شرکت های ساختمانی

بهترین شرکت گودبرداری در تهران 🚜【لیست ۱۰ تایی】✔️

بهترین شرکت گودبرداری در تهران در وبسایت ساختمونی نیوز

جویندگان عزیز در محتوای پیش رو سعی بر آن شده است در ابتدا گودبرداری را تشریح کرده و سپس به معرفی بهترین شرکت گودبرداری در تهران بپردازیم.
برای ساخت یک سازه جدید در ابتدا نیاز به مهم‌ترین و حساس‌ترین مرحله در احداث آن داریم که اندکی بی‌توجهی در این زمینه می‌تواند فاجعه بار باشد.
گودبرداری در واقع یکی از فعالیت‌های عمرانی میباشد که با اهداف مختلفی مانند تخریب یک سازه فرسوده، حفاظت از فونداسیون‌ها در برابر یخبندان، احداث کانال‌ها، مخازن زیر زمینی و احداث پارکینگ انجام می گیرد.
انجام گودبرداری با روشهای مختلفی من‌ جمله از بیل مکانیکی گرفته تا روش تاپ دان که اگر به صورت غیر اصولی و بدون سازه نگهبان انجام گیرد امکان خسارت را افزایش میدهد.

گودبرداری چیست؟

عملیات گودبرداری یا پی کنی یک عملیات خاک برداری برای کندن محل پی ساختمان میباشد که در همه مراحل آن، آن گروه از خاک‌هایی که چسبندگی مناسب‌تری دارند، به لحاظ اقتصادی برای گودبرداری‌ به صرفه‌تر میباشند. گودبرداری باید بر اساس نقشه و مشخصات و دستور العمل ناظر و در ابعاد و اندازه‌ای که در نظر گرفته شده انجام گیرد.

هدف از گودبرداری چیست؟

انجام گودبرداری با چند هدف  انجام میگیرد که از اصلی‌ترین آن دستیابی به خاک سفت و بکر است و از دیگر دلایل آن شامل: پایین آوردن مرکز ثقل سازه، قرارگیری فونداسیون در محل امن و دور از سیل و یخبندان به همین دلیل هم این کار، یک عمل ژئوتکنیکی نیز به شمار می آید.

پایش در گودبرداری چیست؟

با انجام عملیات خاکبرداری تعادل اولیه خاک بر هم می‌ریزد، و با به وجود آمدن تنش در آن دچار تغییرات خاصی می‌شود، همزمان با ایجاد سازه نگهبان در گود، با چند روش بر گود نظارت شده که به شرح زیر میباشد:

پایش چشمی:

در پایش چشمی بررسی‌های دوره‌ای به منظور شناسایی هر گونه تغییر و تحرک و جابجایی و نشت زمین و دیوار ساختمان‌ها انجام میپذیرد.
متخصص پایش در چند دوره زمانی مشخص، خیابان‌های مجاور، ساختمان‌های اطراف، حیاط املاک مجاور و دیواره‌های آن را بررسی نموده و گزارش مینماید که در این میان گرفتن عکس‌های دوره‌ای نیز می‌تواند کمک بسیاری نماید.

پایش رفتار سازه با استفاده از ابزار دقیق:

در این روش ابزار دقیقی برای تغییرات در ترک های ایجاد شده و مقادیر آن در نقاط مناسبی از سازه نگهبان و دیواره‌های گودبرداری نصب میگردد.
از جمله این ابزار به کرنش ‌سنج (Strain gage) و انحراف سنج (Inclinometer) می‌توان اشاره نمود که به صورت پیوسته عملیات داده برداری را انجام می‌دهند.

پایش رفتار سازه با روش ژئودتیک :

در روش ژئودتیک با استفاده از عملیات خاص در نقشه برداری و لوازم دقیق مهندسی مانند دوربین‌های نقشه برداری و کالیبره کردن دستگاه‌ها میزان جابجایی و تغییرات حاصله مورد سنجش قرار گرفته میشود.

گودبرداری غیر اصولی چیست؟

گودبرداری غیر اصولی ناشی از عدم رعایت قانون در زمینه گودبرداری اصولی است.

در اجرای گودبردای افراد بسیاری مسئولیت دارند که در این میان کارفرما میبایست تا مشخصات املاک مجاور را از شهرداری اخذ نموده و در اختیار طراح بگذارد.

طراح پس از یک ارزیابی اولیه از خطرهای گودبرداری، چک لیستی از این خطرات را تکمیل مینماید تا بعد از آن اثرات ایجاد گودبرداری بر ساختمان مجاور و نقشه‌های اجرائی را در اختیار سازنده قرار میدهد.

پس از طراحی نوبت به پیمانکار ساخت میباشد و پیمانکار بر اساس نقشه‌های طراح شروع به گودبرداری نموده و ضوابط موجود را باید رعایت نماید.

برای آنکه به دنبال گودبردای غیر اصولی اتفاقاتی مانند ریزش ساختمانهای مجاور پیش نیاید باید این موارد برای ایمنی بیشتر مد نظر قرار بگیرد:

بررسی ساختمان‌های کناری:

دیوارهای مشترک مرزی، نوع مصالح، قدیمی یا نو بودن، وجود ترک، سقف‌ها یا تیرهای مشترک، چگونگی اتصال دیوارها، نحوه اتصال دیوارهای مرزی، نعل درگاه‌ها، وجود بازشوها، لوله دودکش‌ها، داکت‌های تاسیساتی در دیوارهای مرزی ساختمان‌های کناری

ساختن سقف‌های ایمن:

قبل از تخریب و گودبرداری با استفاده از داربست‌های فلزی میبایست ایمنی وسایل و افراد را در مقابل سقوط اجسام تامین نمود.

شناسایی و پر کردن چاههای فاضلاب:

پیش از گودبرداری ساختمان و قبل از تخریب سازه قدیمی باید چاههای فاضلاب را شناسایی کرده و آنها را با مواد مناسب پر نمود.
اگر عمق چاه‌های ساختمان بیشتر از عمق گودبرداری باشد باید تا ۵۰ سانتی متر بالاتر از کف گودبرداری درون چاه را با بتن کم مایه پر نمود که بعد از این کار روی چاه باید با مواد ساختمانی دیگر تا سطح زمین پُر گردد.

گودبرداری با بیل مکانیکی

در گودبرداری هایی که در آن از بیل مکانیکی استفاده میشود که عمدتاً برای عملیات ساختمان و خاکبرداری مورد استفاده قرار گرفته میشود سبب افزایش سرعت کار نیز میشود و یکی از پرطرفدارترین روش برای گودبرداری است.

در واقع بیل مکانیکی از جمله ماشین آلات سنگینی است که دارای بازوی مفصلی، باکت و کابین چرخان میباشد و کابین آن بر روی شاسی با چرخ لاستیکی یا چرخ زنجیری قرار می‌گیرد.

انواع بیل مکانیکی

 1. بکهولودر: متشکل از بیل مکانیکی با لودر است.
 2. بیل مکانیکی با سیستم کابلی
 3. دراگلاین یا بیل مکانیکی کششی
 4. بیل های جام جلو

در گودبرداری با بیل مکانیکی با استفاده از کابل انتهایی آن حفاری و گودبرداری در فواصل دور امکان پذیر بوده و در این مورد نیازی به وارد شدن ماشین به داخل گود وجود ندارد.

گودبرداری به روش تاپ دان چیست؟

گودبرداری به روش تاپ دان ( Top-Down ) یک روش جدید پایدارسازی گود بوده که این روزها رواج پیدا کرده است.
در این روش که از اوایل دهه ۶۰ میلادی رایج شده است، امکان اجرای همزمان طبقات زیر زمین همراه با پیشروی به تراز زیر پی و انجام عملیات خاکبرداری امکان پذیر میشود.

اصول روش ساخت از بالا به پایین به این شکل میباشد که ابتدا المان‌های باربر قائمی ‌نصب گردیده و سیستم سازه نگهبان از تراز طبیعی سطح زمین با استفاده از شمع‌ها و دیوارهای حایل، پیش از انجام هرگونه خاکبرداری، ساخته خواهد شد.

استفاده از گودبرداری به روش تاپ دان باعث می‌شود تا با استفاده از این روش خلاقانه اجرای پروژه‌ها شتاب بیشتری بگیرد و در مدت زمان گودبرداری صرفه جویی شود. در گودبرداری به روش تاپ دان بر خلاف روش‌ها و شیوه‌های سنتی گودبرداری ساختمان، ابتدا دیوارهای پیرامونی ساخته گردیده و معمولاً پی‌های شمعی و ستون‌ها از تراز زمین نصب میگردد.

مزایای استفاده از گودبردای به روش تاپ دان:

کاهش نشست خاک در محدوده اطراف باکس حفاری، افزایش صلبیت و کاهش حرکات جانبی دیوار حفاظت گود و ایمنی بسیار بالا در حین گودبرداری و ساخت سازه زیرزمینی خصوصاً در زمین‌های سست بدلیل استفاده از سقف طبقات به جای مهاربندی‌های موقت میباشد.

حذف یا به حداقل رساندن اجرای عملیات‌های زمانبر قالب‌بندی در دیوارهای محیطی، سقفها و ستونها بدلیل استفاده از زمین طبیعی به عنوان قالب در کلیه بخش‌های اجرایی و در نتیجه کاهش چشمگیر زمان و هزینه‌های این بخش از عملیات میباشد.

عدم نیاز به تمهیدات ایمنی گسترده مربوط به حفاری‌های عمیق از قبیل نصب نرده و گارد ریل‌های محافظ دور تا دور محدوده باکس حفاری و در نتیجه افزایش ایمنی در کارگاه میباشد.

امکان برنامه ‌ریزی جهت سه شیفت کاری در طول دوران ساخت و در همه فصلها بدلیل انجام کلیه عملیات اجرایی میباشد.

امکان کاهش زمان احداث سازه زیرزمینی بدلیل امکان همپوشانی فعالیت‌های اجرایی میباشد.

حال در ادامه شما عزیزان را با ده تا از بهترین شرکت گودبرداری در تهران آشنا مینماییم. امیدواریم مفید واقع گردد.

برای آشنایی بیشتر با  ۱۰ تا از بهترین شرکت گودبرداری در تهران با ما همراه باشید.

بهترین 10تایی ها - شماره 1 | ساختمونی نیوز

شرکت تدبیر خاک ماندگار

تدبیر خاک ماندگار بهترین شرکت گودبرداری در تهران | ساختمونی نیوز

شرکت مهندسی تدبیر خاک ماندگار با هدف بالا بردن کیفیت اجرای پروژه های شهری در کوتاهترین زمان ممکن، تامین امنیت و آسایش برای همشهریان عزیز و جلب رضایت کارفرمایان محترم در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردید.
این شرکت با تکیه بر دقت، دانش و تجربه مهندسین جوان و بلند همت خود و با بهره گیری از مهندسین مجرب در زمینه مهندسی راه و ساختمان، معدن و ژئوتکنیک و همچنین دارا بودن ماشین آلات و تجهیزات به روز، ضمن کسب گواهینامه صلاحیت پیمانکاری در زمینه ابنیه، ساختمان و صنعت و معدن، در زمره شرکت های خوشنام مهندسی و تخصصی در زمینه ژئوتکنیک شهری قرار گرفته است.
با توجه به تجارب با ارزش بدست آمده از اجرای پروژه های فراوان شهری و برون شهری و با توجه به توانایی و تجربه پرسنل و مدیران شرکت مهندسی تدبیر خاک ماندگار، این شرکت توانایی مدیریت و راهبری پروژه های عمرانی در قالب مدیریت طرح جهت کم کردن دغدغه کارفرمایان محترم و بالا بردن هر چه بیشتر کیفیت اجرا و تامین امنیت پروژه را نیز دارا می باشد.

خدمات:

 1. اجرای کلیه خدمات ساختمانی
 2. تخریب، خاکبرداری، گودبرداری، نقشه برداری، نیلینگ، استرند، انکراژ، مهار متقابل، استرات، اسکلت
 3. اجرای عملیات معدنی و تونلی
 4. طراحی، اجرا و نظارت سازه های نگهبان و تحکیم دیواره نیمه عمیق و عمیق ترین گودبرداری تهران
 5. طراحی و اجرای بهسازی خاک در پی های عمیق و نیمه عمیق (میکروپایل)
 6. اجرای فونداسیون دیوار حائل و ابنیه بتنی
 7. ساخت انواع ابنیه بتنی و فلزی به صورت مدیریت پیمان و مشارکت

آدرس: بلوار ارتش – خیابان نخل – خیابان وزارت امور خارجه – کنگان ششم – پلاک ۹ – واحد ۱ و ۲

تلفن های تماس: ۰۲۱۲۲۴۶۴۶۱۸۰۲۱۲۲۴۶۴۶۲۱۰۲۱۲۲۴۶۴۶۵۱

مدیرعامل: ۰۹۱۲۱۰۷۰۶۵۷۰۹۱۲۶۲۶۱۲۵۱

فنی مهندسی: ۰۹۱۲۰۹۹۴۴۶۱۰۹۱۲۰۹۹۴۴۷۱

وب سایت: www.tkmco.ir

اینستاگرام: tadbirkhakmandegar

دانلود نمونه کار


بهترین 10تایی ها - شماره 2 | ساختمونی نیوز

گروه تخصصی حاجی زاده

بهترین شرکت گودبرداری در تهران | ساختمون نیوز

گروه تخصصی حاجی زاده با بهره گیری از دانش و توان اجرایی مهندسین و متخصصان خود و بهره گیری از ماشین آلات و تکنولوژی کارآمد در زمینه های مختلف مهندسی ژئوتکنیک و ساختمان سازی در حال فعالیت میباشد.

این شرکت مهندسی ارائه دهنده خدماتی از قبیل: طراحی، مشاوره، نظارت، اجرا و برگزاری دوره های آموزشی در زمینه انجام مطالعات ژئوتکنیک، بزرگترین گودبرداری تهران و پایدارسازی گود، عایق بندی، زهکشی و تحکیم و بهسازی خاک، برای کارفرمایان بوده و توانسته است نقش شایسته ای در این زمینه داشته باشد، و به عنوان یکی دیگر از بهترین شرکت گودبرداری در تهران شناخته شود.

خدمات:

 1. گودبرداری و خاکبرداری با انواع ماشین آلات
 2. تسطیح و راهسازی
 3. محوطه سازی
 4. پایدار سازی گود
 5. سازه نگهبان
 6. بهسازی و مقاوم سازی
 7. تحکیم خاک
 8. میکروپایل
 9. تحلیل خطر زمین لغزش ها و رانش ها

آدرس: تهران – شهرک صدف – خیابان شهدای گمنام – بین گلستان ۵ و ۶ – دفتر حاجی زاده

تلفن تماس: ۰۷*****۰۹۱۲


بهترین 10تایی ها - شماره 3 | ساختمونی نیوز

شرکت مهندسی علیزاده

بهترین شرکت گودبرداری در تهران | ساختمونی نیوز

شرکت مهندسی و ساختمانی علیزاده جزء یکی از بهترین شرکت گودبرداری در تهران می‌باشد. این شرکت در زمینه مهندسی ژئوتکنیک و سازه آغاز به فعالیت نمود.

این شرکت اهم فعالیتهای خود را در زمینه تخریب، عملیات تخریب، تفکیک نخاله ها و فلزات، ساختمان سازی یا بازسازی ساختمان، خاکبرداری، طراحی و ساخت و اجرای انواع دیوارهای خاک مسلح تسمه ای و ژئوگریدی، ابنیه زیر زمینی ( تونلها و گالریها ) فعالیت می‌کند.

زمینه های خدمات این شرکت شامل: گودبرداری و خاکبرداری با انواع ماشین آلات، پایدار سازی گود، سازه نگهبان، بهسازی و مقاوم سازی و تحکیم خاک، میکروپایل، تحلیل خطر زمین لغزش ها و رانش ها می‌باشد.

خدمات:

 1. نقشه برداری
 2. مدلسازی و انجام تحلیل
 3. انجام خاکبرداری و گودبرداری انواع گودها با عمق‌های مختلف
 4. اجرای انواع پایدارسازی و تحکیم بستر
 5. سیستم های زهکشی و دفع آب سطحی
 6. پایش و مانیتورینگ انواع گودبرداری
 7. خدمات پیمانکاری و اجرایی
 8. پایدارسازی گود
 9. اجرای فونداسیون
 10. زهکشی و آب بندی
 11. خدمات کنترل کیفیت خاک و بتن

آدرس:  تهران – نازی آباد

تلفن تماس: ۳۵****۰۲۱۵۵۷۱*****۰۹۰۲


بهترین 10تایی ها - شماره 4 | ساختمونی نیوز

شرکت خدمات ژئوتکنیک پی بان

بهترین شرکت گودبرداری در تهران | ساختمون نیوز

شرکت خدمات ژئوتکنیک پی بان نیز یکی دیگر از بهترین شرکت گودبرداری در تهران می‌باشد که با تکیه بر دانش فنی و مهندسی روز دنیا و و فناوری های نوین مهندسی در زمینه اجرایی و فنی، و با در اختیار داشتن مجموعه ای کامل از ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین ژئوتکنیکی آمادگی دارد تا نسبت به ارائه خدمات به آن مدیریت محترم اقدام نماید.

این شرکت با در اختیار داشتن مجموعه ای از متخصصین برتر ژئوتکنیک، آزمایشگاه مجهز مکانیک خاک با گرید ۲ وزارت راه، ابزار دقیق و دستگاه‌های با دقت بالا جهت نقشه­ برداری و مانیتورینگ، خدمات ذیل را با بهره از روشهایی نظیر اجرای میکروپایل (Micropile)، اجرای شمع های بتنی و خاک و سیمانی (جت گروتینگ و اختلاط عمیق خاک)، (Top-Down)،نیلینگ (Nailing)، انکراژ(Anchorage)، سازه ­های نگهبان خرپایی، مهارمتقابل، تزریق دوغاب سیمان، اجرای شاتکریت و سایر روش‌های ژئوتکنیک به انجام می­رساند.

آدرس: تهران – سعادت آباد – بلوار ۲۴ متری – نبش کوچه دوم شرقی – پلاک۳۷

تلفن تماس: ۹۷******۰۲۱


بهترین 10تایی ها - شماره 5 | ساختمونی نیوز

شرکت ایستا سازه

شرکت ایستا سازه

شرکت عمرانی و مهندسی ایستا سازه، با استفاده از تجهیزات نرم افزاری، سخت افزاری و ماشین آلات تخصصی مربوطه فعالیت خود را در زمینه عملیات ساختمانی، خاکبرداری، گودبرداری و همچنین در زمینه خاص ژئوتکنیکی شامل مشاوره های تخصصی، ارائه راهکار مناسب جهت اصلاح مشکلات ژئوتکنیکی در پروژه های عمرانی، طراحی و اجرایی سیستم های خاص پایدارسازی دیواره  و غیره مشغول به فعالیت میباشد.

آدرس: تهران – میرداماد – نبش آزیتا – پلاک ١

تلفن تماس: ۵۵******۰۲۱


بهترین 10تایی ها - شماره 6 | ساختمونی نیوز

شرکت ماندگار خاک

بهترین شرکت گودبرداری در تهران | ساختمونی نیوز

این شرکت نیز مانند دیگر شرکتهای معرفی گردیده میتوان به عنوان یکی دیگر از بهترین شرکت گودبرداری در تهران نام برد. شرکت ماندگار خاک سازه با تجربه ۴۰ ساله و با هدف تشکیل مجموعه ه­ای به عنوان پیمانکار تخصصی پایدارسازی خاک تاسیس گردیده است.  این شرکت با در اختیار گرفتن دانش فنی روز دنیا و تکیه بر فناوریهای جدید مهندسی در زمینه پروژه های مهندسی ژئوتکنیک مشغول به فعالیت میباشد. این شرکت موفق به دریافت گواهینامه نیز گردیده است.

دیگر خدمات این شرکت شامل:

 1. طراحی، مشاوره، اجرا و نظارت پروژه های پایدارسازی، تحکیم و تثبیت دیواره های گودها و ترانشه ها به روش نیلینگ، انکراژ، دیوار برلنی و ترکیب این روش ها
 2. طراحی های ژئوتکنیکی، آزمایش های کنترلی، ابزاربندی و پایش در پروژه های ژئوتکنیکی
 3. آزمایش های کنترلی
 4. نیلینگ ، انکراژ و گودبرداری
 5. طراحی سیستم زهکشی آبهای زیرزمینی
 6. مشاوره و نظارت در علمیات تحکیم بستر با روش های تزریقی نظیر Jet Grouting
 7. بهسازی خاک و سنگ و تحکیم بستر و افزایش ظرفیت باربری فونداسیون به روش های میکروپایل، تزریق تحکیمی، آب بندی و شمع درجا
 8. بهسازی خاک با استفاده از ستون سنگی
 9. کنترل فرسایش سطوح شیروانی و اجرای خاک مسلح
 10. بهسازی زمین با استفاده از روش های ارتعاشی _ تراکمی و جایگزینی (Vibro Compacction) و (Vibro Flotation)

آدرس: تهران – چهارراه دولت – خیابان امام زاده – پلاک ۱۰

تلفن تماس: ۰۱******۰۲۱


بهترین 10تایی ها - شماره 7 | ساختمونی نیوز

شرکت سازه جو

بهترین شرکت گودبرداری در تهران | ساختمونی نیوز

از خدمات این شرکت عبارتند از عملیات تخریب، خرید ضایعات، خاکبرداری و گودبرداری، خاکریزی در اعماق و احجام مختلف توسط بیل مکانیکی زنجیری و لاستیکی، لودر و مینی لودر که تمامی این خدمات را بدون واسطه و شخصاً به عهده می‌گیرد و انجام می‌دهد.

سازه‌جو دارای مجوز رسمی از اتحادیه و دارای کد پیمانکاری می‌باشد.

آدرس: تهران – تهرانپارس – فلکه دوم – جنب داروخانه ارژنگ – پلاک ۱۹۰

تلفن: ۰۰******۰۲۱


بهترین 10تایی ها - شماره 8 | ساختمونی نیوز

حفار پایدار تهران

بهترین شرکت گودبرداری در تهران | ساختمونی نیوز

شرکت حفار پایدار تهران شرکتی با مسئولیت محدود یکی از بهترین شرکت گودبرداری در تهران میباشد که درسال ۱۳۸۰ تأسیس گردید که طی چند سال گذشته با ارائه خدمات فنی و مهندسی در تراز کشوری و در زمینه طراحی، مدیریت، تدارکات و اجراء به کارفرمایان میباشد. علاوه بر آن به صورت محدود در واحد طراحی، اقدام به ساخت، مونتاژ و توزیع ماشین آلات و متعلقات حفاری، تزریق و ژئوتکنیک می نماید.

مدیران شرکت پیش از تأسیس نیز دارای ۲۲ سال سابقه فعالیت در قالب قراردادهای پیمان مدیریت با پیشگامان عرصه حفاری و تزریق از جمله شرکت فرانسوی سیف باشی و شرکت نوفن می‌باشند.

توانمندی های این شرکت شامل:

 1. اجرای دیوار و پرده آببند و تحکیم، تثبیت و خدمات ژئوتکنیک در سدهای آبی کشور
 2. تحکیم و تثبیت ساختمان های در حال نشست
 3. تزریق گروت زیر بیس پلیت و فونداسیون های گسترده و سازه های سنگین توسط پمپ های فشار قوی ۱۲۰ بار کلاویو
 4. تخریب دیوارهای بتنی مسلح و سوراخ‌کاری دیوارهای بتنی مسلح جهت عبور لوله های تاسیساتی
 5. کرگیری داخل بتن مسلح در ابعاد مختلف ( عمودی / افقی )

خدمات ماشین آلات این شرکت شامل:

 1. ساخت و تهیه کلیه لوازم ژئوتکنیک و حفاری و تزریق
 2. ساخت گراب حفاری (کلمشل) ترپان و لوله های ترمی و متعلقات آن
 3. ساخت دستگاه های لوله کوب (میکروپایل) در سایزهای مختلف و به سفارش کارفرما

 آدرس: تهران – بزرگراه یادگار امام – نرسیده به خیابان آزادی – بلوار شهید تیموری – خیابان عموزاده – خیابان امید – پلاک ۱

 تلفن: ۳۵******۰۲۱


بهترین 10تایی ها - شماره 9 | ساختمونی نیوز

شرکت خاکبرداران

بهترین شرکت گودبرداری در تهران | ساختمونی نیوز

شرکت خاکبرداران در سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را در زمینه خاکبرداری و تخریب آغاز نمود و تا به امروز با حضور موفق در بیش از ۱۰۰۰ پروژه مشغول به ارائه خدمات به مشتریان محترم می‌باشد و سالهای مدیدی است که با فعالیت در زمینه خاکبرداری، با تکیه بر دانش به‌روز، استفاده ‌از تکنیک‌های علمی جدید، استفاده‌ از ماشین‌آلات پیشرفته و تجربه طویل مدت خود توانسته است جزء یکی از بهترین شرکت گودبرداری در تهران باشد.

آدرس: تهران – خیابان لشگری

تلفن: ۴۲******۰۲۱


بهترین 10تایی ها - شماره 10 | ساختمونی نیوز

شرکت ژئوسازه

بهترین شرکت گودبرداری در تهران | ساختمونی نیوز

شرکت ژئوسازه در دهه ۸۰ با هدف ارائه خدمات مشاوره، نظارت و اجرا در زمینه‌های تخصصی مهندسی عمران فعالیت خود را آغاز نمود.

بخشهای تخصصی این شرکت شامل ژئوتکنیک، سازه و معماری می باشد که هر یک به صورت تخصصی، خدمات گودبرداری، نظارت و اجرا را به کارفرمایان محترم ارائه می نماید.

خدمات شرکت ژئـــوســـازه شامل: زمینه طراحی، مشاوره، تأمین مصالح، مدیریت و اجرای پروژه‌های عمرانی میباشد.

این شرکت را میتوان یکی دیگر از بهترین شرکت گودبرداری در تهران نام برد.

آدرس: تهران، خیابان انقلاب، خیابان استاد نجات الهی، پلاک ۲۲ (ساختمان کورش)

تلفن: ۱۹******۰۲۱


گودبرداری با لودر

لودر در واقع یکی از تجهیزات سنگینی میباشد که در تخریب و خاکبرداری مورد استفاده قرار گرفته می‌شود و از یک ماشین مشابه با تراکتور و با سبک بیل مکانیکی در بخش جلویی و یک پشتوانه در عقب تشکیل شده است.
هر کدام از تجهیزاتی که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار گرفته می‌شود با توجه به نیاز خاص هر پروژه در نظر گرفته می‌شوند به همین دلیل هم از گودبرداری با لودر در پروژه‌های کوچکتر استفاده میگردد در حالی که برای پروژه‌های بزرگتر جهت بزرگترین گودبرداری تهران از بولدوزر یا جرثقیل‌های متحرک استفاده میگردد.

لودرها در اندازه‌های مختلفی می‌باشند و برخی از آنها انعطاف بیشتری دارند. از بسیاری از لودرهای افقی در پروژه‌های شهری تخریب و خاکبرداری نیز استفاده میگردد.

لودر در واقع یک نوع تراکتور است که در انواع و اندازه‌های استاندارد وجود دارد و به دلیل آنکه انعطاف پذیری زیادی در محیط کار دارد یک وسیله محبوب برای کارهای ساختمانی محسوب میشود.

لودرهایی که به منظور گودبرداری و خاکبرداری استفاده می‌شوند، دارای نامهای مختلفی می‌باشند که عبارتند از : لودر افقی، لودر چرخ زنجیری و یا سایر انواع آن، که همه آنها انتقال و یا بارگذاری خاک را انجام میدهند.

گودبرداری و سازه نگهبان

قبل از انجام گودبرداری به منظور جلوگیری از ریزش دیوارهای گود، رانش خاک و پایدار کردن گود در برابر حرکات افقی، سازه‌ای در درون خاک به نام سازه نگهبان احداث میگردد که برای ساخت این سازه می‌بایست دانش خاک شناسی و مهندسی طراحی داشت که تا این سازه بتواند در برابر انواع رانش و دیگر اتفاقات پایدار باشد. البته عوامل مختلفی نیز وجود دارد که نشان دهنده خطرناک بودن گود است:

 1. ضعیف بودن خاک
 2. زیاد بودن عمق گود
 3. طولانی شدن مدت باز موندن گود
 4. بالا بودن سطح آب‌های زیرزمینی
 5. بررسی و تحقیق در مورد مکانیک خاک

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

به منظور آشنایی بیشتر شما با بهترین شرکت گودبرداری در تهران در این مقاله به معرفی ۱۰ شرکت برتر پرداختیم. می توانید از اطلاعات موجود در این مطلب استفاده کرده و شرکتی معتبر و مناسب گودبرداری را برای پروژه های ملک خود، انتخاب کنید.
برای انتخاب مطمئن و درست شرکت گودبرداری بهتر است شرکتی را برگزینید که علاوه بر تجربه طولانی و درخشان بتواند خدمات ارزنده و با کیفیتی را مطابق با مدرن ترین روش ها به شما ارائه کند.
این شرکت های گودبرداری فوق از مهم ترین صنایع به شمار می روند و علاوه بر آن از نیاز های اساسی ساخت و ساز می‌باشند.
حتما باید در انتخاب ۱۰ شرکت گودبرداری بالا تحقیقات لازمه را انجام دهید تا در نهایت با نتیجه مطلوبی رو به رو شوید.
آگاهی از نظرات شما عزیزان ما را در روند بهتر ارائه خدماتی نظیر معرفی انواع شرکت های حوزه ساختمانی، در ساختمونی نیوز کمک می‌کند. همچنین میتوانید با شرکت های دیگر در مقاله بهترین شرکت خاکبرداری در تهران نیز آشنا شوید.

با تشکر از همراهی شما
تحریریه ساختمونی نیوز

۵/۵ - (۱۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 17 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا