سلب مسئولیت

سلب مسئولیت مطالب صنعت ساختمان

  • مقالات مربوط به بخش های خدمات ساختمانی ، شرکت های ساختمانی ، محصولات ساختمانی ، معماری و دکوراسیون ، دانستنی های ساختمانی و ابزار ، تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارند.

اطلاعات ارائه‌شده در مطالب این وب‌سایت توسط تیم تحریریه ساختمونی نیوز و بنابر نیاز و جست‌وجوی کاربران وب فارسی گردآوری شده است. هدف از تولید و گردآوری این مطالب صرفاً جهت افزایش آگاهی به عموم مردم است.

تحریریه ساختمونی نیوز به علت حساسیت این گروه از مطالب، همواره در تلاش بوده است که محتوایی دقیق و صحیح منتشر کند؛ با این حال هیچ‌گاه توصیه‌ نمی‌کند که در موارد حساس از اطلاعات موجود در مقالات استفاده شود و در تمامی موارد،‌ در درجه اول کاربران را به مشورت با مهندسین ، معماران و متخصصان و پرس و جو از منابع مختلف دعوت می‌کند.

توصیه ساختمونی نیوز این است که کاربران جهت مشاوره ، خرید و یا تهیه محصولات و خدمات در صنعت ساختمان ابتدا با مجریان این حوزه مشورت نمایند و در صورت تایید کارشناسان ساختمانی هر بخش ، از موارد ذکر شده در مقالات استفاده کنند. در غیر این صورت تمامی مسئولیت‌ها برعهده شخص کاربر خواهد بود.

در نهایت وب‌سایت ساختمونی نیوز مسئولیت هر گونه استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر اقدامی که با تکیه بر مطالب این سایت صورت گرفته و منجر به آسیب، اختلال ، عارضه و خسارات شده است را از خود سلب می‌کند.

سلب مسئولیت رپورتاژها و لینک‌های خارجی

  • لینک های خارجی و رپورتاژهای آگهی صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارند.

وب‌سایت ساختمونی نیوز در نگارش مقالات خود به وب‌سایت‌های مختلفی لینک داده است که برخی آگهی تبلیغاتی (رپورتاژ آگهی) و برخی صرفاً لینک‌ برای ارجاع دادن به صفحه‌ای دیگر (برای اطلاعات بیشتر و…) هستند. این به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب‌سایت‌ها توسط ساختمونی نیوز نیست و <<< مسئولیت استفاده از محصولات و خدمات شرکتها و سایتها بر عهده کاربر و سایت ارائه‌دهنده محصولات و خدمات >>> است.

با تشکر از حُسن توجه شما

دکمه بازگشت به بالا