و به وسیله یک تراک میکسر بارگیری می‌شوند. سپس به مواد حاصل، آب اضافه شده و مخلوط کردن مواد همزمان با انتقال به محل پروژه انجام می‌گردد.
بچینگ پلانت در انواع و ظرفیت‌های مختلف متناسب با نیاز مشتری طراحی و تولید می‌شود. بچینگ پلانت ثابت و بچینگ ‌پلانت متحرک، از انواع مختلف بچینگ پلانت می‌باشند.
در پروژه‌های عظیم مانند سد‌ها، تونل‌ها و موارد مشابه که نیاز به بتن زیادی دارند، با توجه به نوع پروژه از چند دستگاه بچینگ به صورت همزمان استفاده می‌شود.

میکسر متحرک چه نقشی در تولید بتن دارد؟

میکسر متحرک، یک کامیون یا تریلر با استوانه دوار می‌باشد که در حال حرکت و حمل و نقل بتن را میکس می‌کند. این دستگاه برای پروژه‌هایی که نیاز به بتن میکس شده تازه دارند بسیار مناسب و کاربردی است. به‌طور کلی دو نوع میکسر متحرک وجود دارد: کامیون میکسر و تریلر میکسر. زمانی که استوانه در جهت عقربه‌های ساعت می‌چرخد بتن در حال آماده شدن می‌باشد و زمانی که خلاف عقربه‌های ساعت می‌چرخد بتن را از استوانه بیرون می‌ریزد.

پمپ بتن چه کارایی در روند تولید بتن دارد؟

مکان‌های زیادی وجود دارد که هیچ‌کدام از تجهیزات ساختمانی نمی‌توانند به آنجا بروند مثلاً در یک ساختمان بلند یا وسط یک تونل طولانی، در چنین مکان‌هایی اگر نیاز به پر کردن بتن باشد، پمپ بتن می‌تواند بسیار کارایی داشته باشد و توسط لوله‌های انتقال بتن که به وسیله بست به هم وصل گردیده اند و غالبا پنج اینچ می‌باشند به محل مورد نظر پمپاژ کند.

بچینگ پلانت مرکزی

کارخانه مخلوط آماده بتن یک کارخانه یا بچینگ پلانت مرکزی می‌باشد که نزدیک پروژه ساختمانی قرار گرفته می‌شود. بتن در کارخانه مخلوط  شده و سپس توسط یک کامیون یا تریلر به کارگاه ساختمانی انتقال داده می‌شود. این نوع بچینگ پلانت برای پروژه‌های ساخت و ساز در سطح کوچک که میزان کمی بتن مورد نیاز است مناسب است.

بچینگ پلانت فشرده

بچینگ پلانت فشرده برای آماده کردن بتن در خود محل ساخت و ساز استفاده می‌شود. زمانی که صرفه جویی در انرژی نیاز اصلی ‌باشد از این نوع بچینگ پلانت استفاده می‌گردد. این نوع بچینگ جای بسیار کمی را اشغال می‌کند و از آنجایی که در خود محل ساخت و ساز قرار می‌گیرد بتن مورد نیاز می‌تواند به سرعت تأمین گردد. از مزایای بچینگ پلانت فشرده نگهداری آسان و هزینه پایین آن می‌باشد.

بخش‌های ایستگاه تولید بتن با طرح اختلاط تر

اجزای یک ایستگاه تولید بتن با طرح اختلاط تر را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد: دپوی سنگدانه‌ها، سیلوی سیمان، بچینگ پلانت (دستگاه پیمانه و توزین کردن سیمان)، مخزن و کنتور اندازه‌گیری آب.

مخزن و کنتور اندازه‌گیری آب چه کمکی به بچینگ پلانت می کند؟

برای تولید بتن، مخزن آب در کنار بچینگ پلانت قرار دارد و آب به وسیله پمپ آب به داخل دیگ بچینگ پلانت هدایت می‌شود. کنتور آب وظیفه اندازه‌گیری میزان هدایت آب به داخل دیگ را دارد. ظرفیت مخازن هم بر اساس نوع و مقیاس ایستگاه تولیدی بتن متفاوت می‌باشد، اما به‌طور تقریبی برای یک کارگاه مشخص حدود ده هزار لیتر آب در یک روز کاری مورد نیاز می‌باشد.

تراک میکسرها در دستگاه بچینگ پلانت چه کاربردی دارند؟

میکسرها مخازن نگهداری بتن هستند که بر روی کامیونی تعبیه می‌شوند و با سرعت زاویه‌ای مشخصی حول محور مرکزی خود می‌چرخند. به کامیون و میکسر نصب می‌شود و به آن تراک میکسر (به انگلیسی Concrete Transport Truck) می‌گویند. تراک میکسرها در بخش مخصوصی در زیر بچینگ پلانت قرار گرفته می‌شوند و از آنجا بتن از دیگ بتن به داخل کامیون تخلیه می‌شود. همچنین محور مایل و نصب شده روی کامیون‌ها دو نوع هستند، یکی از انتها و دیگری از جلو تخلیه می‌گردد. تراک میکسر تخلیه از جلو معمولاً ناودانی به صورت هیدرولیکی از داخل اتاق راننده برای ریختن بتن در محل هدایت می‌گردد.

جهت آشنایی بیشتر با  ۱۰ تا از بهترین تولید کننده بچینگ پلانت با ما همراه باشید.

بهترین 10تایی ها - شماره 1 | ساختمونی نیوز

شرکت کیان

بهترین تولید کننده بچینگ پلانت | ساختمونی نیوز

گروه صنعتی کیان دارای ۱۰ سال سابقه فعالیت می‌باشد. این شرکت یکی دیگر از بهترین تولید کننده بچینگ پلانت در کشور می‌باشد.
شرکت کیان، شرکت تولیدی ماشین آلات ساخت بتن، ارائه دهنده خدمات تجهیزات معدن، اسکرو انتقال، میکسر، نوار نقاله و تاسیسات شن و ماسه، تابلو برق می‌باشد.

آدرس: تهران – شهریار – آدران

تلفن تماس: ۰۲۱۶۵۶۲۷۰۲۱


بهترین 10تایی ها - شماره 2 | ساختمونی نیوز

سدید ماشین افلاک

بهترین تولید کننده بچینگ پلانت | ساختمونی نیوز

گروه صنعتی سدید ماشین افلاک در سال ۱۳۶۹ تاسیس گردید و با بیش از سه دهه تجربه و فعالیت هم اکنون جزء یکی از بهترین تولید کننده بچینگ پلانت در کشور می‌باشد. این شرکت در زمینه مشاوره، طراحی، نصب و راه‌اندازی انواع خطوط بچینگ، تجهیزات خردایش و ماشین آلات دانه بندی در کشور مشغول به فعالیت می‌باشد.
شرکت سدید ماشین افلاک محصولات خود را به‌ صورت سفارشی طراحی می‌نمایند.
همچنین بعد از سال ۱۳۸۸ به‌ صورت تخصصی با فناوری روز دنیا سهم بزرگی از بازار صنایع مختلفی همچون معادن، فولاد، سیمان، گچ، مس، سرب و روی، بازیافت مواد را کسب نمود.

خدمات و محصولات این شرکت شامل : مشاوره مهندسی، طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی و ارائه خدمات پس از فروش در زمینه انواع رولیک، پایه رولیک، غلتک، شاسی و غیره، خط کامل سنگ شکن اعم از فیدر، سرند، ماسه شور، ماسه ساز، سنگ­ شکن کوبیت، سنگ­ شکن فکی و هیدروکن انواع نوار نقاله (بلت کانوایر، اسلت کانوایر، اسکرو کانوایر، الواتور) در قالب نوار نقاله های ثابت و متحرک خط کامل بچینگ (ایستگاه مرکز بتن)، بازیافت مواد، سیلوها

آدرس: تهران – جنب مترو نواب – برج گردون – درب شمالی

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۸۳۶۰۷۸


بهترین 10تایی ها - شماره 3 | ساختمونی نیوز

صنعتی خانی

بهترین تولید کننده بچینگ پلانت | ساختمونی نیوز

شرکت گروه صنعتی خانی درسال ۱۳۵۱ تحت نام تجاری البا یدک تاسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را در زمینه انواع بچینگ در ایران و خدمات ماشین آلات بتن آغاز کرد و اقدام به بازسازی و تعمیر و تامین قطعات یدکی دستگاه های مرکز بتن البای آلمان نمود. این شرکت نیز یکی از بهترین تولید کننده بچینگ پلانت می‌باشد.
در سال ۱۳۶۸ اولین دستگاه بچینگ پلانت در ایران با ظرفیت تولید ۸۰ متر مکعب بتن در شرکت گروه صنعتی خانی به سفارش شرکت فبا بتن تهران تولید و راه اندازی گردید که دستگاه مذکور هم اکنون در شرکت فبا بتن تهران در حال کارکرد می‌باشد.
در سال ۱۳۷۲ این شرکت نام خود را به گروه صنعتی خانی تغییر داد و اقدام به تولید بچینگ پلانت طرح لیبهر آلمان با ظرفیت های ۳۶ و ۶۰ متر مکعب نمود.

آدرس: کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص کرج – کمربندی شهریار – شهرک صنعتی زاگرس و گلبرگ – انتهای خیابان زاگرس – خیابان گلبرگ جنوبی

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۲۸۳۲۷۳


بهترین 10تایی ها - شماره 4 | ساختمونی نیوز

بهین کنترل

بهترین تولید کننده بچینگ پلانت | ساختمونی نیوز

شرکت بهین کنترل شامل انواع بچینگ پلانت های لایناربین، دراگ لاین و غیره در ظرفیت های مختلف از ۳۸ تا ۲۴۰ متر مکعب در ساعت می‌باشد. این بچینگ ها با بهره گیری از میکسرهای تویین شفت BHS آلمان و مجهز بودن به فناوری توزین دقیق کشور آلمان در کنار استفاده از سیستم اتوماسیون مدرن، مناسب برای پروژه های مختلف ازجمله سد سازی، تونل، بتن های ساختمانی، کف راه ها و فرودگاه ها، کارخانه سگمنت و بتن های RCC می‌باشد.این شرکت نیز یکی از بهترین تولید کننده بچینگ پلانت در کشور می‌باشد.

محصولات شامل: بچینگ پلانت، پمپ بتن و غیره

آدرس: تهران – خیابان وزرا – خیابان بیستم

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۵۵۶۶۵۱


بهترین 10تایی ها - شماره 5 | ساختمونی نیوز

بتن سرمد

بهترین تولید کننده بچینگ پلانت | ساختمونی نیوز

کارخانه بتن ماشین صفاهان، تولید کننده انواع ماشین آلات صنعتی و ساختمانی است. این کارخانه با داشتن سابقه ۳۰ ساله در سال ۱۳۹۴ با نام شرکت افراز بتن سرمد تاسیس گردید.
حدود ۲۰ سال است که این شرکت محصولات خود را به خارج از کشور صادر می کند. بچینگ پلانت یکی از محصولات این شرکت است. بتن سرمد با تولید انواع متفاوت بچینگ پلانتر و غیره بهترین کیفیت از ماشین آلات و بچینگ پلانت را به بازار عرضه می‌کند. این شرکت نیز همانند دیگر شرکت های معرفی گردیده یکی از بهترین تولید کننده بچینگ پلانت در کشور می‌باشد.

آدرس: اصفهان – منطقه صنعتی دولت آباد – خیابان بهارستان(۴۶) – خیابان خیوشانی – خیابان تیمچه – جنب سنگبری توحید

تلفن تماس: ۰۳۱۴۵۸۳۷۵۸۷


بهترین 10تایی ها - شماره 6 | ساختمونی نیوز

آرین بچینگ

بهترین تولید کننده بچینگ پلانت | ساختمونی نیوز

گروه صنعتی آرین بچینگ با دو دهه فعالیت درحال ارائه محصولات به بازار می‌باشد. این شرکت طراح و تولید کننده انواع بچینگ پلانت (ایستگاه مرکز بتن) منطبق با استانداردهای بین المللی روز دنیا می‌باشد. این شرکت نیز همانند دیگر شرکت ها یکی از بهترین تولید کننده بچینگ پلانت می‌باشد.
آرین بچینگ مفتخر در زمینه طراحی و تولید و بازسازی قطعات ( ایستگاه مرکز بتن ) بچینگ پلانت توانسته است امروز به یک واحد صنعتی فعال در ساخت بچینگ با ظرفیت های مختلف تبدیل شود.

آدرس: تهران، سه راه آدران – شهرک صنعتی سبلان ده حسن – گلستان ۷ – کوچه صنایع چهارم

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۵۷۳۴۸۹


بهترین 10تایی ها - شماره 7 | ساختمونی نیوز

آژینه سپاهان

بهترین تولید کننده بچینگ پلانت | ساختمونی نیوز

گروه صنعتی آژینه سپاهان در سال ۱۳۶۱ تاسیس گردید. این شرکت ارائه کننده نسل جدید انواع ماشین آلات صنعت بتن همگام با تکنولوژی روز و منطبق با استاندارد های بین المللی در کشور می‌باشد. این شرکت نیز یکی از بهترین تولید کننده بچینگ پلانت می‌باشد.
گروه صنعتی آژینه سپاهان با هدف فعالیت در تولید و خدمات ماشین آلات صنعت بتن آغاز به کار کرد. این شرکت همچنین اقدام به تولید و بازسازی دستگاه های بچینگ پلانت نموده است. هدف کلی گروه صنعتی آژینه سپاهان، انجام خدمات و فعالیت های تخصصی در امور طراحی و تولید ماشین آلات صنعت بتن می‌باشد.

تولیدات دستگاه های این شرکت شامل :

 1. طراحی و تولید انواع ایستگاه های مرکزی بتن طبق سفارش مشتری
 2. طراحی و تولید خط کامل دستگاه های جدول زن و بلوک زن
 3. طراحی و تولید انواع سیستم های توزین جهت باسکول های شن و ماسه مجهز به سیستم اتوماسیون صنعتی
 4. طراحی و تولید انواع سیستم های پر کن با باسکول تمام دیجیتال و دقت بسیار بالا
 5. تجهیز کلیه دستگاه های بچینگ پلانت به سیستم اتوماسیون صنعتی
 6. تولید انواع اسکروهای صنعتی جهت انتقال انواع مصالح در ظرفیت های مختلف
 7. طراحی و تولید انواع دستگاه های فوم بتون سیارو ثابت طبق سفارش مشتری
 8. تولید انواع ویبراتورهای بدنده ای و موبایل
 9. ساخت انواع بالابرهای صنعتی
 10. ساخت انواع میزهای ویبره با لرزش های متفاوت طبق سفارش مشتری
 11. ساخت انواع بتونیر، همزن و مخلوط کن طبق سفارش مشتری
 12. تامین قطعات و خدمات انواع ایستگاه های مرکزی بتن

آدرس: اصفهان – خیابان امام خمینی – خیابان بسیج – کوچه سپاهان

تلفن تماس: ۰۳۱۳۳۶۸۹۲۸۲


بهترین 10تایی ها - شماره 8 | ساختمونی نیوز

 بهنام صنعت پایا

بهترین تولید کننده بچینگ پلانت | ساختمونی نیوز

شرکت بهنام صنعت پایا در سال ۱۳۵۴ تاسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را در زمینه های مختلف خدمات پس از فروش آغاز کرد. بهنام صنعت پایا در سال ۱۳۷۳ با همکاری شرکت ELBA آلمان اقدام به تولید بچینگ پلانت نمود.  از سال ۱۳۸۶ موفق به تولید ماشین آلات تولید بتن کاملا ایرانی شد و صادرات محصولات کاملا ایرانی را در دستور کار خود قرار داد. ۴۵ سال سابقه فعالیت در صنعت بتن و صادرات مدرن ترین و بزرگترین بچینگ پلانت های دنیا این مجموعه را در میان ۵ تولید کننده برتر این نوع ماشین آلات در دنیا قرار داده است. اختراع بچینگ پلانت سوپر موبایل و تولید میکسرهای تک شافت افقی، تویین شافت افقی، پلانتری و همچنین اولین سیستم اتوماسیون بچینگ پلانت از محصولات این شرکت می‌باشد.
این شرکت با افزایش توانایی خود از سال ۱۳۸۳ قدم در عرصه تولید تجهیزات صنعت بتن گذاشت و همچنین تولید کننده انواع ماشین آلات و تجهیزات تولید قطعات بتنی نیز می‌باشد. این شرکت نیز یکی از بهترین تولید کننده بچینگ پلانت می‌باشد.

آدرس: تهران – مجیدیه – خیابان مسیل باختر – خیابان استاد حسن بنا جنوبی

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۴۲۷۱۷۳


بهترین 10تایی ها - شماره 9 | ساختمونی نیوز

شرکت دژ ساز ماشین

بهترین تولید کننده بچینگ پلانت | ساختمونی نیوز

این شرکت با سابقه ۳۰ ساله در سال ۱۳۸۹ تصمیم به تولید طرح بهره وری محصول خود با نام بچینگ دژ ساز ماشین با نام اختصاری DSM-3 روانه بازار نمود. این شرکت نیز یکی از بهترین تولید کننده بچینگ پلانت می‌باشد.
طراحی موثر و کم هزینه سیستم ها بدون از بین بردن صحت و عملکرد آن ها مورد نظر مهندسین امروز است. از این رو برای رفع مشکلات در صنعت ساختمان و ماشین آلات بر آن شدیم تا بهره وری بچینگ پلانت طرح سیفا را افزایش داده و در ساخت این محصول تغییراتی در جهت بهره وری هر چه بیشتر آن به وجود آوریم.

محصولات این شرکت شامل :
پمپ بتن شویینگ، پمپ بتن، تراک میکسر ۶ متری، بچینگ پلانت طرح لیبهر و غیره می‌باشد.

آدرس: تهران – جاده قدیم تهران-ساوه – بعد از سه راهی آدران

تلفن تماس: ۰۲۱۵۶۸۶۹۶۲۱


بهترین 10تایی ها - شماره 10 | ساختمونی نیوز

 استاندارد ماشین

بهترین تولید کننده بچینگ پلانت | ساختمونی نیوز

شرکت استاندارد ماشین از سال ۱۳۷۲ تاسیس گردید. این شرکت با تولید بچینگ پلانت ۳۰ متر مکعب در ساعت و تراک میکسر ۷ متر مکعبی فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت استاندارد ماشین یکی از بهترین تولید کننده بچینگ پلانت در کشور می‌باشد.

محصولات این شرکت شامل:

 1. بچینگ پلانت Pan Mixer به ظرفیت ۳۰ متر مکعب در ساعت با درا گلاین از سال ۱۳۷۲
 2. تراک میکسر ۷ متر مکعبی از سال ۱۳۷۲
 3. تراک میکسر ۸ الی ۱۲ متر مکعبی از سال ۱۳۷۵
 4. بچینگ پلانت Pan Mixer به ظرفیت ۶۰ متر مکعب در ساعت با درا گلاین از سال ۱۳۷۶
 5. اولین نمونه کامل پمپ بتن ساخت ایران با سیستم Gate Valve از سال ۱۳۷۷
 6. پمپ بتن از سال ۱۳۷۸
 7. پمپ بتن با طراحی بدنه، شاسی و مدار فرمان جدید از سال ۱۳۸۴
 8. پمپ بتن برقی جهت کار در تونل از سال ۱۳۸۶
 9. پمپ بتن با سیستم Rock Valve از سال ۱۳۸۸
 10. تولید پمپ بتن با قابلیت نصب روی کامیونت از سال ۱۳۹۰
 11. بچینگ پلانت Twin Shaft با میکسر ها ۱،۲ و ۳ متر مکعبی از سال ۱۳۹۱

آدرس: تهران – جاده قدیم کرج – شهرقدس – میدان قدس – خیابان چمن

تلفن تماس: ۰۲۱۴۶۸۹۷۲۰۷


مزایای بچینگ پلانت

 1. بتن با کیفیت بهتر تولید می شود.
 2. حذف فضای ذخیره سازی مواد اولیه در کارگاه.
 3. حذف هزینه تجهیزات بتن مانند کارخانه ها و ماشین آلات.
 4. از هدر رفت مواد اولیه جلوگیری می‌شود.
 5. کارگران مرتبط با تولید بتن حذف می‌شوند.
 6. زمان مورد نیاز بسیار کاهش می‌یابد.
 7. یک بچینگ پلانت متمرکز بتن می‌تواند نیازهای بتن یک فضای بسیار بزرگ را تامین کند.
 8. این کارخانه ها در مناطقی برای مصارف صنعتی قرار دارند و کامیون های حمل و نقل می‌توانند به مناطق مسکونی یا داخل شهرها خدمات رسانی کنند.

فرآورده های تولیدی توسط بچینگ پلانت

 1. تولید بتن معمولی (برای اکثر پروژه های ساختمانی استفاده می شود.)
 2. تولید بتن روسازی (روسازی خیابان و بزرگراه و …)
 3. تولید بتن حجیم یا RCC (بتن غلتکی)
 4. تولید بتن، لوله های بتنی و بلوک سازی

پیشنهاد ما به شما

هدف از نگارش این محتوا، آشنایی با بهترین تولید کننده بچینگ پلانت می‌باشد.
در این مقاله متوجه شدیم که بچینگ، به خط تولید بتن اطلاق می‌گردد که دارای انواع ثابت و متحرک می‌باشد. بچینگ از قسمت های مختلفی مانند محل نگهداری مواد اولیه، محل نگهداری آب، انتقال دهنده ها (سطل و نوارنقاله) و میکسر تشکیل می شود که همگی توسط افراد در اتاق کنترل تولید، کنترل و تنظیم می‌شوند. در پروژه های بزرگ ساختمانی مانند سدسازی و برج سازی، کارفرما به جای خرید بتن، به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه، اقدام به تولید بتن می‌کند و از این رو خط تولید یا بچینگ بتن را احداث می‌نماید.
اگر قصد دارید یکی از این شرکت های لیست فوق را انتخاب کنید، در مورد آن تحقیقات کامل و جامعی را به عمل آورید تا انتخابی ایده آلی داشته باشید.

شما سروران گرامی از طریق وب سایت ساختمونی نیوز می‌توانید بهترین تولید کننده های بچینگ پلانت را جستجو نمائید.
امید آن داریم با بررسی لیست بهترین تولید کننده بچینگ پلانت در توضیحات ذکر شده بالا بهترین انتخاب را داشته باشید.

نظرات ارزشمند شما به ساختمونی نیوز در عملکرد بهتر و ارائه خدمات حرفه ای تر کمک می‌کند.

با تشکر از توجه و همراهی شما
تحریریه ساختمونی نیوز

۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا